Aportha Vápník z červených řas - 250 g veganského prášku (1630mg elemen. vapníku)

Novinka
Značka: Aportha
395 Kč
Skladem

Přírodní vápník z červených řas 250g

Korálový vápník nepoužíváme z ekologických důvodů!!!

  • vápník z červených řas (Lithothamnium calcareum)
  • 1630mg přírodního vápníku v 5g produktu
  • 135mg přírodního hořčíku v 5 g produktu
  • obsah balení 50 dávek
  • cena na den 8 kč
  • certifikace "Clean label"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní vápenatý prášek z červených řas

Pro naše produkty vápníku používáme pouze přírodní vápník z červených řas  (Lithothamnium calcareum). Korálový vápník nepoužíváme z ekologických důvodů.

Vápník

Vápník je pro lidské tělo nezbytný, takže je také nezbytný. Žádný jiný minerál neobsahuje lidské tělo v tak velkém množství jako vápník: přibližně jeden kilogram. Kostní systém je největším zásobníkem vápníku v těle, a proto se vápníku také běžně říká „kostní minerál“. Vápník, je nezbytný pro udržení normálních kostí a zubů, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální funkci svalů a srážení krve, normální funkci trávicích enzymů a normálnímu přenosu signálu mezi nervovými buňkami. Vápník má také funkci při dělení a specializaci buněk.

Hořčík

Hořčík je druhým nezbytným (životně důležitým) minerálem. Přispívá k normální činnosti nervového systému a energetického metabolismu a podílí se na mnoha dalších procesech v lidském těle. Spolu s vápníkem přispívá hořčík také k normální funkci svalů. Vzhledem k tomu, že si tělo samo nedokáže vyrobit hořčík, je třeba ho denně přijímat prostřednictvím potravin nebo doplňků výživy.

Vlastnosti produktu:

 živina na 5 g prášku
(denní spotřeba)
NRV *
Minerály
Vápník
hořčík
1630 mg
135 mg
204%
36%
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 

Složení: Prášek z červených řas (Lithothamnium calcareum) (100%)

Doporučení pro konzumaci: Užívejte 5 g prášku - 1 mírně navršenou odměrku se sklenicí vody, buďto najednou nebo ve 2 rozdělených dávkách. Doporučujeme konzumaci ráno nebo večer.

Alergeny podle nařízení EU 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah : 250 g  (50 dávek) 

Prášková náplň v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.