APOrtha® PAI MU TAN, gurmánský bílý organický čaj - 45g

Novinka
Značka: Aportha
199 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

White Organic Tea - Pai Mu Tan - šampaňské mezi čaji

APOrtha ® Gourmet White Organic Tea Pai Mu Tan je ručně vyrobený, obzvláště vysoce kvalitní bílý čaj podle staré tradice. Z čajovníku jsou sbírány a používány pouze nejmladší špičky výhonků, každý se dvěma sametovými listy.

Fakta o produktu 

  • přírodní organické přísady
  • láskyplně zpracované ručně
  • Bio
  • Certifikace "Clean label"
  • vegan
  • Také velké potěšení jako ledový čaj nebo studený nápoj
  • změna aroma při několikanásobném zalití

Detailní informace

Detailní popis produktu

APOrtha ® Gourmet White Organic Tea Pai Mu Tan je ručně vyrobený, obzvláště vysoce kvalitní bílý čaj podle staré tradice. Z čajovníku jsou sbírány a používány pouze nejmladší špičky výhonků, každý se dvěma sametovými listy.

Barva šálku organického bílého čaje APOrtha ® Gourmet Pai Mu Tan vykazuje světle zlatožlutou barvu. Chuť je jemná, aromatická a voňavě květinová - s lehkou, příjemnou sladkostí a jemnou notou chmele, artyčoku a mandlí. APOrtha ® Gourmet White Organic Tea Pai Mu Tan hýčká všechny naše smysly nekonečně jemnou a harmonickou vůní.

Pai Mu Tan - organické pěstování a mimořádně šetrné zpracování

Čínské jméno Pai Mu Tan znamená „bílá pivoňka“. Pai Mu Tan pravděpodobně vděčí za svůj název vzhledu špiček použitých pro bílý čaj. Protože díky jemnému zpracování se vrchní listy omotávají kolem pupenu čajovníku. Listy jsou na spodní straně chlupaté, takže špičky výhonků vypadají, jako by byly pokryty bělavě-stříbřitým sametem.

Listy tohoto vynikajícího bílého organického čaje Pai Mu Tan jsou sbírány pouze ručně, aby byly chráněny jemné struktury. Poté se jemně osuší na teplém vzduchu a tradičním způsobem se rozloží na velké bambusové rohože.

Čajové rostliny (Camellia sinensis) pro organický bílý čaj APOrtha ® Gourmet Pai Mu Tan se pěstují výhradně v kontrolovaném organickém pěstování. Pravidelné kontroly zaručují vynikající kvalitu organického bílého čaje APOrtha ® Pai Mu Tan.

Organický bílý čaj

Pro zvláštní kvalitu organického bílého čaje APOrtha ® Gourmet Pai Mu Tan se používají pouze čerstvě naklíčené listy s vysokým obsahem polyfenolů. Polyfenoly jsou přírodní třísloviny, které působí jako antioxidanty. Množství polyfenolů v bílém čaji je asi 30 procent hmotnosti čajových lístků.

Pai Mu Tan v tradiční čínské medicíně

Bílý čaj se v tradiční čínské medicíně používá po staletí. Protože v bílém čaji nedochází k žádné enzymatické fermentaci (na rozdíl od černého čaje a čaje oolong) a listy jsou zpracovávány mimořádně šetrným způsobem, zůstává zachována většina z mnoha cenných složek.

Několikrát dobré - několikrát uvařte Pai Mu Tan

Bílý čaj nezhořkne, takže můžete APOrtha ® Gourmet Organic White Tea Pai Mu Tan nalít několikrát. Intenzita čaje se trochu mění a objevují se nové příchutě - zajímavá hra chutí pro milovníky čaje.

Horké nebo studené - vynikající chuť a vynikající aroma

Vyzkoušejte to s osvěžující ledově studenou variantou! Protože bílý čaj je zvláště vhodný pro přípravu jako studený nápoj. Buď jako ledový čaj - ochlazením uvařeného čaje - nebo jako studený zápar : Čaj zalijte studenou vodou a poté nechejte alespoň 4 hodiny odpočívat v chladničce - například přes noc. Stojí za to čekat: Příprava za studena přináší obzvláště jemné aroma organického bílého čaje APOrtha ® Gourmet - čistá letní svěžest!

Bílý čaj Pai Mu Tan

Složení: Organický Pai Mu Tan **

** z kontrolovaného organického pěstování

Příprava:

Čajová konvice APOrtha Gourmet Gourmet teploměr APOrtha APOrtha Gourmet Hourglass
12-15 g na litr 80 ° C 1-3 minuty

 

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 45 g  

BIO pečeť
DE-ÖKO-039
Zemědělství EU / mimo EU

Míchání a plnění v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.