Aportha Vascular Plus - 100 mg kakaových flavanolů - 60 veganských kapslí

719 Kč –15 %
Aportha Vascular Plus | Natureforlife.cz
719 Kč –15 % 611 Kč
Skladem

Kapsle APOrtha ® Vascular Plus s vysokými dávkami kakaových flavanolů podporují pružnost cév a přispívají tak k normálnímu průtoku krve ve všech krevních a kapilárních cévách i v orgánech. Kakaové flavanoly pomáhají udržovat pružnost cév závislou na endotelu a přispívají tak k normálnímu průtoku krve.

  • 200 mg vysoce kvalitních kakaových flavanolů na denní spotřebu (2 kapsle)
  • Kakaové flavanoly podporují pružnost cév, což přispívá k normálnímu průtoku krve
  • bez kalorického stresu
  • bez vedlejších účinků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kakaové flavonoly vaskulární plus kapsle

Kapsle APOrtha ® Vascular Plus s vysokými dávkami kakaových flavanolů podporují pružnost cév a přispívají tak k normálnímu průtoku krve ve všech krevních a kapilárních cévách i v orgánech.

Kakaové flavanoly pomáhají udržovat pružnost cév závislou na endotelu a přispívají tak k normálnímu průtoku krve.

Fakta o produktu o kapslích APOrtha ® Vascular Plus

  • 200 mg vysoce kvalitních kakaových flavanolů na denní spotřebu (2 kapsle)
  • Kakaové flavanoly podporují pružnost cév, což přispívá k normálnímu průtoku krve
  • bez kalorického stresu
  • bez vedlejších účinků

Vlastnosti produktu:

Proč jsou elastické cévy a normální průtok krve tak důležité

Normální průtok krve je důležitý, protože jedině tak lze zajistit, aby všechny orgány, zejména naše srdce a mozek, byly optimálně zásobovány kyslíkem a živinami. Předpokladem pro to je, aby krev dobře protékala tepnami a bylo možné udržovat konstantní krevní tlak. Pružnost žil je zvláště důležitá v nejmenších větvích cévního systému, úzkých kapilárách, aby výměna kyslíku a živin mohla probíhat bez překážek.

Co stojí za kapslemi APOrtha ® Vascular Plus

Již dlouho je známo, že hořká čokoláda má díky obsahu flavanolu pozitivní účinek. Studie ukázaly, že pravidelná konzumace produktů obsahujících kakao může snížit riziko kardiovaskulárních chorob. Vysoce kvalitní technologické zpracování kakaa (fermentace, sušení a pražení) během výroby ničí některé cenné flavanoly.

Na rozdíl od nápojů nebo čokolády obsahující kakao je 80% cenných flavanolů uchováváno v kapslích APOrtha ® Vascular Plus. Ani kalorické vystavení čokoládě - se všemi jejími tuky a cukry - neprospívá vašemu zdraví. Denně byste museli sníst až jednu tabulku čokolády.

živina na 2 kapsle
(denní spotřeba)
NRV *
Jiná přísada    
Extrakt z kakaových semen
- 29% z toho jsou flavanoly
200 mg -
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).
   

Doplněk stravy: kapsle s výtažkem z kakaových semen obsahujícím flavonol k orálnímu podání.

Složení: extrakt z kakaových semen (29%flavanolů) (61,49%), kakaový prášek zbavený oleje (21,4%), skořápka kapsle (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza)

Doporučený příjem: 1 porci (1 kapsli) dvakrát denně zapít dostatečným množstvím vody.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádné

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 33,6 g e - 60 veganských kapslí (60 porcí)

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Číslo organické kontroly: DE-SH-003-67086-HD-Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte stanovený denní příjem. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení