HEALTHSTRONG - Liposomální doplněk výživy na podporu srdce

1 305 Kč
Skladem

Přírodní lipozomální doplněk stravy s obsahem 5 klíčových mikronutrientů je určen na podporu normální činnosti srdce a celého kardiovaskulárního systému. Obsahuje koenzym Q10, který se přirozeně vyskytuje v našem těle a funguje jako spouštěč pro aktivitu enzymů, ve kterých pomáhá vytvářet energii za pomoci kyslíku.

Lipozomy, použité v tomto doplňku stravy, jsou vyrobeny z fosfolipidů, které jsou prakticky identické, jako naše buněčné membrány

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”

 

Lipozomální doplněk stravy na podporu srdce od značky Healthstrong zosobňuje revoluční formu suplementace. Spojuje v sobě inovativní technologické procesy a nekonečnou moudrost přírody v podobě přirozených biologických procesů našeho organismu. Molekuly mikroživin encapsulované v ochranném obalu z lipozomů projdou bez narušení naším trávicím systémem, následně se v tenkém střevě vstřebají, a díky ochranné bublině z lipozomů jsou doručeny tam, kde je potřeba.

 

Klíčové účinné látky

 • KOENZYM Q10 - přirozeně se vyskytuje v lidském těle, především v mozku, játrech, srdci a plicích. Funguje jako spouštěč pro aktivitu enzymů, působí v mitochondriích, ve kterých spolu s kyslíkem pomáhá vytvářet energii. Působí také jako antioxidant - přispívá k ochraně buněk před poškozením toxickými látkami a před předčasným stárnutím.
 • VITAMÍN C - důležitý pro normální funkci imunitního systému, podporuje tvorbu kolagenu, který je základní stavební jednotkou kůže, kostí, dásní a dalších tkání. Pomáhá stabilizovat optimální hladinu energie a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.
 • THIAMIN (B1) - přispívá k optimální hladině energie a je důležitý pro normální funkci nervové a svalové soustavy.
 • RESVERATROL - polyfenol, silný přírodní antioxidant, jež mimo jiné přispívá k ochraně srdce a celého kardiovaskulárního systému.
 • ALICIN - podporuje normální stav imunitního systému, přispívá ke snížení tuhosti cév a tím i ke snížení celkového krevního tlaku.

 

Co našemu srdci neprospívá : 

 • nevhodná skladba stravy, přejídání a nízká pohybová aktivita
 • kouření
 • stres a psychické vypětí
 • nadměrná konzumace alkoholu

 

 Jak správně pečovat o své srdce : 

 • upravte životní styl (skladba stravy, pohybová aktivita)
 • udržujte si normální tělesnou hmotnost
 • nekuřte
 • alkohol konzumujte umírněně
 • Do jídelníčku si přidejte omega-3 kyseliny (DHA a EPA), které získáte konzumací tučných ryb nebo doplňků stravy. DHA přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi a krevního tlaku a normální funkci srdce.

 

 

Dávkování : Užívejte 10 ml denně (přibližně 2 čajové lžičky) nebo podle doporučení vašeho lékaře. Přidejte do malé sklenice studené vody. Můžete jej užívat přímo na lžičce nebo přidat do studeného nápoje. Nemíchejte s horkým nápojem, vyšší teplota by mohla narušit a znehodnotit stěny obsažených lipozomů. Přípravek obsahuje 25 denních dávek.
Složení : CoQ10 (150 mg/10 ml), vitamin C, (700 mg/10 ml), thiamine (B1) (5 mg/10 ml), resveratrol, (20 mg/10 ml), allicin (2 mg/10 ml), purifikovaná voda, fosfolipidy (32,500mg/250ml), přírodní chuť pomeranče, xylitol, rakytníkový výtažek (15,000 mg/250 ml).
 

O značce :

HealthStrong je značka, která byla založena roku 2018. Tyto suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.

Značka HealthStrong vyrábí vysoce kvalitní a účinné doplňky stravy, které mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla a ani další škodlivé a zbytečné vycpávky. Výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
“Live life stronger”
Britská značka Healthstrong byla založena v roce 2018 a jako svůj nejcennější počáteční vklad si přinesla více než 12 let zkušeností z oblasti wellness, které se neustále rozšiřují a prohlubují. Jejich suplementy slouží jako efektivní podpora, abyste si uchovali aktivní životní styl po celý život. Strava, spánek, pohyb, dýchání a zvládání stresu jsou ty nejzásadnější faktory, které mají na náš život největší dopad. Volbou správných doplňků stravy pak můžeme jejich efekt ještě více maximalizovat.
Healthstrong je synonymum pro značku vysoce kvalitních a účinných doplňků stravy - spojuje v sobě znalosti přirozených biologických pochodů našeho těla a přírody celkově, spolu s nejmodernějšími technologiemi z oblasti vývoje přírodních suplementů. Produkty HealthStrong mají čistě přírodní složení, neobsahují žádné syntetické konzervanty, plnidla ani další zbytečné a mnohdy škodlivé vycpávky. Jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším GPM standardům (Good manufacturing practice).
“Being healthy isn’t a goal, it’s a way of living”