HEALTHSTRONG - Liposomal vitamin D3/K2 250ml

1 165 Kč
Skladem

Tento doplněk stravy vám přináší synergickou kombinaci esenciálních vitamínů D3 a K2. Vitamin K2 a vitamin D3 přispívají k udržení normálního stavu kostí. Vitamin K2 podporuje normální srážlivost krve. Vitamin D3 přispívá k udržení normální činnosti svalů, stavu zubů a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Lipozomy, použité v tomto doplňku stravy, jsou vyrobeny z fosfolipidů, které jsou prakticky identické, jako naše buněčné membrány

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”

 

Lipozomální vitamíny D3 a K2 od značky Healthstrong zosobňují revoluční formu suplementace. Spojují v sobě inovativní technologické procesy a nekonečnou moudrost přírody v podobě přirozených biologických procesů našeho organismu. Molekuly mikroživin encapsulované v ochranném obalu z lipozomů projdou bez narušení naším trávicím systémem, následně se v tenkém střevě vstřebají, a díky ochranné bublině z lipozomů jsou doručeny tam, kde je potřeba.

 

Vitamín D3

Vitamín D3 (cholekalciferol) je jednou z forem vitaminu D. Oproti ostatním formám se vitamín D3 vyznačuje vysokou biologickou dostupností, což znamená, že je dobře stravitelný a tělo ho dovede využít ve velké míře. Náš organismus ho také jako jediný vitamin dovede syntetizovat ze slunečních paprsků při opalování. To bohužel ale neznamená, že ho máme dostatek. Především v zimních měsících, kdy ubývá přirozeného denního světla, nám hrozí jeho výrazný deficit, a tak je nutné ho doplňovat ve formě doplňků stravy s obsahem vitamínu D.

Vitamin D se účastní více než 200 procesů v těle. Podílí se na správném fungování imunitního systému, kardiovaskulárního systému a zdravém růstu a vývoji kostí, zubů a svalů. Kromě toho jsme mu vděčni za minerální rovnováhu.

 

Vitamín K2

Vitamin K2 (menachinon) svými účinky na lidské tělo předčí i známější formu vitamin K1. Pro tělo je totiž lépe využitelný a také užitečnější. Jeho nejlepším podtypem je konkrétně vitamín K2 MK-7, díky němuž je hladina vitaminu K v těle stabilní po delší dobu. Stejně jako vitamin D působí na celou řadu dějů v těle. Vděčni mu jsme především za pevnost kostí a zubů, zdravý kardiovaskulární systém a prevenci osteoporózy.

 

Proč je důležité Vitamín D3 a K2 kombinovat?

Jak vitamín D3 tak i vitamín K2 jsou odpovědné za správné fungování kardiovaskulárního systému a pohybového aparátu. Jeden bez druhého ale nefunguje tak, jak má. Odehrává se mezi nimi totiž významná synergie, která vede ke skvělým účinkům, pokud se uživájí dohromady. Jejich vzájemná souhra a vyvážená hladina v těle například funguje jako prevence osteoporózy, osteomalacie, kardiovaskulárních onemocnění a civilizačních chorob.

 

Nezbytnost rovnováhy mezi Vitamíny D3 a K2

Oba vitamíny mají podobné funkce. Dalo by se říct, že jejich hlavní úlohou je udržovat náš pohybový aparát v dobré kondici. K tomu, aby mohly plnit svoji funkci naplno, však potřebují jeden druhého. Pracují totiž synergicky.

Vitamin D3 je nezbytný pro lepší využití a vstřebávání vápníku a fosforu ze střeva do krevního oběhu.

Vitamin K2 zase pomáhá veškerý vápník přepravovat do cílových tkání tak, aby se neukládal v cévách a nevznikala tzn. arteriální kalcifikaci neboli ukládání vápníku do cévních stěn. Dále vitamín K2 pomáhá přetvářet důležité bílkoviny těla na aktivní formy.

Například matrici GLA proteinu (MGP), jehož množství oba vitaminy zvyšují a který je zodpovědný za pružnost cév -  vitamin K2 karboxyluje (mění na aktivní formu) tak, aby tento protein zvyšoval elasticitu cév a chránil je před usazeninami.

Dávkování : Užívejte 5 ml denně (přibližně 1 čajovou lžičku) nebo podle doporučení vašeho lékaře. Přidejte do malé sklenice studené vody. Můžete jej užívat přímo na lžičce nebo přidat do studeného nápoje. Nemíchejte s horkým nápojem, vyšší teplota by mohla narušit a znehodnotit stěny obsažených lipozomů. Přípravek obsahuje 50 denních dávek.

 

Složení : VEGAN liposomal vitamin D3 - cholecalciferol (2500iu/5ml), liposomal vitamin K2 - MK7 (200ug/5ml), purifikovaná voda, fosfolipidy (32,500mg/250ml), přírodní chuť pomeranče, xylitol, kyselina jablečná, rakytníkový výtažek (15,000mg/250ml)

O značce :

HealthStrong je značka, která byla založena roku 2018. Tyto suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.

Značka HealthStrong vyrábí vysoce kvalitní a účinné doplňky stravy, které mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla a ani další škodlivé a zbytečné vycpávky. Výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
“Live life stronger”
Britská značka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.
Healthstrong je synonymum pro značku vysoce kvalitních a účinných doplňků stravy - spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje přírodních suplementů. Produkty HealthStrong mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla ani další zbytečné a mnohdy škodlivé vycpávky. Jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).
“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”