Abbaye Sept Fons - BIO Mateří kašička 25 g

Novinka Tip
479 Kč
Skladem

Mateří kašička je nejvzácnějším produktem z včelího úlu. Je jedinou potravou včelí královny, která, díky této jedinečné látce, žije 4 až 5 let, což je cca 40x více než u včely dělnice. Díky svému přírodnímu bohatství (některé z jejích prvků zůstávají stále neodhalené vědeckému bádání) je mateří kašička doporučována zvláště na jaře a na podzim jakožto výborný prostředek proti únavě.

  • nejvzácnější a nejhodnotnější produkt včelí říše
  • jediná strava včelí královny
  • jedna z nejhodnotnějších superpotravin vůbec
  • 100% Mateří kašička
  • Ingredience pochází ze 100% z ekologického zemědělství. FR-BIO-01.
  • Certifikováno DE/ES/FR-BIO-01 Agriculture

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mateří kašička je nejvzácnějším pokladem včelího hnízda a proto je cenově také nejdražším a nejhodnotnějším včelím produktem. Její odběr není vůbec jednoduchý a získaná množství jsou velmi malá. Stejně jako u Ambrosie existují u Mateří kašičky přísné hranice, za které včelař nemůže nikdy jít, aby včelstvo vážně nepoškodil a neochromil. 

Někdy se jí také říká "včelí mlíčko" a jde o světlou sametovou substanci, kterou produkují dělnice pro larvičky a zejména Včelí Královnu. Všechny larvičky jsou první tři dny krmeny Mateří kašičkou, poté však přejdou na stravu z medu, včelího chleba a vody. Zato Včelí královna je krmena celý svůj život výhradně Mateří kašičkou a ničím jiným. 

Složení Mateří kašičky je neuvěřitelně komplexní a za svůj efekt na dlouhověkost a zdraví vděčí především hormonálním látkám a dalším tajemným složkám a substancím, které dodnes věda není schopna identifikovat a izolovat v laboratoři. Jedná se o jediný elixír života a dlouhověkosti, jehož reálné výsledky a fungování můžeme skutečně vidět v praxi přírody.

Mateří kašička obsahuje kromě vody především bílkoviny, cukry, tuky, minerální látky, vitamíny, enzymy a hlavně hormony. Obsah hormonů je pro mateří kašičku charakteristický a právě díky nim se přisuzují této látce léčivé vlastnosti.

Doporučené užívání: na lačno nechat rozpustit pod jazykem 1 lžičku mateří kašičky (1 g). Lžička - odměrka je součástí balení.

Skladováníuchovávat vždy v chladu do 5°C

Spotřeba: dle data na originálním obalu

Složení: Mateří kašička*: 100 %.

* 100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. FR-BIO-01.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: