Aportha Vitamin K2 MK-7 Natto, 200 µg - 365 veganských tablet

Novinka Rodinné XL balení
Značka: Aportha
649 Kč
Skladem

APOrtha ® Natto Vitamin K2 MK-7 200 µg 365 tablet - normální stav kostí a srážlivost krve

Použitá vysoce kvalitní surovina obsahující vitamin K2-MK-7 je mimořádně čistá. Extrahuje se z natto (fermentované sojové boby) a vyznačuje se obsahem nejméně 99% aktivního all-trans menachinonu. APOrtha ® Vitamin K2 MK-7 je absolutně bez alergenů!!

Fakta o produktu 

  • maximálních 200 µg vitaminu K2 MK-7 na tabletu
  • Obsah all-trans menachinonu 99 +% z natto
  • Dávkování 1 tableta denně
  • veganské, malé, snadno polykatelné tablety 
  • Roční zásoba: 365 tablet
  • Cena na den 2 kč
  • NEJLEPŠÍ CENA NA TRHU!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 MK-7 neboli vitamín kostí

Tablety APOrtha ® Natto Vitamin-K2-MK-7 s 99 +% all-trans-menachinonu mají vysoký obsah vitaminu K, o kterém je známo, že pomáhá udržovat normální stav kosti. .

Vitamin K je jedním z vitamínů rozpustných v tucích. Obsahuje celou řadu sloučenin, ale pro člověka jsou důležité pouze vitamíny K1 (fylochinon) a K2 (menachinon) MK-4 a MK-7. Vzhledem k dlouhému poločasu rozpadu a malému vlivu na srážení krve je vitamin K2 MK-7 formou vitaminu K2 doporučovanou mnoha odborníky.  APOrtha ® Natto Vitamin-K2-MK-7 má obsah all-trans-menachinonu více než 99 procent - aktivní vitamin K2 MK-7 s nejvyšší biologickou dostupností.

Vitamin K, přesněji: vitamin K2 MK-7, se přímo podílí na tvorbě kostí a obnově kostních buněk prostřednictvím vlastních bílkovin v těle, jako je osteokalcin, který reguluje mineralizaci kostí, a metabolismus vápníku. Enzym osteokalcin je závislý na vitaminu K2-MK7, který aktivuje osteokalcin a zajišťuje tak transport (zabudování) vápníku do kostí a pomáhá v boji s kalcifikací cév. Tímto způsobem podporuje vývoj a údržbu kostních buněk.

Především při suplementaci Vitaminu D3, je odborníky doporučená souběžná suplementace Vitaminu K2 MK-7!!!

Vlastnosti produktu:

živina na tabletu
(denní spotřeba)
NRV *
Vitamin rozpustný v tucích    
Vitamin K2 MK-7 - přírodní menachinon (99 +% all-trans) 200 ug 267%
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).

 

Složení: plnivo (mikrokrystalická celulosa), vitamin K2 (1,3% MK-7) na bázi beta-cyklodextrinu (7,69%), separační prostředek (rýžový extrakt), lisovací přísada (uhličitan hořečnatý)

Doporučené dávkování : 1 tabletu jednou denně během jídla, které obsahu tuk, nebo přímo s lžickou oleje.

Alergeny podle nařízení EU 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádný

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 73 g - 365 veganských tablet (365 porcí)

Výroba tablet v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Organické kontrolní číslo: DE-SH-003-67086-HD - Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Skladujte produkt mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.