KLOUBUS - Česká kloubní výživa s účinným složením (30 sáčků)

650 Kč
Skladem

Opravdu účinná kloubní výživa

Česká kloubní výživa s certifikovaným účinným složením.Vhodný pro seniory, těžce pracující i sportovce. KLOUBUS po smíchání s vodou překvapí příjemnou grepovou chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kloubus

KLOUBUS je zde, aby Vám nabídl to nejlepší řešení pro posílení vašich kloubů, šlach a vazů. Kvalitní český výrobek s bohatým složením za kterým stojí zkušený tým připraven Vám kdykoli vyjít vstříc a zařídit vše pro vaší spokojenost.

A proč je v logu zrovna nosorožec?

Patří mezi nejsilnější savce v přírodní říši a nosorožec má také nejsilnější kosti ze všech savců. Věříme, že pravidelným užíváním našeho produktu budou vaše klouby stejně silné a odolné jako ty nosorožčí.

 

   Vyrobeno v Česku

 Svěží grepová příchuť

   Vysoká vstřebatelnost 

 

 

Složení : 

 • KOLAGEN – kolagenní peptidy -  „Stavební kámen“ lidského těla. Zajišťuje soudržnost a elasticitu pojivových tkání. V KLOUBUSU je zastoupen ve formě kolagenních peptidů s molekulovou hmotností 5 000 Da v denní dávce 2 730 mg.

 

 • GLUKOSAMIN – glukosamin sulfát - Hlavní složka chrupavky hraje důležitou roli ve stavbě kloubů, vazů a šlach.

 

 •  MSM – Methyl-sulfonyl methan  Jedna z nejdůležitějších živin pro naše tělo. Zvláčňuje vnitřní vazivové a chrupavkové tkáně. 

 

 • CHONDROITIN – chondroitin sulfát -  Váže se na proteoglykany, které jsou důležitou stavební součástí mezibuněčné hmoty chrupavek. 

 

 • VITAMIN C -  Přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. 

 

 •  HOŘČÍK - Jeden ze sedmi esenciálních makroprvků. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů. Má vliv na udržení normálního stavu zubů a pozitivně působí proti únavě a vyčerpání. 
 
 
 • BROMELAIN -  Proteolytický enzym, jehož největší množství obsahuje stopka čerstvého ananasu. Tělo si s věkem vytváří stále méně tohoto enzymu.  
 
 • L-LEUCIN -  Esenciální aminokyselina klíčová pro fungování organismu. 

  

 • KYSELINA HYALURONOVÁ - Poskytuje různé biologické účinky, které nacházejí široké uplatnění v medicíně, farmacii a kosmetice.  • ZINEK - Esenciální stopový prvek, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a normální funkci imunitního systému. V přímé souvislosti s pohybovým aparátem přispívá k normálnímu stavu kostí. Jeho nedostatek se projevuje vypadáváním vlasů, lámavostí nehtů nebo výskytem kožních problémů. 
 
 
 
 • BIOTIN -  Podílí se na metabolismu téměř všech buněk v těle. Účastní se procesů při tvorbě mastných kyselin. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy.  
 
 • VITAMIN D3 -  Důležitý pro správnou stavbu kostí, zubů a funkci kloubů. Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku. Pomáhá udržet normální stav kostí a činnost svalů. 
 

 

Složka
Obsah v jedné dávce
Hydrolyzovaný kolagenkolagenní peptidy 5000 Da 2730 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 1760 mg
MSM 500 mg
Chondroitin sulfát 320 mg
Vitamin C 250 mg
Hořčík 70 mg
Bromelain 50 mg
L-leucin 50 mg
Kyselina hyaluronová 10 mg
Zinek 5 mg
Biotin 100 µg
Vitamin D3 5 µg

 

Chceme, aby vám KLOUBUS dělal radost i svou chutí, proto jsme ho obohatili o příjemnou grepovou příchuť.

Použití : Jeden sáček jednoduše rozmícháte ve 200ml vody a rychle získáte osvěžující nápoj s opravdu pozitivním účinkem na váš pohybový aparát. Vyzkoušejte!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KLOUBUS je zde, aby Vám nabídl to nejlepší řešení pro posílení vašich kloubů, šlach a vazů. Kvalitní český výrobek s bohatým složením za kterým stojí zkušený tým připraven Vám kdykoli vyjít vstříc a zařídit vše pro vaší spokojenost. A proč je v logu zrovna nosorožec? Patří mezi nejsilnější savce v přírodní říši a    nosorožec má také nejsilnější kosti ze všech savců.