Cellufine® VegaColl® veganská kolagenová alternativa - 180 veganských kapslí

Tip
Značka: Aportha
1 170 Kč –15 %
Cellufine® VegaColl® veganská kolagenová alternativa - 180 veganských kapslí
1 170 Kč –15 % 995 Kč
Skladem

Veganský komplex s vitamínem C z přírodní biofermentace, který stimuluje vlastní tvorbu kolagenu v těle. Optimalizováno s veganskými aminokyselinami, CERAMOSIDES Ceramidy a kyselina hyaluronová – 180 veganských kapslí v ekologickém skladu po celý měsíc. Veganská čistota etikety v celé své kráse.

 • 30 mg CERAMOSIDES Ceramidy na denní porci
 • 200 mg vitaminu C na denní porci
 • 200 mg kyseliny hyaluronové v jedné denní porci
 • Aminokyselinová matrice 17 veganských aminokyselin
 • Certifikace Clean Label
 • vegan

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolagen – živočišná strukturní bílkovina

Kolagen je endogenní látka, nejdůležitější strukturální složka pokožky. Tvorba kolagenu v našem těle se však snižuje již v polovině 20. let a s rostoucím věkem se v těle produkuje stále méně kolagenu.

Vzhledem k právním omezením nejsme jako německý poskytovatel bohužel schopni učinit prohlášení o kolagenových nutricosmetikách, jak je nabízíme, protože Evropská komise dosud neschválila zdravotní tvrzení.

Ale takové doplňky stravy s kolagenem jsou pro vegany a vegetariány, kteří si uvědomují krásu, vyloučeny, protože: Kolagen je vždy živočišného původu! Ano, rostliny mají také strukturální proteiny. V žádném případě však nejsou srovnatelné s lidmi. I když někteří poskytovatelé tvrdí, že kolagen, který nabízejí, je rostlinný ... Kolagen se vyskytuje pouze u mnohobuněčných zvířat a lidí.

Faktem je, že neexistuje žádný veganský / rostlinný kolagen!
 

Vegetariáni a vegani, kteří si uvědomují krásu, se proto musí vydat jinou cestou, pokud chtějí podpořit své tělo při tvorbě kolagenu.

Alternativa kolagenu – veganská a šetrná k životnímu prostředí

Konvenční kolagenové nápoje, které jsou nabízeny v ampulích – tj. lahvičkách s denními porcemi – způsobují velké množství plastového odpadu. Taková ampulka se vyprázdní během několika sekund - a zack: 11 gramů plastového odpadu. To zní zpočátku neškodně, ale na jednoho zákazníka to má za následek asi 315 gramů každý měsíc - téměř 4 kilogramy plastového odpadu ročně! Kromě toho jsou ampule a víka obvykle vyrobeny z různých plastů, což zabraňuje recyklaci.

Můžeme to udělat třikrát lépe!

Veganská kolagenová alternativa Cellufine VegaColl se dodává v trojnásobně ekologičtějším úložném balení po celý měsíc: Za prvé, váží jen asi 40 gramů - zlomek toho, co váží ampule. Za druhé, nejen hmotnost, ale také objem obalového odpadu hraje roli: Měsíční balení pitných ampulí potřebuje mnohem více prostoru pro likvidaci odpadu, takže je také mnohem náročnější na CO2. A za třetí, naše úložná nádoba VegaColl je vyrobena z čistého PET, díky čemuž je lehká a 100% recyklovatelná.®®®

Čistě veganské ingredience: Vitamín C šetrný k pokožce

Vitamin C, pravděpodobně nejznámější ze všech vitamínů, má mnoho pozitivních účinků na naše tělo – například na imunitní systém a na vlastní tvorbu kolagenu. Například 6 schválených zdravotních tvrzení ukazuje, že vitamín C podporuje normální tvorbu kolagenu:

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu:

 • normální funkce kůže.
 • normální funkce chrupavky.
 • normální fungování zubů.
 • normální funkce kostí.
 • normální funkce krevních cév.
 • normální fungování dásní.

CERAMOSIDES Ceramidy

Stejně jako kolagen, ceramidy jsou endogenní složkou pokožky. Zatímco kolagen se vyskytuje hlavně ve střední vrstvě kůže, ceramidy se nacházejí hlavně v epidermis. Patří k lipidům a tvoří dvojité lipidové vrstvy v horní vrstvě pokožky, jakousi přirozenou hydratační bariéru venku. Nicméně, stejně jako u kolagenu, vlastní tvorba ceramidů v těle se již snižuje v polovině 20. let.

Značkové ceramidy CERAMOSIDES™ jsou synergický komplex odvozený v jedinečném patentovaném procesu ve Francii z evropské pšenice bez GMO – 100% lipidového extraktu z pšenice. Ve vědeckých studiích inovativní značková surovina ukázala, co obsahuje. Proto veganská matrice tvorby kolagenu Cellufine VegaColl obsahuje jako další vysoce kvalitní složku ceramidy francouzské značky CERAMOSIDES™.®®

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je také endogenní látka. Nachází se v kůži, pojivové tkáni a také v kloubech, přičemž jeho hlavním úkolem je vázat vlhkost. Kyselina hyaluronová působí jako vodní nádrž, houba – a je mimořádně účinná: jeden gram kyseliny hyaluronové váže až šest litrů vody.

Naše tělo je schopno produkovat dostatek kyseliny hyaluronové pouze v mladém věku. Již od věku 25 let se vlastní produkce těla výrazně snižuje. Ve věku asi 40 let produkuje tělo pouze polovinu kyseliny hyaluronové než na začátku života. A kolem 60 let se vlastní produkce těla prakticky zastaví.

Rozhodující je molekulární velikost kyseliny hyaluronové. Stejně jako velká houba může absorbovat více vody než malá, tak je to s kyselinou hyaluronovou. HyaVita Kyselina hyaluronová má vysokou molekulovou hmotnost, má optimální molekulární velikost 1,1 až 1,5 milionu Daltonů.®

Veganská aminokyselinová matrice

Aminokyseliny jsou stavebními kameny, ze kterých tělo buduje bílkoviny, jako je kolagen. Každý protein se skládá z různých aminokyselin, které se vyskytují v určitém poměru k sobě, tj. V určitém množství. Tato kompozice se nazývá aminokyselinové vzory.

Kromě vitamínu C obsahuje Cellufine VegaColl veganskou aminokyselinovou matrici, která je velmi blízká matrici lidského kolagenu. Cellufine VegaColl je veganská alternativa ke kolagenovým produktům – pro všechny, kteří se chtějí obejít bez živočišných produktů.®®®®

Vzhledem k právním omezením nejsme jako německý dodavatel bohužel schopni učinit prohlášení týkající se účinků o složkách CERAMOSIDES™ ceramidech, kyselině hyaluronové a aminokyselinové matrici obsažených ve VegaColl, protože Evropská komise dosud neschválila žádná zdravotní tvrzení.®

Clean Label je naše síla: VegaColl je zaručeně bez alergenů, stearátu hořečnatého, oxidu titaničitého, karagenanu a polyethylenglykolu (PEG), stejně jako příchutí, barviv a sladidel. Samozřejmě, všechny složky jsou testovány na těžké kovy a pesticidy. Podle zákonodárce také nepoužíváme suroviny, které byly geneticky modifikovány (GMO), ozářeny nebo ošetřeny ethylenoxidem.®

Živiny na 6
kapslí (denní spotřeba)
NRP*
Vitamin rozpustný ve vodě    
Vitamín C 200 mg 250 %
Další složky    
L-glycin 551,78 mg -
L-prolin 315,66 mg -
L-hydroxyprolin 295,78 mg -
Kyselina L-glutamová 253,52 mg -
L-alanin 213,75 mg -
Kyselina hyaluronová (HyaVita®) 200 mg  
L-arginin 181,44 mg -
Kyselina L-asparagová 144,16 mg -
L-lysin*** 139,19 mg -
L-Serin 79,54 mg -
L-Leucin*** 67,11 mg -
L-valin*** 59,65 mg -
L-fenylalanin*** 52,20 mg -
L-Threonin*** 44,74 mg -
L-isoleucin*** 34,80 mg -
Ceramidy (CERAMOSIDES) 30,00 mg -
L-histidin 24,86 mg -
L-methionin*** 22,37 mg -
L-tyrosin 19,88 mg -
*   NRP = procentní podíl referenčního množství podle dodatku 13 nařízení (EU) č. 1169/2011 (LMIV).
*** esenciální = vitální aminokyseliny
   

Doplněk stravy: Kapsle s vitamínem C, ceramidy, kyselinou hyaluronovou a perorálními aminokyselinami.

Složky: Obal kapsle (lešticí činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), L-glycin (14,52%), L-prolin (8,3%), L-hydroxyprolin (7,78%), Kyselina L-glutamová (6,67%), L-alanin (5,62%), hyaluronát sodný (5,59%), protispékavá látka (rýžový extrakt), kyselina L-askorbová (5,26%), L-arginin (4,77%), kyselina L-asparagová (5,77%), kyselina L-asparagová (extrakt z rýže) 3,79%), L-lysin (2,35%), L-serin (2,09%), L-leucin (1,77%), L-valin (1,57%), L-fenylalanin (1,37%), L-lysin hydrochlorid (1,31%), L-threonin (1,18%), L-isoleucin (0,92%), extrakt z lipidů triticum (0,79%), L-histidin (0,65%), L-methionin (0,59%), L-tyrosin (0,52%)

Doporučené dávkování: Vezměte 1 porci (2 kapsle) 3krát denně s velkým množstvím vody.

Alergeny podle nařízení EU 1169/2011
Obsahuje následující alergeny: žádné

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah: 114 g e - 180 veganských kapslí (90 porcí)

Výroba kapslí v Německu pro: APOrtha Deutschland GmbH - Lübecker Str. 2a - 22926 Ahrensburg

Kontrolní číslo ekologické produkce: DE-SH-003-67086-HD - Kontrolní orgán pro ekologickou produkci: DE-ÖKO-003

Doplňky stravy nenahrazují pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte uvedený denní příjem. Výrobek skladujte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

APOrtha® vyvíjí a prodává vysoce kvalitní a účinné doplňky výživy tělem i duší téměř 20 let - zkušené, kompetentní a inovativní. Naši zákazníci, lékaři, ale také jednotlivci, kteří dbají na zdraví, a odborníci na sportovní medicínu, to oceňují a jsou věrní společnosti se sídlem v Ahrensburgu (Šlesvicko-Holštýnsko) již mnoho let. 

Naše produkty jsou vždy vyvíjeny podle aktuálního stavu vědy, aniž by bylo opomenuto téměř 20 let zkušeností a zdravého rozumu. APOrtha® přikládá velkou důležitost kvalitě surovin. To je patrné z použití mnoha značkových surovin, zde uvádíme jen několik příkladů: VitaMK7®, FORTIGEL®, VERISOL®, exGrape Seed® OPC40, HyaVita® a mnoho dalších.

Kompatibilita produktu APOrtha je pro alergiky a osoby s intolerancí také nesmírně důležitá. Naše produkty pro kapsle a tablety jsou proto: bez stearátu hořečnatého bez barviv a konzervačních látek. Všechny naše produkty jsou: bez geneticky modifikovaných organismů (GMO) vyvinut bez testování na zvířatech. Kde je to možné, produkty jsou: bez živočišných složek, alergenů a zbytečných plnidel a pomocných látek.

Pokud nemůže být jednotlivý produkt vyroben jako veganský nebo vegetariánský nebo pokud obsahuje alergen, je to na stránce produktu jasně uvedeno. S APOrtha® kupujete TRANSPARENTNOST A KVALITU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení