Healthforce Chlorella Manna™ prášek 350 g

1 499 Kč
Skladem

Chlorella Manna ™, Chlorella sorokiniana je jedinou rostlinou na planetě, která dokáže vyrůst o čtyřnásobek za méně než jeden den. Obsahuje chlorelový růstový faktor (CGF), který se skládá z aminokyselin, beta glukanu, nukleových kyselin, peptidů a polysacharidů. Tyto mikroživiny vzájemně spolupracují a synergicky se posilují v účincích.

  • je pomocníkem pro ty, kteří řeší problémy s trávicím traktem
  • může najít uplatnění při chronických zácpách (je však nutné dodržovat pitný režim)
  • podporuje normální krvetvorbu díky vysokému obsahu železa a zeleného barviva chlorofylu, který se strukturně podobá lidskému hemoglobinu
  • díky obsahu železa přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, proto nacházejí zelené potraviny své uplatnění při jarních očistných kůrách
  • díky obsahu železa a β-karoten (provitaminu A) přispívá k normální funkci imunitního systému
  • obsahuje esenciální aminokyseliny, které naše tělo potřebuje přijímat ze stravy, protože si je nedokáže vytvořit samo
  • díky obsahu chlorofylu, esenciálních aminokyselin, železa a dalších vitamínů, minerálů a stopových prvků přispívá k navození pocitu vitality

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorella Manna ™, Chlorella sorokiniana UTEX 1230 (dříve známá jako Chlorella pyrenoidosa, před tím, než byla taxonomicky překlasifikována vědeckou komunitou) je jedinou rostlinou na planetě, která dokáže vyrůst o čtyřnásobek za méně než jeden den. Obsahuje chlorelový růstový faktor (CGF), který se skládá z aminokyselin, beta glukanu, nukleových kyselin, peptidů a polysacharidů. Tyto mikroživiny vzájemně spolupracují a synergicky se posilují v účincích.

Tato chlorela je unikátní díky své technologii pěstování TruGanic™ (vyšší kvalita než je standard ekologické BIO normy)*, a poté je pečlivě sušena při nízké teplotě tak, aby si uchovala svoji energii, enzymy a ostatní prvky citlivé na teplotu. Po usušení je skladována v lahvích z tmavého skla s jedinečným kovovým uzávěrem a pohlcovačem kyslíku, což 100% chrání živiny (vytváří vakuum). Sklo je recyklované a recyklovatelné, neunikají z něj plyny a neuvolňuje toxické plyny při tavení

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ

Doporučené dávkování: začněte užívat 1/4 čajové lžičky a postupně zvyšujte na 1 čajovou lžičku denně. Přidávejte pouze do vody.

Kontrainfikace: 

Není doporučeno konzumovat společně s vitamínem C. 

Pokud užíváte léky, berte chlorellu vždy s odstupem 1 hodiny. 

Při užívání léků na snížení srážlivosti krve (Warfarin), konzultujte užívání chlorelly s lékařem a lékárníkem. 

DALŠÍ INFORMACE

Složení: 100% Chlorella (Chlorella sorokiniana) s dezintegrovanou buněčnou stěnou.

TruGanic™
Jedná se o velice přísný americký standard kvality potravin, který splňuje minimálně stejně striktní kritéria jako BIO. Standard TruGanic™ byl vytvořen Jamethem Sheridanem, lékařem z HealthForce, za účelem prokázat absolutní čistotu.

Produkty s označením TruGanic™ musí podstoupit řadu testů, aby prokázaly, že jsou 100% bez pesticidů, insekticidů a herbicidů, absolutně bez GMO a že vykazují nulovou hodnotu radiace. Při výrobě nejsou použita pojidla, plniva, izoláty, chemická rozpouštědla ani žádné další přídatné látky. Všechny výrobky jsou přirozeně bez lepku.

Firma Health Force zajišťuje co nejmenší uhlíkovou stopu a co nejšetrnější pěstitelské postupy. Je pro ni důležité podporovat etické a udržitelné zemědělské postupy a nakupovat co nejvíce surovin lokálně.

Potravinové doplňky s certifikátem TruGanic™ tak mají dosahovat těch nejlepších možných výživových účinků.

Původ: Taiwan

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 čajová lžička =1,5 g)
Energetická hodnota 21 kJ / 5 kcal
Tuky 0 g
z toho nasycené 0 g
Sacharidy 1 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0,01 g
Bílkoviny 1 g
Sůl** 0 g
β-karoten (provitamin vit. A) 970 µg (10 %*)
Vápník 10 mg (1,25 %*)
Železo 2,4 mg (17 % *)
Chlorofyl 49,35 mg

*Referenční hodnota příjmu

 

Upozornění: Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let. Jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se před užíváním s lékařem. Obsahuje absorbery vlhkosti, které ponechte v lahvi do spotřebování. PROČ RUČÍME ZA PRODUKTY HEALTHFORCE SUPERFOODS?

Posláním HealthForce SuperFoods je pomáhat lidem vrátit se do stavu přirozeného zdraví a vnitřní spokojenosti. Tato jedinečná americká značka přináší ty nejčistší a nejúčinnější přírodní doplňky stravy. 

Pro výrobky HealthForce SuperFoods je charakteristické spojení výhradně rostlinných surovin se sofistikovanými výrobními postupy, které kopírují přírodu. 

Firmu založil z čirého nadšení v roce 1990 lékař holistické medicíny Jameth Sheridan, D.H.M společně s Kim Sheridan – lékařkou, zabývající se přírodní výživou. Chtěli světu přinést jedinečné bylinné směsi, založené na vědeckých poznatcích, které mají komplexní podpůrné účinky. Jejich detoxikační produkty, funkční směsi superpotravin nebo bylinné extrakty nesou špičkovou kvalitu, nekompromisní čistotu a maximální účinnost. 

Originální pečeť jakosti TruGanic™ přitom posouvá nezávadnost produktů ještě dál než nabízí běžná bio certifikace. Množství laboratorních testů pravidelně prokazuje absolutní nepřítomnost pesticidů, herbicidů, insekticidů, radiace, GMO a lepku. Produkty HealthForce SuperFoods nejsou testovány na zvířatech, nepoužívají želatinové kapsle a maximálně využívají ekologicky šetrné postupy výroby i balení. Tímto jsou samozřejmě v souladu s veškerými principy etického veganství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Posláním HealthForce SuperFoods je pomáhat lidem vrátit se do stavu přirozeného zdraví a vnitřní spokojenosti. Tato jedinečná americká značka přináší ty nejčistší a nejúčinnější přírodní doplňky stravy. 

Pro výrobky HealthForce SuperFoods je charakteristické spojení výhradně rostlinných surovin se sofistikovanými výrobními postupy, které kopírují přírodu. 

Firmu založil z čirého nadšení v roce 1990 lékař holistické medicíny Jameth Sheridan, D.H.M společně s Kim Sheridan – lékařkou, zabývající se přírodní výživou. Chtěli světu přinést jedinečné bylinné směsi, založené na vědeckých poznatcích, které mají komplexní podpůrné účinky. Jejich detoxikační produkty, funkční směsi superpotravin nebo bylinné extrakty nesou špičkovou kvalitu, nekompromisní čistotu a maximální účinnost.

Originální pečeť jakosti TruGanic™ přitom posouvá nezávadnost produktů ještě dál než nabízí běžná bio certifikace. Množství laboratorních testů pravidelně prokazuje absolutní nepřítomnost pesticidů, herbicidů, insekticidů, radiace, GMO a lepku. Produkty HealthForce SuperFoods nejsou testovány na zvířatech, nepoužívají želatinové kapsle a maximálně využívají ekologicky šetrné postupy výroby i balení. Tímto jsou samozřejmě v souladu s veškerými principy etického veganství.