BiOptimizers CogniBiotics - nootropní směs 60 kapslí

1 695 Kč
Skladem

BiOptimizers CogniBiotics je nootropní směs pro podporu zdraví mozku, paměť a soustředění díky zlepšení střevních bakterií. Skládá se z 10 probiotických mikroorganismů, 2 prebiotických vláknin a 15 čínských bylin. CogniBiotics je jedinou probioticko-nootropní směsí na trhu, která zlepšuje propojení střevo-mozek-mikrobiom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co dělá CogniBiotics jedinečným doplňkem stravy?

Většina nootropik a adaptogenů se zaměřuje pouze na mozek, tím jsou ale vynechané klíčové prvky kognitivních funkcí a duševního zdraví: střeva a střevní mikrobiom. BiOptimizers CogniBiotics je jedinou probioticko-nootropní směsí na trhu, která zlepšuje propojení střevo-mozek-mikrobiom.

Přípravek obsahuje účinnou kombinaci 17 bylin, o nichž je známo, že zlepšováním střevního mikrobiomu mohou podpořit náladu a zlepšit kognitivní funkce. 10 bakteriálních druhů obsažených v přípravku CogniBiotics navíc synergicky působí na zdraví mozku a podporuje vyváženou reakci na stres.

BiOptimizers CogniBiotics  hlavní výhody

 • Může zlepšit špatnou náladu a snížit nebo zmírnit úzkosti.
 • Podpora vyvážené reakce na stres a odolnosti vůči němu.
 • Pomáhá podpořit zdravou hladinu acetylcholinu, což je důležitý neurotransmiter pro učení a paměť.1
 • Dopomůže zlepšit rovnováhu neurotransmiterů.
 • Zvýší průtok krve do mozku.
 • Vypomůže s produkcí prospěšných postbiotik, jako je butyrát

Na čem je postavena síla BiOptimizers CogniBiotics? 

BiOptimizers CogniBiotics kombinují sílu čínské medicíny se synergicky působícími probiotiky, které posilují mozek.

Dává dohromady 2 receptury tradiční čínské medicíny, které se dlouhou dobu používají jak pro duševní zdraví, tak i pro zažívací problémy tím, že podporují harmonii mezi mozkem a střevy.

 • Formule Chaihu-Shugan-San zlepšuje odolnost vůči stresu, náladu a kognitivní funkce tím, že podporuje střevní flóru.
 • Receptura An Shen Bu Xin San se tradičně používá ke zklidnění ducha a obsahuje několik bylin zvyšujících kognitivní výkonnost.

Tyto bylinné formule byly vynalezeny již před 2200 lety a moderní výzkum ukázal, že zvyšují hladinu neurotransmiterů, zlepšují střevní mikrobiom a bojují proti oxidačnímu stresu. Jsou to také adaptogenní byliny, které podporují vyváženou reakci na stres.

Dávkování BiOptimizers Cognibiotics

 • Přípravek CogniBiotics užívejte ráno nalačno a vezměte si 2 tobolky.
 • Někteří lidé také zjistili výrazné zlepšení kognitivních funkcí a nálady, když užívali CogniBiotics před obědem a večeří nebo v průběhu. 
 • Protože CogniBiotics obsahují probiotika, dbejte na to, abyste je užívali alespoň hodinu po antibiotikách nebo doplňcích stravy, které mají antibakteriální účinky.

 Složení:  

 

Další složky: L-leucin, křemík, hypromelóza (kapsle).

RDA = standardní doporučená denní dávka založená na denním příjmu 2000 kcal.
* RDA neznámá, CFU = jednotky tvořící kolonie, počet živých bakterií. 

Nejsou uvedeny žádné alergeny. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla. 

Něco málo o nootropikách

Nootropika jsou látky, které mají schopnost zlepšovat funkce mozku, jako je paměť, učení, koncentrace, motivace nebo nálada. Někd se také nazývají jako chytré drogy, protože mohou zvyšovat duševní výkon a produktivitu. Existuje mnoho druhů, které se liší svým původem, mechanismem účinku, bezpečností a dostupností. Některá nootropika jsou přírodního původu, jako jsou byliny, houby nebo aminokyseliny, jiná jsou naopak syntetická či polosyntetická.

Proč zvolit CogniBiotics?

 • BiOptimizers CogniBiotics je více než jen probiotikum.
 • Je to zároveň nootropikum, které podpoří mozkovou aktivitu pomocí střevních bakterií.
 • Je to adaptogen, který může pomoct tělu přizpůsobit se stresu a zmírnit jeho negativní dopady na zdraví.
 • A je to čínský bylinný přípravek, který využívá tisíciletou moudrost čínské medicíny pro podporu duševního zdraví.
 • Pokud hledáte doplněk stravy, který může zlepšit váš mozek a náladu pomocí vašich střev, BiOptimizers CogniBiotics je pro vás tou ideální volbou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BiOptimizers je americká společnost zabývající se výrobou doplňků stravy, kterou řídí její prezident Wade Lightheart a generální ředitel Matt Gallant. Ti společně podnikají od roku 2004 a od začátku se snaží vydávat nové a převratné produkty založené na enzymatické technologii, probiotikách a rostlinných složkách.

Společně se svým týmem specialistů, vědců a odborníků na výživu investují velké množství kapitálu do rozvoje značky BiOptimizers a usilovně pracují na jejím neustálém zlepšování. Na výrobě nejlepších probiotik a přípravků pro zdravá střeva úzce spolupracují s vědci a pracovníky International Burch University v bosenském Sarajevu.

K dnešnímu dni uvádí, že pomohli více než 65 000 lidí optimalizovat jejich zdraví a trávení. Pokud tedy hledáte něco, co skutečně změní vaše trávení, úroveň energie, funkci mozku a celkovou fyzickou pohodu, pak by vás produkty BiOptimizers neměly zklamat.