Albeena Med květový 500 g

179 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tento lahodný med pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska a je ideální pro slazení vašich oblíbených nápojů nebo jako sladká přísada do vašich oblíbených receptů. A co je nejlepší, přináší řadu zdraví prospěšných látek. Od posílení imunitního systému až po pomoc v boji proti alergiím - květový med je lahodným způsobem, jak zlepšit své zdraví. Tak proč ho nevyzkoušet? Vaše chuťové pohárky vám poděkují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květový med Albeena®

Květový med Albeena® má výbornou chuť a všechny vlastnosti kvalitního medu. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska. Do složení medu není nijak zasahováno a může obsahovat i malé, okem neviditelné částečky vosku a pylu. To dokazuje, že se jedná o přírodní med, který časem krystalizuje, aniž by to jakkoli ovlivnilo jeho vlastnosti. Med je plný živin a je přirozenou náhradou zpracovaného cukru a umělých sladidel. Snadno se vstřebává do těla.

Med je nejznámějším včelím produktem. Obsahuje stovky různých užitečných látek jejichž plný význam člověk stále objevuje. Zdrojem Albeena® medu je nektar různých druhů květů. Včely tento nektar sbírají a poměrně složitým procesem přemění v úlu na hustý med.

Případná krystalizace medu je způsobena vysokým obsahem glukózy a nesnižuje jeho kvalitu ani možnosti jeho využití. Naopak jen opravdu kvalitní medy časem krystalizují.

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Výživové údaje na 100 g:
energetická hodnota 1273 kJ / 304 kcal
tuky 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
sacharidy 81,3 g
- z toho cukry 81,3 g
bílkoviny 0,4 g
sůl 0 g

Použití: Jako sladidlo, např. do čaje, mléka, limonád nebo sladkostí.

Složení: 100% med květový (polyflorální)

Hmotnost: 500 g

Země původu: Rumunsko

Skladování: Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 22°C. Chraňte před teplem a slunečním svitem.

Upozornění: Nepřidávejte med do tekutin s teplotou vyšší než 35-40 °C, jelikož může ztratit některé výživné látky. Lidé trpící cukrovkou konzultujte užívání s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALBeeNA není společnost jako každá jiná. Udržitelná spolupráce s oddanými včelaři a elitními výzkumníky, neustálé úsilí o zlepšení a zachování pravosti našich produktů jsou jen některé z důvodů, proč si tisíce lidí každý den vybírají ALBeeNA. 

Naše filozofie kombinuje respekt k přírodě a nutriční sílu čistých včelích produktů s vědeckými inovacemi a ekologicky bezpečnými technologiemi. Od uvedení prvního produktu ALBeeNA na trh v roce 2010 testujeme ingredience, receptury a neustále investujeme do vývoje nových apiterapeutických receptur, abyste získali to nejlepší.

Naše produkty pocházejí pouze z včelínů umístěných v neznečištěných oblastech, bohatých na spontánní flóru - nabízíme vám je tak, jak jsme je extrahovali z úlu. Nyní si je můžete objednat přímo z našich webových stránek a my se postaráme o to, aby se k vám dostaly v těch nejlepších podmínkách a s neporušenými vlastnostmi.