Aportha VitaMK7® - Natto Vitamin K2 MK -7 - 200 µg - 120 veganských kapslí

Novinka Tip
Značka: Aportha
609 Kč
Skladem

VitaMK7® - Natto Vitamin K2 MK -7 - 200 µg - 120 veganských kapslí

  • 200 µg vitaminu Vita MK-7 značky VitaMK7 ® na denní dávku (1 kapsle)
  • nejvyšší biologická dostupnost: 99 +% obsahu all-trans-menachinonu
  • certifikace clean label

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin K2 MK-7 je forma vitaminu K2 doporučená předními odborníky pro udržení dobré obnovy endogenních kostních buněk s nejdelším poločasem (72 hodin) ze všech forem vitaminu K2.

VitaMK7 ® prémiový vitamín K2 MK-7

VitaMK7 ® se v Evropě získává patentovaným procesem biofermentace pomocí kultur Bacillus subtilis ssp-natto. Tyto natto kultury se používají také v Japonsku k výrobě dobrého, tradičního natta s vysokým obsahem přírodního vitaminu K2 MK-7. VitaMK7 ®  více než 99 procent obsahu všech trans-menachinonů a neobsahuje alergeny, zbytky z výroby atd.

Fakta o produktu APOrtha ® VitaMK7 ® Vitamin K2 MK-7 120 kapslí

  • 200 µg vitaminu Kita MK-7 značky VitaMK7 ® na denní dávku (1 kapsle)
  • nejvyšší biologická dostupnost: 99 +% obsahu all-trans-menachinonu
  • Plnička: prášek quinoa

Vlastnosti produktu:

Přirozenost a čistota v dokonalosti

Kapsle APOrtha ® VitaMK7 ® Vitamin-K2-MK-7 se skládají pouze ze 3 složek: životně důležité látky VitaMK7 ® , skořápky tobolky a prášku z přírodní quinoa. Tímto prémiovým produktem plníme přání zákazníků po čistých přírodních doplňcích stravy bez zbytečných přísad.

Vhodné pro sublingvální spotřebu

Přirozenost a čistota tohoto produktu umožňuje nejen užití kapsle, ale také alternativní formu příjmu: jednoduše zatáhněte za oba konce kapsle malým krouživým pohybem a nechte obsah kapsle stékat pod jazyk.

živina na kapsli
(denní spotřeba)
NRV *
V tucích rozpustný vitamín    
Vitamín K2 MK-7 (VitaMK7®) 200 µg 267%
**   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).
   

Doplněk stravy: kapsle s vitamínem K2 k perorálnímu podání.

Složení:  prášek quinoa (53,19%), vitamín K2 (0,2%MK-7) (26,6%), obal kapsle (potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza)

Doporučení ke konzumaci: 1 porci (1 kapsli) jednou denně zapít dostatečným množstvím vody.

Alergeny podle nařízení EU 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádné

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 45,1 g  e  = 120 veganských kapslí (120 porcí) 

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Číslo organické kontroly: DE-SH-003-67086-HD-Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí. Nepřekračujte stanovený denní příjem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.