Aportha Imunitní komplex se šalvějí a echinaceou - 120 veganských kapslí

Imunita
Značka: Aportha
359 Kč –15 %
Aportha | Imunitní komplex se šalvějí a echinaceou | Natureforlife.cz
359 Kč –15 % 305 Kč
Skladem

Immune Complex - se šalvějí a echinaceou . 

Optimalizováno stopovými prvky zinek, selen a také vitamin C, vitamin A, vitamin B6 (P-5-P), vitamin B12 a kyselina listová (5-MTHF), které přispívají k normální funkci imunitního systému.

 • 120 veganských kapslí
 • optimalizováno pomocí šalvěje a echinacey
 • 160 mg vitaminu C na 2 kapsle
 • 10 mg zinku na 2 kapsle
 • 400 µg vitaminu A na 2 kapsle
 • 13,75 µg selenu na 2 kapsle
 • 0,7 mg vitaminu B6 (P-5-P) na 2 kapsle
 • 1,25 µg vitaminu B12 (methylkobalamin) na 2 kapsle
 • 100 ug kyseliny listové (folát) (5-MTHF) na 2 kapsle
 • certifikát "Clean label"
 • cena na den 6 kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jakmile přijde chladné období!

Jakmile první listy v září zhnědnou, začneme si dělat starosti o svůj imunitní systém. Časopisy se navzájem překonávají tipy, jak posílit náš imunitní systém, a farmaceutický průmysl začíná v televizi inzerovat léky na nachlazení.

Kromě pohybu na čerstvém vzduchu se doporučuje vyvážená strava bohatá na životně důležité látky. Naše jídlo bohužel již neobsahuje tolik živin jako za dnů našich prarodičů. Ztráta vitaminu A v jablkách je 41 procent. Paprika má o 31 procent méně vitaminu C a brokolice jen poloviční množství železa.

 

Americký lékař Al Sears říká: „Dnes musíte jíst desetkrát více ovoce a zeleniny, abyste získali stejné množství vitamínů a minerálů jako před 50 lety.“
 
 
 

Posílení imunitního systému

Kromě vyvážené stravy existují doplňky stravy pro optimalizaci vstřebávání stopových prvků a vitamínů, které jsou důležité pro imunitní systém.

Stopové prvky zinek a selen

Zinek a selen jsou známé svým pozitivním vlivem na fungování našeho imunitního systému po celá desetiletí a dokonce i přísný Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) schválil prohlášení týkající se zdraví těchto dvou stopových prvků s ohledem na normální funkci našeho imunitního systému.

Vitamíny

Kromě dvou stopových prvků potřebuje náš imunitní systém také některé vitamíny, aby mohl vykonávat svou důležitou práci pro naši pohodu.

Kvalita přísad je rozhodující

Při výběru surovin jsme proto dbali na to, abychom používali jen to nejlepší.

Vitamin C vhodný pro žaludek

Pokud chcete uspokojit své potřeby vitaminu C doplňky stravy, ale máte citlivý žaludek nebo nechcete narušit acidobazickou rovnováhu, můžete použít askorbát vápenatý - pufrovaný vitamin C. Pufrovaný vitamin C - jako askorbát vápenatý - je neutrální a nezatěžuje acidobazickou rovnováhu.

„Kyselina listová“ jako 5-MTHF folát

U mnoha lidí je enzym dihydrofolátreduktáza (DHFR) v posledním kroku přeměny kyseliny listové na folát jen méně aktivní. Stav folátu nemůžete zlepšit užíváním tablet kyseliny listové. I když však enzym funguje normálně, konverze probíhá extrémně pomalu a vede k vysoké koncentraci volné kyseliny listové v krvi. Vyšší dávky 5-MTHF folátu naproti tomu nezpůsobují žádné vedlejší účinky, protože naše tělo dokáže velmi dobře kontrolovat přírodní vitamin B9 (na rozdíl od kyseliny listové). Pokud je folátu příliš mnoho, rychle se ukládá nebo vylučuje. Tímto způsobem zůstává hladina v krvi vždy v normálním rozmezí.

Vitamin B6 jako P-5-P

Pyridoxal-5-fosfát jako koenzym B6 je biologicky aktivní forma vitaminu B6. Biologicky aktivní pyridoxal-5-fosfát nemusí být vyráběn z pyridoxinu v játrech. P-5-P je až 10krát účinnější než pyridoxin HCL a může být tělem okamžitě použit.

Vitamin B12 jako methylkobalamin

Methylcobalamin je jedním ze 2 aktivních koenzymů vitaminu B12. Na rozdíl od levného kyanokobalaminu je tělu okamžitě k dispozici bez předchozí konverze.

Vitamin A jako veganský retiny acetát

Použitý vitamin A = retinylacetát je syntetická veganská surovina, kterou si tělo rychle přemění na aktivní retinol. Retinylestery přírodního vitaminu A se nacházejí výhradně v živočišných surovinách, například ve vnitřnostech, jako jsou játra nebo vaječný žloutek, a proto jsme se rozhodli pro syntetickou verzi tohoto produktu.

Zinek a selen v organické formě

Zinek jako glycinát zinečnatý a selen jako L-selenomethionin . Stopové prvky mohou být absorbovány jako anorganické nebo organické sloučeniny, organické sloučeniny mají obvykle výrazně vyšší biologickou dostupnost a jsou tělu rychlejší.

Vlastnosti produktu:

živina na 2 kapsle
(denní spotřeba)
NRV *
Vitamin rozpustný v tucích    
Vitamin A (RE) 400 ug 50%
Ve vodě rozpustné vitamíny    
vitamín C 160 mg 200%
Vitamin B6 0,7 mg 50%
Kyselina listová (folát) (5-MTHF) (vitamin B9) 100 ug 50%
Vitamin B12 1,25 ug 50%
Stopové prvky    
zinek 10 mg 100%
selen 13,75 ug 25%
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 

Složení: mletá šalvěj (41,36%), askorbát vápenatý (82,6% vitamin C) (25,03%), obal tobolky (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z echinacey (4% polyfenoly) (6,46%), glycinát zinečnatý (20% zinek) (6,46%), retinylacetát (0,54%), L-selenomethionin (0,5% selen) (0,36%), pyridoxal-5-fosfát (0,12%), methylkobalamin (1% triturace) (0,02%), 5-methyl-tetrahydrofolát vápník (0,01%)

Doporučený příjem: Užívejte 1 kapsli dvakrát denně, ideálně se snídaní a večeří se sklenkou vody.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 46,4 g = 120 veganských tobolek 

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení