HEALTHSTRONG - Liposomal vitamin B12 250ml

1 165 Kč
Skladem

Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, metabolismu homocysteinu a tvorbě červených krvinek. Je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a psychologickým funkcím obecně. Podporuje imunitní systém a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Lipozomy, použité v tomto doplňku stravy, jsou vyrobeny z fosfolipidů, které jsou prakticky identické, jako naše buněčné membrány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”

 

Lipozomální vitamín B12 od značky Healthstrong zosobňuje revoluční formu suplementace. Spojuje v sobě inovativní technologické procesy a nekonečnou moudrost přírody v podobě přirozených biologických procesů našeho organismu. Molekuly mikroživin encapsulované v ochranném obalu z lipozomů projdou bez narušení naším trávicím systémem, následně se v tenkém střevě vstřebají, a díky ochranné bublině z lipozomů jsou doručeny tam, kde je potřeba.

 

Co je to Vitamín B12 ?

Stejně, jako ostatní vitamíny skupiny B, tak se vitamín B12 podílí na metabolismu tuků, sacharidů a bílkovin v našem organismu. To ovlivňuje náš energetický metabolismus, což má významný vliv na svaly, usnadňuje přeměnu železa a podporuje chuť k jídlu, takže se často doporučuje pro ty, kteří bojují s nechutenstvím. Neméně důležité je ale i to, že zabraňuje anémii a podílí se na tvorbě červených krvinek. Role vitaminu B12 v těle je nezbytná pro syntézu nukleových kyselin potřebných pro kostní dřeň, která produkuje nové krevní buňky.

 

Jak se projevuje nedostatek Vitamínu B12 ?

Vitamín B12 se podílí v těle na mnoha metabolických procesech a tak kromě jiného zajišťuje energii. Nedostatek vitamínu B12 zhoršuje mentální a fyzickou výkonnost a vede tak k menšímu množství energie. Také se mohou projevovat tyto příznaky :

 • Únava a vyčerpání
 • Bolesti hlavy a obtížné soustředění
 • Zažívací problémy
 • Deprese
 • Anémie
 • Závratě
 • Ztráta váhy
 • Bledá či nažloutlá kůže

 

 

 

Jak doplnit Vitamín B12 ?

Vitamín B12 je pro náš organismus nezbytný a naše tělo se bez něj neobejde, proto je nutné tento vitamín doplňovat. Potraviny, které obsahují nejvíce Vitamínu B12 : 

 • droždí
 • vejce
 • sýr
 • mléko
 • jogurt
 • obohacená rostlinná mléka
 • obohacené snídaňové cereálie
 • hovězí, játra a kuřecí maso
 • ryby, včetně konzerv tuňáka, lososa či pstruha duhového
 • škeble

 

 

Dávkování : Užívejte 10 ml denně (přibližně 2 čajové lžičky) nebo podle doporučení vašeho lékaře. Přidejte do malé sklenice studené vody. Můžete jej užívat přímo na lžičce nebo přidat do studeného nápoje. Nemíchejte s horkým nápojem, vyšší teplota by mohla narušit a znehodnotit stěny obsažených lipozomů. Přípravek obsahuje denních 25 dávek.

Složení : liposomal vitamin B12 (Methylcobalamin - 100 mcg/10ml), purifikovaná voda, fosfolipidy (32,500 mg/250 ml), přírodní chuť pomeranče, xylitol, rakytníkový výtažek (15,000/mg 250 ml)

 

O značce :

HealthStrong je značka, která byla založena roku 2018. Tyto suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.

Značka HealthStrong vyrábí vysoce kvalitní a účinné doplňky stravy, které mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla a ani další škodlivé a zbytečné vycpávky. Výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
“Live life stronger”
Britská značka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.
Healthstrong je synonymum pro značku vysoce kvalitních a účinných doplňků stravy - spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje přírodních suplementů. Produkty HealthStrong mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla ani další zbytečné a mnohdy škodlivé vycpávky. Jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).
“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”