Kima - Heřmánkový čaj pro večerní zklidnění 30g

Novinka Tip
Značka: Kima
109 Kč
Skladem

Tento bylinný čaj z heřmánku, máty a kozlíku je vhodný k večerní relaxaci a úlevě od stresu po celodenním shonu v práci, ve škole nebo třeba při mateřských povinnostech.

  • 100% přírodní složení
  • uklidňující účinek
  • podpora spánku
  • jedinečná vůně a chuť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heřmánek má lehké protizánětlivé účinky a svou charakteristickou vůní mísící se s mentolovými "tóny" máty se hodí na večerní popíjení v každém ročním období. Jeho uklidňující účinek umocní kozlík, která je tradiční složkou přírodních zklidňujících přípravků. Tento chuťově příjemný čaj pomáhá při mírné nespavosti.

Způsob použití: zalít 200 ml horké vody, nechat vyluhovat 10-15 minut, trošku ochladit. Pít jako obyčejný čaj.

Složení: heřmánkový květ, kořen kozlíku, listy máty.

Objem: 20x1,5 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkční společnost „Firma KIMA“ , založená v roce 2012, už několik dodává svým zákazníkům vysoce kvalitními výrobky. Vyrábí bylinné čaje z altajských léčivých bylin!

Naše společnost se nachází na území Altaje, ve městě Barnaul, známém po celé zemi zpracováním léčivých bylin. Unikátní klima Altaje umožňuje rostlinám akumulovat maximální množství biologicky aktivních látek. Proto jsou léčivé byliny Altaje tak oceňovány ve všech regionech Ruska. Získat maximum užitečných látek pro lidské zdraví a vychutnat si lahodný a aromatický bylinný čaj je hlavním úkolem naší společnosti, zaměřené na zlepšování lidského zdraví pomocí přírody!