Aportha Organický mořský salát s obsahem hořčíku 60 kapslí

399 Kč –15 %
Aportha | Organický mořský salát s obsahem hořčíku | Natureforlife.cz
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem

Zůstaňte aktivní s lehkostí - s kapslemi organického mořského salátu APOrtha ® s vysokým obsahem hořčíku! S organickým mořským salátem z kontrolovaného ekologického pěstování v EU. Obsah hořčíku v organickém mořském salátu je 25%. Díky vysokému obsahu jsou kapsle organického mořského salátu APOrtha ® ideální pro zásobování hořčíku organickým produktem.

 • Mořský salát (Ulva lactuca) z certifikovaného ekologického zemědělství
 • 250 mg hořčíku denně (2 kapsle)
 • 60 kapslí
 • certifikace "Clean label"
 • vegan
 • cena na den 14 kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organický hořčík neexistuje - hořčík z organického mořského salátu ano!

Surovinou, kterou lze označit jako „ ekologickou “, je surovina, která pochází z kontrolovaného ekologického pěstování - takto je regulována v souladu se stávajícím nařízením EU o ekologickém zemědělství. Hořčík nelze pěstovat například jako obiloviny nebo zelenina, protože hořčík je chemický prvek. Hořčík je kov alkalických zemin, jeden z deseti nejhojnějších prvků v zemské kůře, a nachází se v minerálech a v listové zelenině rostlin.

Organické kapsle z mořského salátu APOrtha ® jsou tedy organickým produktem s vysokým obsahem hořčíku, i když samotný hořčík nelze nazvat „organickým“.

Organický mořský salát s 25% hořčíku

Mořský salát (lat. Ulva lactuca), nazývaný také mořský salát, je mnohobuněčná zelená řasa, která se vyskytuje téměř po celém světě na mořském pobřeží, včetně Severního a Baltského moře. V mnoha pobřežních oblastech se mořský salát konzumuje jako potravina, například v Irsku a Francii. Používá se jako salát nebo mletý v chlebu a je také součástí těstovin a kořenících směsí. Mořský salát obsahuje mnoho životně důležitých látek, jako je vitamin C, bílkoviny, železo, jód a hořčík.

Organický mořský salát je díky vysokému obsahu hořčíku vynikajícím zdrojem účinného přísunu důležité živiny hořčíku, který má řadu vlivů na tělo i mysl.

Hořčík - životně důležitá látka

Vyrovnejte se s každodenním životem uvolněně, snadno, bez stresu a zůstaňte uvolnění a plní energie. S kapslemi organického mořského salátu APOrtha ® optimalizujete hladinu hořčíku. Rychle a udržitelně - při psychickém stresu, fyzicky náročných činnostech nebo při sportu.

Hořčík je životně důležitá látka, která ovlivňuje naše tělo mnoha způsoby. Podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA) má hořčík následující potvrzené účinky na lidské tělo:

 • Hořčík přispívá k normální funkci svalů.
 • Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů.
 • Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
 • Hořčík přispívá k udržení normálních kostí.
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin.
 • Hořčík přispívá k udržení normálních zubů.
 • Hořčík hraje roli v dělení buněk.
 • Hořčík pomáhá snižovat únavu.
 • Hořčík přispívá k normální psychologické funkci.
 • Hořčík přispívá k normální činnosti nervového systému.

2 kapsle denně poskytnou tělu 250 miligramů vysoce biologicky dostupného hořčíku z organického mořského salátu v nejlepší kvalitě. Zůstaňte uvolněni i ve stresových dobách - a plní energie!

Vlastnosti produktu:

živina na 2 kapsle
(denní spotřeba)
NRV *
minerály    
hořčík 250 mg 66,7%
* NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 

Doplněk stravy: kapsle s organickým mořským salátem obsahujícím hořčík pro orální použití.

Složení: organický mořský salát kbA ** (25% hořčíku) (83,89%), obal tobolky (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza)

** z kontrolovaného organického pěstování

Doporučený příjem: Užívejte 1 kapsli dvakrát denně se sklenicí vody.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 35,7 g   - 60 veganských tobolek

BIO pečeť
DE-ÖKO-003
Zemědělství EU

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. .

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení