HEALTHSTRONG - Liposomal antioxidant Glutathion 250ml

Imunita
Značka: HEALTHSTRONG
1 290 Kč
Skladem

Glutathion patří k nejsilnějším antioxidantům v lidském těle. Nejen, že se podílí na neutralizaci volných radikálů, a chrání tak organismus před oxidačním stresem, ale navíc pomáhá aktivovat také další antioxidanty, například vitamín C nebo E. Díky tomu ho můžeme označit za jednu z hlavních obranných linií těla. Tento doplněk stravy pozitivně ovlivní funkci vašeho imunitního systému, přispěje k efektivnějšímu odstranění toxinů z těla a podpoří funkci vašich jater.

Lipozomy, použité v tomto doplňku stravy, jsou vyrobeny z fosfolipidů, které jsou prakticky identické, jako naše buněčné membrány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”

 

Lipozomální glutathion od značky Healthstrong zosobňuje revoluční formu suplementace. Spojuje v sobě inovativní technologické procesy a nekonečnou moudrost přírody v podobě přirozených biologických procesů našeho organismu. Molekuly mikroživin encapsulované v ochranném obalu z lipozomů projdou bez narušení naším trávicím systémem, následně se v tenkém střevě vstřebají, a díky ochranné bublině z lipozomů jsou doručeny tam, kde je potřeba. 

 

Co je to Glutathion ?

Glutathion patří mezi nejsilnější antioxidanty vůbec. Skládá se ze tří aminokyselin - cysteinu, glycinu a kyseliny glutamové. Vzniká v játrech a je součástí celé řady tělesných procesů. Působí jako koenzym - látka podporující účinek enzymů, je důležitý při syntéze a opravě nukleových kyselin, přispívá k efektivnějšímu odstraňování toxinů z těla a má také důležitou roli v regulaci počtu a funkčnosti erytrocytů a leukocytů, čímž pozitivně ovlivňuje stav imunitního systému.

Jeho produkce se však snižuje s věkem a na jeho hladinu může mít negativní vliv také špatná životospráva, dlouhodobá a nepřiměřená fyzická zátěž, alkohol a cigarety. Často je proto vhodné do jídelníčku zařadit přírodní zdroje glutathionu a nebo vsadit na kvalitní výživový doplněk – lipozomální glutathion.

Přírodní zdroje glutathionu :

  • brokolice
  • květák
  • česnek
  • kapusta
  • řeřicha

Jaké má glutathion účinky na Organismus ?

Kromě toho, že se glutathion přímo podílí na neutralizaci volných radikálů a reaktivních kyslíkových sloučenin, je důležitý při aktivaci dalších antioxidantů, jako jsou vitamíny C a D. Svou roli však má také při syntéze a opravě DNA či při syntéze bílkovin a aminokyselin. Mimo jiné podporuje i funkci jater.

 

Dávkování : Užívejte 10 ml denně (přibližně 2 čajové lžičky) nebo podle doporučení vašeho lékaře. Přidejte do malé sklenice studené vody. Můžete jej užívat přímo na lžičce nebo přidat do studeného nápoje. Nemíchejte s horkým nápojem, vyšší teplota by mohla narušit a znehodnotit stěny obsažených lipozomů. Přípravek obsahuje denních 25 dávek.

Složení : liposomal reduced glutathione (400 mg/10 ml), purifikovaná voda, fosfolipidy (32,500 mg/250 ml), stévie, přírodní chuť pomeranče, xylitol, rakytníkový výtažek (15,000 mg/250ml)

 

O značce :

HealthStrong je značka, která byla založena roku 2018. Tyto suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.

Značka HealthStrong vyrábí vysoce kvalitní a účinné doplňky stravy, které mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla a ani další škodlivé a zbytečné vycpávky. Výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
“Live life stronger”
Britská značka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.
Healthstrong je synonymum pro značku vysoce kvalitních a účinných doplňků stravy - spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje přírodních suplementů. Produkty HealthStrong mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla ani další zbytečné a mnohdy škodlivé vycpávky. Jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).
“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”