HEALTHSTRONG - Hořčíkový olej Sensitive pro citlivou pokožku a děti

450 Kč
Skladem

Tento ultra čistý hořčíkový olej je díky svému skvělému složení vhodný i pro děti nebo pro lidi s citlivou pokožkou. Užívání hořčíkového oleje vám pomáhá ulevit od migrén a křečí a lépe odbourávat stres. O hořčíku se obecně ví, že působí jako přírodní relaxační minerál, který pomáhá zlepšit kvalitu spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”

 

Co je to Hořčíkový olej a jaké má účinky ? 

Magnéziový olej představuje univerzální prostředek pro regeneraci a uvolnění namožených svalů a svalového napětí. Působí také proti svalovým křečím. Hořčík je obecně jedním z nejhojněji zastoupených minerálů v našem těle. Podílí se až na 300 různých tělesných procesech, paradoxně má však většina lidí právě tohoto minerálu nedostatek. Mezi jeho nejvýznamnější účinek patří jeho pozitivní vliv na nervovou soustavu a celkové fyzické i psychické uvolnění těla. Jeho suplementace je proto vysoce vhodná při obdobích zvýšeného stresu nebo při vysoké fyzické zátěži.

Hořčíkový olej Sensitive od značky Healthstrong představuje efektivní a vysoce účinný způsob, jak doplnit intracelulární hladinu hořčíku. Transdermální vstřebávání (skrz pokožku) má totiž prakticky okamžitý efekt - rychle se vstřebá a putuje přímo do buněk, kam je potřeba, místo toho, aby musel projít skrz zažívací systém a až tam se teprve vstřebat, jako při klasickém užívání. Jeho složení je účinné, přesto však dostatečně jemné, takže nepodráždí ani citlivou nebo dětskou pokožku.

 

Nedostatek hořčíku má řadu negativních vlivů a byl spojen s:

 • Hypertenze a kardiovaskulární onemocnění
 • Ischemická choroba srdeční
 • Metabolický syndrom
 • Mrtvice
 • Osteoporóza
 • Snížení citlivost na inzulín
 • Astma
 • Migrény a bolesti hlavy
 • Záněty
 • Problémy s vnitřními výstelkami cév
 • Snížení hodnoty cvičebního výkonu
 • Gastrointestinální problémy

 

Výroba oleje od značky HealthStrong

 Značka HealthStrong využívá pro výrobu svých produktů pouze chlorid hořečnatý té nejvyšší kvality a čistoty - těžené z hloubky více než 1600 metrů pod zemským povrchem v oblasti starověkého mořského dna Zechstein, starého více než 250 milionů let. 

 

Použití : Vmasírujte do pokožky na paže, nohy, hrudník… Vyhněte se však citlivým částem v obličeji, poraněné pokožce apod. Zbytek oleje můžete po 20 minutách otřít nebo můžete nechat působit i déle. Můžete používat až 8x denně, nebo i častěji, ovšem po konzultaci s vaším lékařem.

Složení : ULTRA čistý Zechstein chlorid hořečnatý, přírodní stopové prvky, voda.

Balení : Olej Je balený v plastové lahvičce bez obsahu BPA.

Upozornění : Hořčíkový olej Sensitive můžete používat i během těhotenství. Jeho složení je vhodné pro vegany i vegetariány. 

 

O značce :

HealthStrong je značka, která byla založena roku 2018. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.

Značka HealthStrong vyrábí vysoce kvalitní a účinné doplňky stravy, které mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla a ani další škodlivé a zbytečné vycpávky. Výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
“Live life stronger”
Britská značka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.
Healthstrong je synonymum pro značku vysoce kvalitních a účinných doplňků stravy - spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje přírodních suplementů. Produkty HealthStrong mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla ani další zbytečné a mnohdy škodlivé vycpávky. Jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).
“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”