Hunter and Gather - Jehněčí játra, srdce & divoké bylinky pro orgánovou výživu (90 tobolek)

1 065 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Nutriční doplněk stravy z volně se pasoucích islandských jehňat. Mrazem sušená jehněčí játra a srdce v kombinaci s BIO česnekem a rhodiolou pro optimální funkci srdce a jater. Tyto doplňky stravy jsou pro všechny, kteří se stravují dle tzv. orgánové výživy, tj. keto, paleo apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jehněčí játra, srdce & divoké bylinky pro orgánovou výživu             
„Hunter & Gather doplněk výživy orgánového masa, směs srdce a jater, je určena pro ty, kteří chtějí současně podporovat zdraví srdce i jater a hledají suplementaci, která využívá výhody divoce rostoucích a ručně sbíraných adaptogenních bylin jako jsou česnek a rhodiola.“

 

Nutriční suplement Jehněčí játra, srdce & divoké bylinky od HUNTER & GATHER je bioaktivním a přírodním zdrojem koenzymu Q10, vitamínů A a B12, riboflavinu, mědi a různých dalších vitamínů v synergické podobě. Všechny suroviny jsou zpracovány pomocí lyofilizace neboli sušení mrazem. Jedná se o raw produkt, ve kterém je zachovaný maximální obsah živin a účinných látek. Použité jehněčí orgány jsou ve své přirozené podobě - bez odtučnění, kvůli optimálnímu vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích.
Doplněk je ve formě želatinových kapslí. Použité ingredience pochází z volně se pasoucích ovcí chovaných za přísných podmínek - žádná GMO krmiva, antibiotika nebo hormony. Suplementy jsou samozřejmě bez zbytečných plniv, jako je například stearát hořečnatý nebo oxid titaničitý. Jsou bez lepku, přidaného cukru či rostlinných olejů.

 

Proč zvolit právě orgánovou výživu směs jater a srdce?

 

  • Vysoce biologicky dostupný a přírodní zdroj CoQ10, vitamínu A, B12, riboflavinu, mědi a různých dalších vitamínů v synergických formách
  • Inovativní způsob úpravy využívá sušení mrazem pro zachování max. obsahu živin (žádná tepelná úprava - pozor na doplňky, které jsou tzv. dessicated, tj. tepelně zpracovány!)
  • Vždy bez odtučnění pro optimální absorpci vitaminů rozpustných v tucích
  • 100% grass-fed volný chov v divoké přírodě na Islandu - nejkvalitnější a nejčistší jehněčí na světě
  • Absolutně žádná GMO krmiva, antibiotika nebo hormony
  • Vždy bez cukru, obilovin a semen/ rostlinných olejů
  • Pravé želatinové tobolky - žádné synteticky vyrobené tobolky pro levnější náklady na výrobu
  • Žádná plniva nebo tekuté látky, jako je stearát hořečnatý nebo oxid titaničitý
  • Lyofilizované a balené ve Velké Británii ze 100% jehněčího masa z Islandu

 

Složení : mrazem sušená jehněčí játra a srdce, organický česnek, Rhodiola rosea, želatinová kapsle

Každá tobolka obsahuje velké množství vysoce kvalitních základních živin, jak je dáno přírodou, které jsou vysoce biologicky dostupné a snadno využitelné a rozpoznatelné našimi těly pro podporu optimálního zdraví a pohody - nenajdete zde žádné syntetické prášky!

Použití 2 tobolky denně nebo dle pokynů lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Hunter & Gather Foods Ltd., 71-75 Shelton Street, London WC2H 9JQ, England
Vhodné pro: Keto/ Paleo/ Raw/ GMO FREE
Obsah: 90 kapslí
Obal: Recyklovatelná dóza
Značka: Hunter & Gather
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hunter and Gather založil britský pár - Amy, která trpí celý život celiakií a Jeff, jež o sobě říká, že je experimentátorem s různými přístupy ke zdravému stravování. Filozofií firmy je vytvářet zdravé, výživné a maximálně kvalitní produkty. To vše samozřejmě s ohledem na životní prostředí a maximální transparentností k zákazníkům.
Své produkty staví na zdravých tucích, jako je avokádo, kokos, ghí, lůj a máslo produkované volně se pasoucím dobytkem. Ve výrobcích naopak nenajdete žádný lepek nebo přidaný cukr.
Ať už jste vegani, celiaci, paleo nadšenci, zastánci keto nebo low carb diety či se stravujete bez cukru nebo mléčných produktů, u Hunter & Gather si vyberete ten pravý produkt právě pro vás. Jejich avokádové majonézy trhají rekordy v prodeji ve VB a Evropě vůbec, a naprostá většina výrobků je oceněná na prestižních britských soutěžích týkajících se potravin a kvality.