Albeena Med s mateří kašičkou 5 % 200 g

289 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Morning Joy od značky Albeena je krémová směs řepkového medu a čisté mateří kašičky. Má lahodnou sladkou chuť a je ideální pro povzbuzení vitality a doplnění energie. Čajová lžička Morning Joy zlepšuje celkovou pohodu a pomáhá udržet bdělou mysl po celý den. Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morning Joy je krémová směs řepkového medu a čisté mateří kašičky.

Pro výrobu Morning Joy se používá řepkový med, do kterého se vmíchá 5 % čisté mateří kašičky. Albeena® mateří kašička se do medu přidává v čisté formě tak, jak byla sebrána z úlu, bez jakéhokoliv zpracování nebo přeměny. Má garantovaný obsah kyseliny 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenové), která zaručuje její vysokou kvalitu. Kyselina 10-HDA je nenasycená mastná kyselina, která se nachází pouze v mateří kašičce a má mnoho prospěšných vlastností.

Řepkový květový med má výbornou chuť a všechny vlastnosti kvalitního medu. Do složení medu není nijak zasahováno. Jedná o přírodní med plný živin, který se snadno vstřebává do těla.

Zdrojem řepkového medu je nektar z květů řepky, který včely nasbírají a poměrně složitým procesem přemění v úlu na hustý med. Med je nejznámějším včelím produktem a obsahuje stovky různých užitečných látek jejichž plný význam člověk stále objevuje.

Mateří kašička je čistě přírodní včelí produkt a speciální potrava pro včelí matky. Obsahuje komplex živin nezbytných pro výživu včelí královny, která je po celou dobu svého života krmena jen mateří kašičkou. Má bílou až nažloutlou barvu a hustotou připomíná smetanu.

Mateří kašička je cenný včelí produkt, který vylučují včelí dělnice, aby nakrmily včelí mláďata a matku v úlu. Je produkována hltanovými žlázami mladých včelích dělnic. Základem mateří kašičky je včelí pyl. Pylová zrnka v žaludku včely popraskají a z jejich obsahu poté včela získá důležité složky pro tvorbu mateří kašičky.
Včelí dělnice, které produkují mateří kašičku a živí se pylem, se dožívají pouze pěti až osmi týdnů, zatímco včelí matky - krmené po celou dobu života výhradně mateří kašičkou - se dožívají tří až pěti let, což je mnohonásobně více než běžné včely.

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Doporučené dávkování: Dospělí 1-2 čajové lžičky denně. Děti od 3 let 1 čajovou lžičku denně.

Použití: Určený k přímé konzumaci, např. jako pomazánka na chleba nebo jako sladidlo do nápojů, jídel a sladkostí.

Složení: řepkový med 95 %, mateří kašička 5 %

Hmotnost: 200 g

Země původu: Rumunsko

Skladování: Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 22°C. Chraňte před teplem a slunečním svitem.

Upozornění: Nepřidávejte do tekutin s teplotou vyšší než 35-40 °C, jelikož může ztratit některé výživné látky. Lidé trpící cukrovkou konzultujte užívání s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy, lidé trpící cukrovkou nebo pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 9.10.2022
Med v kombinaci s mateří kašičkou jsem zvolil kvůli lehce kyselkavé chuťi mateří kašičky, která pro mě byla nepříjemná. Tuto kombinaci si však nemůžu vynachválit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALBeeNA není společnost jako každá jiná. Udržitelná spolupráce s oddanými včelaři a elitními výzkumníky, neustálé úsilí o zlepšení a zachování pravosti našich produktů jsou jen některé z důvodů, proč si tisíce lidí každý den vybírají ALBeeNA. 

Naše filozofie kombinuje respekt k přírodě a nutriční sílu čistých včelích produktů s vědeckými inovacemi a ekologicky bezpečnými technologiemi. Od uvedení prvního produktu ALBeeNA na trh v roce 2010 testujeme ingredience, receptury a neustále investujeme do vývoje nových apiterapeutických receptur, abyste získali to nejlepší.

Naše produkty pocházejí pouze z včelínů umístěných v neznečištěných oblastech, bohatých na spontánní flóru - nabízíme vám je tak, jak jsme je extrahovali z úlu. Nyní si je můžete objednat přímo z našich webových stránek a my se postaráme o to, aby se k vám dostaly v těch nejlepších podmínkách a s neporušenými vlastnostmi.