Kima - 100 % přírodní čaj Imunita 50g

Novinka Imunita
Značka: Kima
129 Kč
Skladem

100 % přírodní čaj "Imunita" přispívá ke správné funkci imunitního systému a je ideálním partnerem pro dlouhé a chladné zimní večery.

  • 100 % přírodní
  • bez umělých barviv, aroma a GMO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaj Imunita přispívá ke správné funkci imunitního systému. 

Neobsahuje GMO, umělá barviva, aroma. 

Způsob použití: 1 polévkovou lžíci zalít 200 ml vroucí vody, nechat vylouhovat 10-15 minut, přecedit, trochu ochladit. Pít jako běžný čaj.

Skladování: Skladujte v suchém, čistém, dobře větraném prostoru, chraňte před škůdci obilných zásob, při teplotě od 15°C do 25°C, při vlhkosti ne vyšší než 75 %.

Složení: list máty, třezalka, list meduňky, květy lípy.

Objem: 50 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkční společnost „Firma KIMA“ , založená v roce 2012, už několik dodává svým zákazníkům vysoce kvalitními výrobky. Vyrábí bylinné čaje z altajských léčivých bylin!

Naše společnost se nachází na území Altaje, ve městě Barnaul, známém po celé zemi zpracováním léčivých bylin. Unikátní klima Altaje umožňuje rostlinám akumulovat maximální množství biologicky aktivních látek. Proto jsou léčivé byliny Altaje tak oceňovány ve všech regionech Ruska. Získat maximum užitečných látek pro lidské zdraví a vychutnat si lahodný a aromatický bylinný čaj je hlavním úkolem naší společnosti, zaměřené na zlepšování lidského zdraví pomocí přírody!