Aportha Kolostrum v prášku - 80 g

479 Kč –15 %
Aportha | Kolostrum v prášku | Natureforlife.cz
479 Kč –15 % 407 Kč
Skladem

Kolostrum v prášku 18% obsah IgG v mlezivu

Syrové mlezivo pochází výhradně od pečlivě vybraného a QM mléka nebo od srovnatelných certifikovaných německých a nebo dánských smluvních farmářů. Velmi jemné kroky zpracování, zejména při rozmrazování mraženého syrového mleziva a sušení mrazem, zajišťují, aby se cenné přísady ztratily co nejméně. Hlavním indexem je podíl imunoglobulinu G (IgG). Podíl IgG se stanoví pro každou šarži a musí činit alespoň 18% IgG.

  • 400 mg vysoce kvalitního mleziva v prášku na porci
  • 18% obsah IgG (Imunoglobulin G) v mlezivovém prášku
  • balení 80g
  • cena na den 5 kč
  • certifikát "Clean label"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolostrum (mlezivo) se tvoří v mléčné žláze pouze v prvních 3 až 5 dnech po porodu a jeho složení je oproti mateřskému mléku výrazně odlišné. Kromě vitamínů, minerálů, stopových prvků a významných bílkovin předává kolostrum novorozeněti také pasivní imunitu v podobě již hotových protilátek, které pomáhají chránit jeho organismus v prvních dnech a týdnech života. I proto je kolostrum považováno za jeden z klíčových faktorů, který rozhoduje o tom, jakou imunitu si potomek do života odnese. 

Extrakce mleziva

Mezi 0 a 24 hodinami po narození telete se sbírá pouze syrové mlezivo a pouze přebytečné mlezivo.

Šetrné zpracování

Kromě snížení obsahu tuku (pro zlepšení stability a trvanlivosti) a sušení (jemné lyofilizace!) Se v přírodním složení neprovádějí žádné další změny.

Vysoká kvalita

U každé šarže dodaného surového mleziva se kontroluje přítomnost antibiotik. Surové kolostrum se používá pouze v případě, že je tento test negativní.

K mlezivovému prášku se nepřidávají žádné nosiče, konzervační látky ani jiné přísady. Pro lepší dávkování a zlepšení chuti smícháme mlezivo v prášku s maltodextrinem. Maltodextrin poskytuje pouze 2 kcal energie na porci.

Vlastnosti produktu:

živina na 0,8 g prášku
(denní spotřeba)
NRV *
Další složka
Colostrum
- z toho IgG
400 mg
72 mg
-
-
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 

Složení: Colostrum (MLÉKO) (18% IgG) (50%), maltodextrin (50%)

Doporučení pro konzumaci: Užívejte 1 dávku (0,8 g prášku - 1 odměrku) denně a zapijte sklenicí vody.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: Mléko

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 80 g 

Míchání a plnění prášku v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte stanovený denní příjem. Skladujte produkt mimo dosah dětí. Neužívejte, pokud trpíte laktózovou intolerancí nebo citlivostí na mléčné produkty. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení