HEALTHSTRONG - Liposomal vitamin C 250ml

1 070 Kč
Skladem

Přírodní suplement esenciálního antioxidačního a regeneračního vitaminu C,  který je velmi důležitý pro podporu normální funkce našeho imunitního systému. Tento Lipozomální vitamin C je naprosto inovativní a revoluční formou suplementace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”

 

Lipozomální doplněk výživy od značky HealthStrong

Tento Lipozomální Vitamin C v sobě spojuje inovativní technologické procesy a nekonečnou moudrost přírody v podobě přirozených biologických procesů našeho organismu. Lipozomový obal zvyšuje biologickou dostupnost živin, prodlužuje také jejich působení v organismu (až 24 hodin) a jako bonus působí jako výživa pro buněčné stěny, a aktivně tak napomáhá tkáňové obnově.

 

Proč potřebujeme Vitamin C ?

Vitamín C je nezbytný pro normální funkci imunitního systému, podporuje tvorbu kolagenu, který je základní stavební jednotkou kůže, kostí, dásní a dalších tkání. Pomáhá stabilizovat optimální hladinu energie a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.

Lipozomy, použité v tomto doplňku stravy, jsou vyrobeny z fosfolipidů, které jsou prakticky identické, jako naše buněčné membrány. Při výrobě byly dodržovány ty nejvyšší výrobní standardy GMP (Good manufacturing practice). 

 

Dávkování : Užívejte 10 ml denně (přibližně 2 čajové lžičky) nebo podle doporučení vašeho lékaře. Přidejte do malé sklenice studené vody. Můžete jej užívat přímo na lžičce nebo přidat do studeného nápoje. Nemíchejte s horkým nápojem, vyšší teplota by mohla narušit a znehodnotit stěny obsažených lipozomů.

Obsah balení : Přípravek obsahuje denních 25 dávek.

Složení : liposomal vitamin C (1000 mg/10 ml), purifikovaná voda, fosfolipidy(32,500 mg/250ml), přírodní chuť pomeranče, xylitol, rakytníkový výtažek (15,000mg/250ml).

Důležité : Produkty z řady AbsorbX neobsahují žádné umělé konzervační látky, alkohol, sóju, laktózu ani lepek a jsou vhodné i pro vegany. Značka Healthstrong používá pro balení svých produktů pouze materiály, které se dají snadno recyklovat - skleněné lahve a papírové krabičky, žádné levné plastové materiály, které mají silný dopad nejen na životní prostředí, ale mohou také negativním způsobem ovlivnit kvalitu a čistotu samotného produktu.

 

 

O značce :

HealthStrong je značka, která byla založena roku 2018. Tyto suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.

Značka HealthStrong vyrábí vysoce kvalitní a účinné doplňky stravy, které mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla a ani další škodlivé a zbytečné vycpávky. Výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
“Live life stronger”
Britská značka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.
Healthstrong je synonymum pro značku vysoce kvalitních a účinných doplňků stravy - spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje přírodních suplementů. Produkty HealthStrong mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla ani další zbytečné a mnohdy škodlivé vycpávky. Jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).
“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”