APOrtha® Gourmet, organický zelený čaj - heřmánek růžový - 75g

Novinka
Značka: Aportha
199 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 Organic Green Tea Rose Heřmánek

je aromatický, voňavý zelený čaj s jemnou chutí - v nejlepší organické kvalitě. Všechny přísady pocházejí z kontrolovaného organického pěstování, zcela se vzdáme umělých přísad - nejčistší příroda pro jemný, letní květinový šálek čaje!

Fakta o produktu 

  • přírodní organické přísady
  • láskyplně ručně zpracované
  • Bio
  • certifikace "Clean label"
  • vegan
  • Potěšení také jako ledový čaj nebo studený nápoj
  • změna aroma při několikanásobném zalití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organický zelený čaj - růžová doba pro milovníky čaje

Kytice těch nejúžasnějších vůní - APOrtha ® Gourmet Organic Green Tea Rose Heřmánek je složení čaje, které si zamilujete: Květy růže a vysušený kokosový ořech vydávají svůdné letní vůně a chutnají jako dovolená; Harmonické složení zeleného čaje dokonale završují květy heřmánku, byliny pampelišky a plody rakytníku. APOrtha ® Gourmet Organic Green Tea Rose-Heřmánek - čaj jako teplý letní večer, jemné sluneční světlo na naši pokožku.

Nejlepší organická kvalita - přírodní a čistá

APOrtha ® Gourmet Organic Green Tea Rose Heřmánek se vyrábí mimořádně šetrně. Zpracované čajové lístky jsou ekologicky pěstovány a nefermentovány, takže si zelený čaj zachovává většinu svých minerálů a vitamínů. Hořká látka tein pomalu uvolňuje polyfenoly obsažené v zeleném čaji. Všechny přísady APOrtha ® Gourmet organický zelený čaj růže-heřmánek jsou sušeny a zpracovávány obzvláště šetrně, aby byla zachována plná síla vůní a přísad.

Při přípravě zeleného čaje nejsou listy sklizené z čajovníku (Camellia sinensis) fermentovány. Sušení na vzduchu, pražení nebo vaření v páře zabrání oxidaci zeleného čaje a zůstane zachována typická zelená listová barva - na rozdíl od černého čaje.

Organický čaj - čistá příroda!

Tato letní organická čajová směs je čistá příroda. Organické přísady bez přidaného cukru nebo umělých příchutí. Pravidelné kontroly zaručují vynikající kvalitu organického zeleného čaje heřmánku APOrtha ® Gourmet.

Ať už ráno jako předkrm nebo odpoledne pro nový start, APOrtha® Gourmet organický zelený čaj růže-heřmánek svádí kouzlem letních vůní a dává nám malou pauzu - jako bychom seděli na pohodlné lavici v sluncem zalité zahradě.

Hra vůní prostřednictvím několika infuzí

Nejen v Číně a Japonsku je běžné zalít zelený čaj několikrát. I v této zemi si čajoví znalci užívají rozmanitých chutí a vůní, které nabízejí opakované infuze. Stojí to za to, protože s každým nálevem si přijdou na své různé vůně a příchutě - hra vůní, která potěší milovníky čaje.

Vařené za tepla - nebo chlazené v horkých dnech

3 druhy přípravy pro každou příležitost: APOrtha ® Gourmet organický zelený čaj růžový heřmánek přináší do vašeho šálku letní lehkost! Ať už jako klasický horký nápoj, jako ledový čaj nebo jako studený nápoj, APOrtha ® Gourmet organický zelený čaj růže-heřmánek vám poskytne nesrovnatelné chuťové zážitky díky svému nádherně zaoblenému složení aroma v každém druhu přípravy.

Organický zelený čaj APOrtha ®, růžový heřmánek: Okouzlující vůně se setkává s letní ovocnou chutí - čistá radost pro smysly.

Růžový heřmánkový zelený čaj

Složení: domácí směs zeleného čaje certifikovaná organická **, květy heřmánku certifikovaná organická **, plody rakytníku certifikovaná organická **, sušený kokos certifikovaný certifikovaná organická **, přírodní aroma certifikovaná certifikovaná organická **, bio pampeliška byliny **, certifikované organické květy růží **

** z kontrolovaného organického pěstování

Příprava:

Čajová konvice APOrtha Gourmet Gourmet teploměr APOrtha APOrtha Gourmet Hourglass
12-15 g na litr 100 ° C 5-8 minut

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah:  75 g  

BIO pečeť
DE-ÖKO-039
Zemědělství EU / mimo EU

 

Míchání a plnění v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.