Kima - Čaj z lékořice 50g

Novinka
Značka: Kima
109 Kč
Skladem

Lékořice je divoce rostoucí bylina, která se přirozeně vyskytuje v některých částech Asie. Kořen obsahuje množství biologicky účinných látek – glycyrizin, který je 50 krát sladší než cukr, kumariny, flavonoidy a další éterické složky.

  • s obsahem biologicky účinných látek
  • podpora imunitního systému
  • podpora přirozené funkce střev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lékořice je divoce rostoucí bylina, která se přirozeně vyskytuje v některých částech Asie. Kořen obsahuje množství biologicky účinných látek – glycyrizin (je 50 krát sladší než cukr), kyselinu glycyrizinovou, glabrolid a další terpenoidy, kumariny, flavonoidy, a éterické složky.

Přispívá k podpoře činnosti střev, podporuje tvorbu žaludečního hlenu, podporuje činnost imunitního systému, používá se na výplachy ústní dutiny a hltanu.

Složení: Lékořice (Radix liquiritiae) - kořen

Způsob použití: 1 polévkovou lžíci zalejeme 200ml horké vody, 10-15 minut necháme louhovat. Doporučené dávkovaní se nesmí překročit. Výživový doplněk není určen jako náhrada pestré stravy. Uložit mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Objem: 50g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkční společnost „Firma KIMA“ , založená v roce 2012, už několik dodává svým zákazníkům vysoce kvalitními výrobky. Vyrábí bylinné čaje z altajských léčivých bylin!

Naše společnost se nachází na území Altaje, ve městě Barnaul, známém po celé zemi zpracováním léčivých bylin. Unikátní klima Altaje umožňuje rostlinám akumulovat maximální množství biologicky aktivních látek. Proto jsou léčivé byliny Altaje tak oceňovány ve všech regionech Ruska. Získat maximum užitečných látek pro lidské zdraví a vychutnat si lahodný a aromatický bylinný čaj je hlavním úkolem naší společnosti, zaměřené na zlepšování lidského zdraví pomocí přírody!