Aportha Vitamín D3 1 000 IU + vitamín K2VITAL® MK7 20 µg na kapku

Novinka
Značka: Aportha
539 Kč
Skladem

Vitamín D3 1 000 IU + vitamín K2VITAL® 20 µg na kapku - přibližně 1700 vegetariánských kapek - 50 ml | Rodinný balíček

 • 1 000 IU (25 µg) vitaminu D3 na kapku
 • přírodní, vegetariánský vitamín D3 (cholekalciferol) z lanolinu
 • veganský vitamín K2 MK-7 od značky K2VITAL ®
 • 20 µg vitaminu K2 MK-7 na kapku
 • 99+% obsahu all-trans menachinonu
 • přibližně 1700 kapek na láhev

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní kapky vitaminu D3 + K2 s 1 000 IU vegetariánského vitaminu D3 z lanolinu a 20 µg veganského vitaminu K2 MK-7 s maximální biologickou dostupností pro kosti-v každém věku.

Fakta o produktu Vitamín D3 1 000 IU + Vitamin K2VITAL ® 20 µg kapek

 • 1 000 IU (25 µg) vitaminu D3 na kapku
 • přírodní, vegetariánský vitamín D3 (cholekalciferol) z lanolinu
 • veganský vitamín K2 MK-7 od značky K2VITAL ®
 • 20 µg vitaminu K2 MK-7 na kapku
 • 99+% obsahu all-trans menachinonu
 • přibližně 1700 kapek na láhev

Vlastnosti produktu:

APOrtha ® Vitamin D3 1000 IU + vitamín K2VITAL ® 20 ug kapek kombinovat vegany, přírodní vitamin K2 MK-7, který má all-trans obsah více než 99 procent, přičemž přírodní, vegetariánské vitamin D3 (cholekalciferol) z lanolinu, vosk z ovčí vlny ovčí vlna, ve vysoce kvalitním kombinovaném výrobku.

U čtyř z pěti lidí v této zemi je hladina vitaminu D příliš nízká! 1 Optimalizujte své zásoby vitaminu D a vitaminu K pomocí kapek APOrtha ® Vitamin-D3 + K2 (1 000 IU + 20 µg vitaminu K2 MK-7)!

Pro obnovu vlastních kostních buněk v těle, která udržuje naše kosti stabilní, potřebuje tělo životně důležité látky - zejména vitamín D3 a vitamín K2. Pokud jsou k dispozici v dostatečném množství, obnova kostních buněk funguje dlouhodobě. Úroveň vitaminu D je však v této zemi příliš nízká u více než 80 procent mužů a více než 90 procent žen. 1 A příjem vitaminu K2 je také problém, protože jen několik, spíše nepopulárních potravin, obsahuje dostatečné množství vitaminu K2, aby udělalo cokoli pro dlouhodobé udržení normálních kostí.

Sluneční vitamín D3

Je téměř nemožné mít v našich zeměpisných šířkách dostatek vitaminu D - prostřednictvím příjmu potravy a vlastní produkcí těla slunečním zářením.

Vlastní produkce vitaminu D v těle

Tělo může teoreticky produkovat až 90 procent své denní potřeby vitaminu D přímým slunečním zářením na kůži. V praxi je to v této zemi možné pouze mezi květnem a zářím. V období od října do dubna na to není dostatek slunečního záření.

Ale ani mezi květnem a zářím jen stěží dosáhneme této hodnoty 80 až 90 procent denního požadavku na vitamin D. Protože každý den kolem poledne bychom se museli vystavovat slunci na dlouhou dobu téměř bez oblečení a bez vnější ochrany před sluncem. Je pochopitelné, že to nikdo nedělá, protože hrozí vážné poškození kůže související s UV zářením.

Vitamín D v potravinách

Část denní potřeby vitaminu D lze také splnit prostřednictvím jídla: maximálně kolem 10 až 20 procent. Ale ani zde není dosažení cílů reálné. Denně bychom museli konzumovat potraviny s vysokou koncentrací vitaminu D, například játra, žloutky a tučné ryby jako sledě, makrely a lososy. To také nikdo nedělá.

A přesto je sluneční vitamin D3 pro naše tělo a naši pohodu nesmírně důležitý, jak potvrzuje sedm schválených zdravotních tvrzení:

 • Vitamin D pomáhá udržovat normální kosti.
 • Vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi.
 • Vitamín D přispívá k normální absorpci / využití vápníku a fosforu.
 • Vitamin D přispívá k normální funkci svalů.
 • Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Vitamin D pomáhá udržovat normální zuby.
 • Vitamín D hraje roli v buněčném dělení.

Mnoho odborníků proto doporučuje přidat do těla vitamín D prostřednictvím doplňků stravy, aby se zvýšila hladina vitaminu D.

Kostní vitamín K2 MK-7

Zdravotní tvrzení je schváleno také pro vitamín K:

Vitamín K pomáhá udržovat normální kosti.
 

Vitamín K2 MK-7 je forma vitaminu K2 doporučovaná odborníky, protože má ze všech forem vitaminu K nejdelší poločas, aby byla zajištěna dlouhodobá dobrá obnova vlastních kostních buněk v těle.

Vitamín K2 MK-7 obsažený v APOrtha ® Vitamin D3 1 000 IU + Vitamin K2VITAL ® 20 µg kapek má obsah all-trans menachinonu 99+ procent a je získáván z natto přirozeným biofermentačním procesem.

Vitamín K2 v potravinách

Natto je tradiční japonské jídlo vyrobené z fermentovaných (kvašených) sójových bobů. Obsahuje hodně přírodního vitaminu K2 MK-7, ale je vnímán jako vyloženě odpudivý lidmi se středoevropskými stravovacími návyky kvůli jeho vůni a konzistenci. Bohužel kromě natta existují pouze dvě potraviny, které obsahují značné množství vitaminu K2: uzené maso a syrové kysané zelí. To je také v této zemi na stole jen zřídka - a rozhodně ne každý den. Je proto vhodné užívat vitamín K2 s doplňky stravy.

Vitamín K2 + D3 klesá s nejvyšší biologickou dostupností K2 MK 7

Vitamín K2 MK-7 obsažený v APOrtha ® Vitamin D3 1 000 IU + Vitamin K2VITAL ® 20 µg kapek se extrahuje z Natto přirozeným biofermentačním procesem, je absolutně bez alergenů, snadno se dávkuje a velmi dobře snáší. Má výhody tradičního japonského natto, ale šetří nám jeho nepříjemné stránky a je vhodný pro vegetariánskou a veganskou dietu.

Trvale stabilní (normální) kosti potřebují dobře fungující obnovu kostních buněk. Zvyšte hladinu vitaminu D a vitaminu K, abyste udrželi normální kosti, pomocí vegetariánských kapek vitaminu D3 + K2 APOrtha ® Vitamin D3 1 000 IU + vitamín K2VITAL ® 20 µg! 

živina na kapku
(denní spotřeba)
NRV *
V tucích rozpustné vitamíny    
Vitamín D3 - cholekalciferol 1 000 IU - 25 µg 500%
Vitamín K2 (K2VITAL ® ) 20 µg 27%
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).
   

Doplněk stravy : kapky vitaminu D3 a vitaminu K2 k perorálnímu podání.

Složení: MCT olej (triglyceridy na kokosovém základě se středně dlouhým řetězcem), cholekalciferol (0,09%), vitamín K2 (MK-7) (0,07%)

Doporučené dávkování: 1 x denně 1 porce (1 kapka) s velkým množstvím vody nebo nechat rozpustit neředěné v ústech.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádné

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 50 ml e přibližně 1700 vegetariánských kapek (1700 porcí) | Rodinný balíček

Kapkové míchání a plnění v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Číslo organické kontroly: DE-SH-003-67086-HD-Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte stanovený denní příjem. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.