APOrtha Smile s vitamínem B1 - 120 veganských kapslí

749 Kč –15 %
APOrtha Smile s vitamínem B1 | Natureforlife.cz
749 Kč –15 % 637 Kč
Skladem

Normalizujte psychiku a nervy - s APOrtha ® Smile s vitamínem B1, které jsou ideálním doplňkem výživy pro normální psychologické funkce a normální fungování nervového systému. Optimalizováno pomocí třezalky5-hydroxytryptofanu ( 5-HTP ), ženšenušafránu a zázvoru.

  • 1,1 mg vitaminu B1 (thiamin) na denní spotřebu (2 kapsle)
  • 160 mg třezalky na denní spotřebu
  • 120 mg 5-hydroxytryptofan (5-HTP) na denní příjem
  • optimalizováno pomocí ženšenu, šafránu, zázvoru a melounového extraktu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sebejistě v každodenním životě - s APOrtha ® Smile

Thiamin (vitamín B1) přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické funkci.
 

Normalizujte psychiku a nervy - s APOrtha ® Smile: Veganské kapsle APOrtha ® Smile s vitamínem B1 ( thiamin ) jsou ideálním doplňkem výživy pro normální psychologické funkce a normální fungování nervového systému. Optimalizováno pomocí třezalky , 5-hydroxytryptofanu ( 5-HTP ), ženšenu , šafránu a zázvoru .

Fakta o produktu APOrtha ® Smile s vitamínem B1

  • 1,1 mg vitaminu B1 (thiamin) na denní spotřebu (2 kapsle)
  • 160 mg třezalky na denní spotřebu
  • 120 mg 5-hydroxytryptofan (5-HTP) na denní příjem
  • optimalizováno pomocí ženšenu, šafránu, zázvoru a melounového extraktu

Vlastnosti produktu:

Podpora psychiky a nervů

Normální funkce nervového systému a normální psychologická funkce se vyznačují tím, že jsme v základní nervové a psychologické rovnováze, která nám umožňuje vyrovnat se s každodenním životem s normálním světem emocí, vnímání a myšlenek, takže těžké časy a Nevyhazujte temné období z kurzu.

Schválená zdravotní tvrzení potvrzují životně důležitou látku thiamin obsaženou v APOrtha ® Smile:

Mnoho lidí v současné době cítí, že jejich nálada je depresivní, ponurá nebo se cítí sklesle. Podpořte svůj nervový systém a přispějte k psychické rovnováze vitamínem B1 (thiamin) obsaženým v APOrtha ® Smile!

APOrtha ® Smile -  Vitamín B6 obsažený v Cellufine ® CelluMeen pomáhá regulovat hormonální aktivitu.

Doplněk stravy čisté kvality nejvyšší kvality

APOrtha ® Smile je veganská a neobsahuje GMO. Německé kapsle neobsahují ani konzervační látky, ani laktózu, lepek, kvasinky nebo mikrokrystalickou celulózu.

S denní dávkou (1 kapsle dvakrát) APOrtha ®  Smile užijete 1,1 mg účinné vitální látky thiamin (vitamín B1), 160 mg prášek z třezalky, 120 mg 5-hydroxytryptofan (5-HTP), 30 mg šafránu extrakt a další cenné výtažky ze ženšenu, melounu a zázvoru.

Náladový vitamín B1 (thiamin)

Vitamin B1 (thiamin) má vliv na nervový systém a psychiku, jak potvrzují zdravotní prohlášení týkající se vitální látky vitamin B1 (thiamin) obsažená v APOrtha ® Smile:

Vitamín B1 - také nazývaný thiamin - je vitamin z komplexu B. Tato skupina zahrnuje osm ve vodě rozpustných vitamínů, z nichž všechny slouží jako prekurzory koenzymů. Vzhledem k tomu, že vitamín B1 nelze v těle skladovat delší dobu, je nutné jej pravidelně přijímat prostřednictvím stravy nebo doplňků stravy. Tělo navíc ztrácí thiamin, když se potíte. Jak ukázala aktuální studie národní spotřeby, 21% mužů a 32% žen v této zemi nedosahuje doporučeného denního příjmu vitaminu B1 - tedy každý pátý muž a téměř každá třetí žena. 1

Jedním z důvodů je pravděpodobně to, že vitamín B1 je citlivý na teplo, světlo a kyslík. Výsledkem je, že obsah vitaminu B1 v potravinách dochází při skladování a přípravě ke značným ztrátám. Například při vaření se vitamín B1 ničí. Hladinu vitaminu B1 lze optimalizovat pomocí doplňků stravy se zaručeným obsahem vitaminu B1.

Kromě vitaminu B1 obsahuje APOrtha ® Smile další vysoce kvalitní přísady: třezalkový prášek, 5-hydroxytryptofan (5-HTP) a cenné výtažky ze šafránu, ženšenu, melounu a zázvoru.

Třezalka tečkovaná (Hypericum)

Třezalkové bylinky - nazývané také tvrdé seno - jsou rodem z třezalky (Hypericaceae). Celkem existuje asi 450 druhů. Výška jednoletých nebo víceletých bylin nebo dřevin se pohybuje mezi pěti centimetry a několika metry. Rostliny třezalky se nacházejí téměř na celém světě, pouze v pouštích, v tropických nížinách a v arktických oblastech se jim nedaří. V celé Evropě a části západní Asie roste třezalka přednostně na okrajích lesů, silnic a silnic, ale i vřesovištích a náspech.

Hypericum vděčí za svůj německý název třezalka za to, že otevírá své jasné, šťastné, jemné, zlatožluté květy kolem svatého Jana 24. června. Španělský název „Hierba de San Juan“ a anglický název „St John's word“ také odkazují na Jana Křtitele. Třezalka byla v přírodní medicíně používána po staletí.

5-hydroxytryptofan (5-HTP)

5-Hydroxytryptofan (5-HTP) je aminokyselina-a důležitý meziprodukt při tvorbě vlastního serotoninu v těle z L-tryptofanu. V těle hraje serotonin důležitou roli jak v centrálním nervovém systému, tak v mozku.

Pro vlastní produkci hydroxytryptofanu v těle (5-HTP) tělo potřebuje L-tryptofan jako prekurzor. Na rozdíl od serotoninu to může překročit hematoencefalickou bariéru. 5-Hydroxytryptofan se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je maso a ryby, sója, jedlé otruby a kešu ořechy. Pro vegetariány a vegany je obtížné získat dostatek L-tryptofanu. Odpovídající málo 5-HTP je pak také k dispozici. Zde mohou velmi pomoci doplňky stravy.

5-hydroxytryptofan (5-HTP) obsažený v APOrtha ® Smile je jemně extrahován ze semen černých bobů afrických (latinsky: griffonia simplicifolia), protože tato jsou obzvláště bohatá na 5-hydroxytryptofan (5-HTP).

Z německých důvodů nesmíme jako německý dodavatel činit žádná prohlášení týkající se účinků 5-hydroxytryptofanu (5-HTP) obsaženého v APOrtha ® Smile-stejně jako třezalkového prášku a kvalitní bylinné výtažky ze šafránu, ženšenu, melounu a zázvoru, protože do dnešního dne nebyla schválena žádná zdravotní tvrzení.

živina na 2 kapsle
(denní spotřeba)
NRV *
Ve vodě rozpustný vitamín    
Vitamín B1 1,1 mg 100%
Další ingredience    
Třezalkový prášek 160 mg -
5-hydroxytryptofan (5-HTP) 120 mg -
Šafránový extrakt 30 mg -
*     NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

Doplněk stravy: kapsle s vitamínem B1, třezalkou práškovou, 5-HTP, druhy ženšenu, šafrán, zázvor a melounový extrakt pro orální použití.

Složení: obal tobolky (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza), třezalkový prášek (15,4%), sibiřský ženšen (15,4%), extrakt ženšenu indického (Withania somnifera) (15,4%), prášek ženšenu Panax (15,4%) 4%) Extrakt z Griffonia simplicifolia (obsahuje 5-hydroxytryptofan) (11,8%), šafránový extrakt (2,9%), MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem na bázi kokosu), zázvorový extrakt (1,9%), melounový extrakt (obsahuje SOD) (0,6%) , thiamin hydrochlorid (0,1%)

Doporučený příjem:  1 porci (1 kapsli) dvakrát denně zapít dostatečným množstvím vody.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádné

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah:  62,5 g  e  = 120 veganských kapslí (120 porcí) 

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Číslo organické kontroly: DE-SH-003-67086-HD-Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte stanovený denní příjem. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 27.9.2021
Obrovské zlepšení po psychické stránce, zlepšená koncentrace. Jsem rád, že jsem se odhodlal a produkt vyzkoušel. Rozhodně doporučuji !!!

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení