Aportha Organický černý olej 500mg - 120 veganských kapslí

Novinka
Značka: Aportha
489 Kč
Skladem

Organický olej z černého kmínu APOrtha ® - silný a univerzální

Cenný, v Německu za studena lisovaný, egyptský organický černý kmínový olej - všestranný, čistý dárek od přírody. Organický olej z černého kmínu APOrtha ®  obsahuje pouze vysoce kvalitní egyptský černý kmínový olej, který je jemně extrahován ze semen pravého černého kmínu lisováním za studena.

Černý olej je po staletí ceněn pro svou univerzálnost - v regionu Orientu a Středomoří. S pouhými 2 kapslemi zkonzumujete 1000 miligramů jemně za studena lisovaného oleje z organického černého kmínu.

Fakta o produktu :

  • 1 000 mg černého oleje na 2 kapsle denně
  • lisovaný za studena
  • 120 kapslí
  • Certifikace "Clean label"
  • vegan
  • cena na den 8 kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organický černý kmínový olej APOrtha ® - vysoce kvalitní a čistý

 Organické kapsle z černého oleje APOrtha ® neobsahují alergeny, laktózu, lepek, kvasnice, sóju, genetické inženýrství (GMO) ani konzervační látky. Rovněž se při výrobě důsledně obejdeme bez stearátu hořečnatého, hořečnatých solí mastných kyselin a mikrokrystalické celulózy. Vysoce kvalitní kapsle jsou vyráběny v Rakousku a obsahují pouze vysoce kvalitní egyptský organický černý kmínový olej.

Co je černé semeno?

Skutečný černý kmín ( Nigella sativa) - nazývaný také „římský koriandr“ nebo jednoduše „černý kmín“ - patří do čeledi pryskyřníkovitých (Ranunculaceae). Jednoletá bylina nesouvisí s kmínem a dosahuje výšky 15 až 50 centimetrů. Trojúhelníková, podlouhlá, černá semena, z nichž černý kmín vděčí za svůj název, jsou dlouhá přibližně 3 milimetry a obsahují přibližně 20 až 40 procent tuku, zejména nenasycených mastných kyselin, jako je kyselina linolová. Lidské tělo si tuto esenciální mastnou kyselinu nedokáže samo vyrobit.

Původní domovinou pravého černého kmínu je západní Asie, Irák a Turecko. Roste však také v Indii, Pákistánu, jižní Evropě a severní Africe. Černý kmín se pěstuje hlavně v Egyptě.

Asi 3 500 let se černý kmín v Orientu používá jako pepřové koření a používá se v naturopatii. A staří Egypťané také věděli, jak ocenit rozmanité oblasti použití černého kmínu jako domácího léku. V Indii je černý kmín také široce používán, a to i při výuce ajurvédy. Používání nativního oleje z černého kmínu má dlouhou tradici, zejména v zemích Orientu a Středomoří. Černý olej se také těší rostoucí popularitě v této zemi.

U oleje se lisují sušená semena černého kmínu - ideálně lisovaná za studena, protože některé ze složek jsou citlivé na teplo. Čistý, egyptský, za studena lisovaný černý kmínový olej je cenným darem přírody. Jeho všestranné použití je dokumentováno již více než 2000 let.

Bohužel nám není dovoleno vydávat prohlášení o účincích černého semenného oleje , protože Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) neschválil žádná zdravotní tvrzení .

Přispívá k normální funkci:

  • Imunita
  • Vlasy, nehty, kůže
  • Trávení 

Vlastnosti produktu:

živina na 2 kapsle
(denní spotřeba)
NRV *
Další složka    
Organický černý kmínový olej,
lisovaný za studena
1 000 mg -
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 

Složení: organický černý kmínový olej ** (lisovaný za studena) (83,89%), obal tobolky (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza)

** z kontrolovaného organického pěstování

Doporučený příjem: Užívejte 1 kapsli dvakrát denně se sklenicí vody.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 71,5 g    = 120 veganských tobolek 

BIO pečeť
AT-BIO-401
Zemědělství mimo EU

Výroba kapslí v Rakousku pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.