Aportha Zázvor, kurkuma a kadidlo - 60 veganských kapslí

Akce Imunita
Značka: Aportha
559 Kč –39 %
102103 4260329842699 x
559 Kč –39 % 339 Kč
Skladem

Komplex APOrtha ® zázvor - kurkuma - kadidlo kombinuje tři rostliny, které jsou po staletí známé v alternativní medicíně, v kapsli. Díky speciální kombinaci a vysoké kvalitě použitých surovin je tento produkt tak cenný.

  • 400 mg zázvorového extraktu s 5% gingerolů na denní spotřebu
  • 300 mg vysoce kvalitního extraktu z kurkumy s 95% kurkuminoidy na denní spotřebu
  • 150 mg vysoce kvalitní indické kadidlo Boswellia serrata na denní spotřebu
  • 5,26 mg extraktu z černého pepře na denní spotřebu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázvor - Kurkuma - Kadidlo - Komplex - Kapsle

Komplex APOrtha ® zázvor - kurkuma - kadidlo kombinuje tři rostliny, které jsou po staletí známé v alternativní medicíně, v kapsli. Díky speciální kombinaci a vysoké kvalitě použitých surovin je tento produkt tak cenný.

Fakta o produktu Ginger - Curcuma - Frankincense - Complex - Capsules

  • 400 mg zázvorového extraktu s 5% gingerolů na denní spotřebu
  • 300 mg vysoce kvalitního extraktu z kurkumy s 95% kurkuminoidy na denní spotřebu
  • 150 mg vysoce kvalitní indické kadidlo Boswellia serrata na denní spotřebu
  • 5,26 mg extraktu z černého pepře na denní spotřebu

Vlastnosti produktu:

Vzhledem k nařízení Evropské unie o zdravotních tvrzeních nám bohužel není dovoleno popisovat vlastnosti přísad, které jsou známé po staletí.

Kadidlo - Boswellia Serrata

Kadidlo bylo od nepaměti považováno za cennou, magicko-mýtickou látku, bez které téměř neexistoval žádný náboženský rituál. Kadidlo navíc bylo a je důležitým prostředkem v tradiční indické, arabské, egyptské, řecko-římské a čínské medicíně. V ajurvédě má kadidlo tradici, která sahá tisíce let.

Kadidlo je sušená, přírodní pryskyřice kadidla (olibanum), která obsahuje kyselinu boswellovou. Rozlišuje se mezi indickým kadidlem Boswellia serrata a arabským Boswellia sacra. K extrakci pryskyřice se poškrábe kůra stromů. Míza, která poté uniká, ve vzduchu ztuhne a vytvoří pryskyřičná červenožlutá nebo nahnědlá zrna. Při normální teplotě jsou tato zrna téměř bez zápachu, typická silná aromatická vůně vzniká pouze zahřátím.

Kadidlo nelze sklízet v libovolném množství a rostlině se daří pouze v těch neobyčejnějších oblastech světa, kde jsou jak pouště, tak deště přinášející hory. Podmínky pěstování keřů kadidla jsou extrémně náročné.

Kadidlo Boswellia serrata použité pro tento produkt pochází z Indie a nejedná se o jednoduchý výtažek z kadidla. Surovina Boswellia Serrata je standardizována na kyseliny Boswellia a vždy obsahuje nejméně 70 procent kyselin boswellia, 20 procent kyselin beta boswellia a 2 procenta kyseliny AKBA (kyselina 3-0-acetyl-11-keto-beta-boswellová).

Kurkuma - kurkumin

Kurkuma je známá svou zemitou, ohnivou barvou a pepřovou chutí - a mnohem víc než jednoduché kari koření. Patří do rodiny zázvorů (Zingiberaceae) a v ajurvédské medicíně se používá již od starověku. Kurkumin a jeho deriváty, také známé jako kurkuminoidy, jsou biologicky aktivními složkami kurkumy (Curcuma longa), které se extrahují z kořene.

Extrakt z kurkumy použitý pro tento produkt je standardizován na kurkuminoidy. S 95 procenty kurkuminoidů obsahuje tato surovina obzvláště vysoký podíl aktivních částí kořene kurkumy.

Pro zlepšení biologické dostupnosti byl přidán extrakt z černého pepře. To zvyšuje inherentně špatnou biologickou dostupnost kurkumy o faktor 20. 1

Zázvor

Zázvor je kořen s mnoha dobrými vlastnostmi, které mají pozitivní vliv na mysl a tělo. V evropské kuchyni si zázvor získal oblibu jako kořeněná přísada teprve v posledních letech, takže nyní existuje mnoho různých receptů, například na dýňovou polévku se zázvorem. V létě malé kousky nebo plátky zázvoru spolu s citronovou šťávou dělají osvěžující studený nápoj z minerální vody a v zimě zahřívají čaj uklidňujícím kořením.

V Číně a Indii byl kořen zázvoru používán nejen jako koření do pokrmů, ale také jako terapeutický prostředek nejdéle. V čínských lékopisech, ajurvédě a také v Talmudu je zázvor několikrát zmíněn.

Vysoce kvalitní zázvorový extrakt použitý pro tento produkt je standardizován na obsah gingerolu 5 procent.

živina na 2 kapsle
(denní spotřeba)
NRV *
Další ingredience    
Extrakt zázvoru
- z toho 5% Gingerols
Curcuma extrakt
- z toho 95% kurkuminoidy
kadidlo extrakt
- jejich 70% boswellových kyselin
- z toho 20% beta-boswellové kyseliny
- jejich 2% Akba kyseliny
  (3-0-acetyl-11-keto-beta -Boswellic kyselina)
Extrakt z černého pepře
- 95% z toho je piperin
400 mg
20 mg
300 mg
285 mg
150 mg
105 mg
30 mg
3 mg

10,5 mg
10 mg
-
-
-
-

-
-
-
-
-
- -
*   NRV = procento referenčního množství podle přílohy 13 nařízení VO (EU) 1169/2011 (LMIV).
   

Doplňky stravy: kapsle se zázvorovým výtažkem, kurkumovým extraktem, výtažkem z kadidla a výtažkem z černého pepře k orálnímu podání.

Složení: zázvorový extrakt (5% gingerolů) (32,69%), kurkumový extrakt (95% kurkuminoidy) (24,52%), skořápka tobolky (potahovací látka: hydroxyproylmethylcelulóza), extrakt z indického kadidla (70% kyseliny boswellové) (12, 26%) , oxid hořečnatý (6,54%), uhličitan hořečnatý (5,48%), extrakt z černého pepře (95%piperin) (0,86%)

Doporučení ke konzumaci: 1 porci (1 kapsli) dvakrát denně před hlavním jídlem zapít dostatečným množstvím neperlivé vody (minimálně 200 ml).

Alergeny podle nařízení EU 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádné

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 36,7 g e = 60 veganských kapslí (60 porcí)

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Číslo organické kontroly: DE-SH-003-67086-HD-Organický kontrolní orgán: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte stanovený denní příjem. Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.