Aportha Melatonin 1mg - 90 veganských kapslí

Novinka
Značka: Aportha
479 Kč
Skladem

Přírodní Melatonin 1mg

Informace o produktu melatoninové kapsle

  • přírodní melatonin ze Saccharomyces cerevisiae (kvasinky)
  • 1 mg denní dávka = 1 tobolka
  • přírodní plnivo: prášek z hříbků
  • Certifikace "Clean label"
  • cena na den 5 kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobrý spánek je přirozené anti-stárnutí

Večer jdete spát, jste vyčerpaní po stresujícím dni - neustále sebou házíte a otáčíte, aniž byste mohli usnout. Myšlenky se točí kolem předchozího dne a seznamu úkolů pro další, ale nemůžete se uklidnit. Nakonec se podíváte na hodinky a štve vás, že máte tak málo času na skutečný spánek. !

Výsledek: Ráno si vaše hlava a tělo, psychika a také pokožka říkájí o více času na regeneraci. Cítíte se vyčerpaní a nejste dostatečně zotavení, abyste byli odpočatí a zvládli každodenní výzvy. Mnoho lidí to tak cítí, jak dokazují četné studie. Zpráva o zdraví za rok 2017 od zdravotní pojišťovny DAK ukazuje, že poruchy spánku jsou rozšířené a stále více postihují více lidí.

Kvalitní spánek má zásadní význam pro optimální vitalitu - a je nejpřirozenější ze všech opatření proti stárnutí. Protože v noci se kožní buňky také opravují a regenerují. Ti, kteří dobře a dostatečně spí, mají mladší vzhled pleti.

Co je to melatonin?

Náš cyklus spánku a bdění je regulován hormonem, který se produkuje v těle: melatonin . Syntéza a uvolňování melatoninu jsou stimulovány temnotou a potlačovány světlem. To znamená: Když je tma, tvoří se více melatoninu. Pokud je světlo, produkce melatoninu se zpomalí nebo zastaví. Melatonin je proto zodpovědný za udržování biorytmu v těle.

Pokud jsme vystaveni příliš malému světlu během dne nebo příliš velkému světlu večer, mohou být normální cykly melatoninu narušeny. Například produkce melatoninu není zcela zastavena v zamračených zimních dnech s malým množstvím přirozeného světla během dne, takže se člověk může během dne cítit unavený a dokonce i depresivní. Dálkové lety v několika časových pásmech také narušují rytmus spánku a bdění a vedou k tzv. Jet lag. Ale také stres, konzumace kofeinu, alkoholu a tabáku, stejně jako namodralé světlo z obrazovek (počítač, mobilní telefon, televize) snižují hladinu melatoninu v těle. Mnoho vědců je navíc přesvědčeno, že vlastní produkce melatoninu v těle obecně s věkem klesá. To by mohlo vysvětlovat, proč starší lidé spí hůře než mladší.

Dejte sbohem problémům se zaspáváním a počítáním ovcí! Zvyšte hladinu melatoninu - večer asi půl hodiny až hodinu před spaním - stačí jedna tobolka přírodního melatoninu APOrtha ze Saccharomyces cerevisiae (1 mg). Většina produktů na trhu má zbytečně vysoké množství melatoninu v 1 dávce. Začínat bychom měli právě na 1mg a zjištovat svou vlastní toleranci.

Pro zmírnění pocitu jet lag při cestování na dlouhé vzdálenosti je vhodné přijmout první den cesty a první dny po příjezdu do cíle alespoň 0,5 miligramu krátce před spaním. Jednoduše si vezměte jednu tobolku APOrtha Natural Melatonin ze Saccharomyces cerevisiae (1 mg) - a jetlag zmizí.

Vlastnosti produktu:

Složení: prášek z hříbků (74,4%), obal tobolky (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza), Saccharomyces cerevisiae obohacené melatoninem (2,98%)

Doporučení pro konzumaci: Užívejte se sklenicí vody 1 kapsli cca 1 hodinu před spaním.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Obsah: 30,2 g - 90 veganských tobolek

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 2.10.2021
Melatonin od pro mě neznámé značky jsem si objednal především díky akci na dopravu zdarma. Složení se mi líbilo, ale obecně nerad zkouším nové věci. Po měsíci užívání však musím konstatovat, že to byla skvělá volba. V budoucnu rozhodně vyzkouším i jiné zboží. Libor

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.