Firma Kima - Čaj z mochny bahenní 50g

Novinka
Značka: Firma Kima
99 Kč
Skladem

Mochna pomáhá při zánětech míšních nervů, kloubních obtížích a bolestech různého původu, proti měknutí kostí, při ukládání solí, bolestech páteře. Je starým lidovým prostředkem proti průjmu.

  • 100% přírodní složení
  • neobyčejně bohaté využití
  • pomáhá při zánětech a bolestech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábělník bahenní roste v horských rašelinových a lapadlových krajích, na Slovensku na Oravě a v podtatranské oblasti. Roste nejčastěji na hrázích lesních rybníků a při lesních potocích. Je zákonem chráněna.

Rostlina je vysoká 10 - 60 cm, patří mezi víceleté polokřovité s dřevnajícím dlouhým oddenkem, vyrůstají z něj holé, mírně rozvětvené listnaté stonky. Listy jsou pérovitě složeny, pilovité, šedozelené. Květiny a vnitřek kalicha jsou tmavě purpurové. Plody jsou nažky, mohou na vodě plavat a jsou vyhledávány ptáky jako pokrm.

Kdysi se sbíraly kořeny a natě (Radix et Herba pentaphylli aq-uatici), přičemž obě jsou neobyčejně bohaté na třísloviny i barvivo a jsou starým lidovým prostředkem proti průjmu.

Způsob použití:1 polévkovou lžíci zalít 200 ml vroucí vody, 10-14 minut nechat louhovat, následně přecedit a pít jako běžný čaj.

Složení: mochna bahenní

Obsah: 50 g

Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkční společnost „Firma KIMA“ , založená v roce 2012, už několik dodává svým zákazníkům vysoce kvalitními výrobky. Vyrábí bylinné čaje z altajských léčivých bylin!

Naše společnost se nachází na území Altaje, ve městě Barnaul, známém po celé zemi zpracováním léčivých bylin. Unikátní klima Altaje umožňuje rostlinám akumulovat maximální množství biologicky aktivních látek. Proto jsou léčivé byliny Altaje tak oceňovány ve všech regionech Ruska. Získat maximum užitečných látek pro lidské zdraví a vychutnat si lahodný a aromatický bylinný čaj je hlavním úkolem naší společnosti, zaměřené na zlepšování lidského zdraví pomocí přírody!