Aportha Vitamin D3 5 000 IU + Vitamin K2 VitaMK7® - 120 vegetariánských kapslí

Novinka
Značka: Aportha
569 Kč
Skladem

APOrtha ® Vitamin D3 5 000 IU z lanolínu + Vitamin K2 VitaMK7 ® 200 µg na kapsli.

Vegetariánský vitamin D3 APOrtha ® 5 000 IU + Vitamin K2 MK-7 200 µg se získává z lanolinu složitým výrobním a čisticím procesem. Kromě toho každá kapsle obsahuje 200 mg VitaMK7 ® s obsahem all-trans menachinonu přes 99 procent.

Optimalizujte hladinu vitaminu D a vitaminu K.

Fakta o produktu Vitamin D3 5 000 IU + K2 MK-7 200 µg

 • 5 000 IU (125 µg) vitaminu D3 na kapsli
 • přírodní, vegetariánský vitamin D3 (cholekalciferol) z lanolinu
 • 200 µg veganského VitaMK7 ® vitaminu K2 na tobolku
 • 99+% obsahu all-trans menachinonu
 • Umožňuje sublinguální podání
 • 120 vegetariásnkých kapslí
 • Cena na den 1kč
 • certifikace "Clean label"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalita a čistota: čisté označení vitamínů

S vitaminem D3 5 000 IU + vitaminem K2 MK-7 200 µg nabízí APOrtha ® čistě přírodní produkt bez zbytečných přísad. Požadavky na čistou etiketu jsou více než splněny, protože kapsle se skládají pouze z životně důležitých látek a přírodního prášku quinoa jako plniva kapsle - nic jiného.

To znamená možnost sublinguální aplikace (pod jazyk).

Posilujte své kosti!

Obnova kostních buněk vlastním tělem udržuje naše kosti stabilní v každém věku, pokud má tělo potřebné životně důležité látky - zejména vitamin D3 a vitamin K2 - dostupné v dostatečném množství. Ale v této zemi má více než 80 procent mužů a více než 90 procent žen příliš nízkou hladinu vitaminu D.  Příjem vitaminu K2 je také problematický, protože pouze několik - a poněkud nepopulárních - potravin obsahuje vitamin K2 MK7 v dostatečném množství, aby bylo možné něco udělat pro dlouhodobou údržbu normálních kostí.

Vitamin D3 - sluneční vitamin

Jako Středoevropan máte potíže s úrovní vitaminu D, pokud se spoléháte pouze na vlastní produkci těla vystavením slunci na pokožce a absorpci prostřednictvím jídla.

Tvorba vitaminu D a UV záření

Sedm měsíců mezi říjnem a dubnem je obecně nedostatečné sluneční záření. Abychom dosáhli hodnoty alespoň 90 procent denní potřeby vitaminu D v teplejším období, museli bychom se neustále opalovat - od začátku května do konce září každý den v poledne několik hodin , téměř svlečení a vzdávající se jakékoli vnější sluneční ochrany. To nedělá nikdo, a to i proto, že bychom riskovali vážné poškození kůže spojené s UV zářením.

Příjem vitaminu D potravou

Asi 10 až 20 procent denního požadavku lze - teoreticky také - pokrýt jídlem. Ale i zde je cesta kamenitá a dosažení cílů je stěží realistické. Protože bychom museli každý den konzumovat potraviny s vysokou koncentrací vitaminu D, například játra, vaječné žloutky a mastné ryby, jako jsou makrely, lososy a sledě - nejen tu a tam, ale opravdu každý den. Kdo by to chtěl?

Sluneční vitamin D3 má velký význam pro naše tělo a naši pohodu: Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) je extrémně přísný, pokud jde o tvrzení týkající se zdraví, a přesto schválil pyšný počet sedmi zdravotních tvrzení o vitaminu D :

 • Vitamin D přispívá k udržení normálních kostí.
 • Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi.
 • Vitamin D přispívá k normální absorpci nebo využití vápníku a fosforu.
 • Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů.
 • Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Vitamin D přispívá k udržení normálních zubů.
 • Vitamin D hraje roli v dělení buněk.

Proto je vhodné a odborníci doporučují užívat vitamin D prostřednictvím doplňků stravy, aby se zvýšila jeho hladina.

Kostní vitamin K2 MK-7

Forma vitaminu K2 doporučená odborníky je vitamin K2 MK-7, protože má nejdelší poločas ze všech forem vitaminu K2.

V APOrtha ® VitaMK7 je značka vitaminu K2 MK-7 nejvyšší kvality a čistoty a má obsah all-trans menachinonu přes 99 procent. Získává se patentovaným biofermentačním procesem založeným na kulturách Bacillus-subtilis-ssp-natto, je veganský a bez sóji a také umožňuje lidem se středoevropskými stravovacími návyky využívat výhody tradičního japonského jídla natto. V této zemi je její vůně a konzistence přinejmenším vnímána jako nepříjemná. Bez ohledu na to, kolik přírodního vitaminu K2 obsahuje, nejedí se zde, zejména ne každý den.

Kromě natto existuje pouze několik potravin, které obsahují významné množství vitaminu K2 - jmenovitě dvě: sušené maso a syrové zelí. To také není v nabídce každý den, proto se doporučuje příjem vitaminu K2 MK-7 prostřednictvím doplňků stravy.

Vitamín K2 a jeho vliv na zdraví

 • Přispívá k normální srážlivosti krve.
 • Přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Vlastnosti produktu:

živina na kapsli
(5denní spotřeba)
NRV *
Vitamin K2 MK-7 (VitaMK7®) 200 ug 267%
Vitamin D3 - cholekalciferol 5 000 IU - 125 µg 2 500%
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 .

Složení: prášek quinoa (46,64%), vitamin K2 (0,2% MK-7) (21,69%), obal tobolky (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza), cholekalciferol (100 000 IU / g) (10,85%)

Doporučení pro konzumaci:
Vezměte 1 tobolku každý 5. den během jídla obsahující tuk, nebo přímo s lžickou oleje. To odpovídá denní spotřebě 25 μg (1 000 IU, 500% NRV). Také možné sublinguální užití ( tobolku otevřeme a vysypene nebo vylijeme obsah pod jazyk). Doporučená spotřeba nesmí být překročena.

Alergeny podle EU-VO 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 55,3 g  - 120 vegetariánských tobolek (120 dávek) | Rodinné balení

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.