Living Nutrition - Fermentovaná směs Night Time 60 kapslí

719 Kč
Skladem

Fermentovaná směs bylin pro celkové zklidnění organismu před spaním. Napomáhá snadnému usnutí a navození hlubokého, klidného a osvěžujícího spánku. Night Time je uklidňující směs fermentací aktivovaných bylin, včetně kozlíku lékařského, mučenky a chmelu, pro klidný spánek. Tento doplněk stravy je skvělou volbou, když si chcete večer vytvořit prostor pro celkové zklidnění nervů a těla před spánkem.

  • Směs bio aktivních super-potravin na bázi kefírovo-kombuchové fermentace.
  • 500 mg nočního bylinného komplexu v jedné dávce.
  • Pro příležitostnou úlevu od nespavosti a úzkosti.
  • Uvolňující směs s podpůrnými látkami aktivovanými fermentací.
  • Nejvyšší bio-dostupnost* díky unikátní trojité fermentaci dle asijské receptury
  • Kvašení s 35-ti druhy mikro-organismů včetně všech kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií.
  • Vyvinuto jako živý potravinový systém (living food matrix)
  • Bez lepku, raw, a 100% certifikované bio - bohatý na enzymy a mikroby.
  • BIO certifikace od prestižní britské asociace kontrolovaného zemědělství, Soil Association Organic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Nutrition využívá pro výrobu tohoto adaptogenního doplňku stravy z meduňky prastaré metody trojité fermentace, která aktivuje a zvyšuje adaptogenní vlastnosti této byliny.

Proč užívat suplement Night Time?

Night Time je uklidňující směs fermentací aktivovaných bylin, včetně kozlíku lékařského, mučenky a chmelu, pro klidný spánek. Tento doplněk stravy je skvělou volbou, když si chcete večer vytvořit prostor pro celkové zklidnění nervů a těla před spánkem. 

Klíčové složky

Kozlík lékařský je bylina pocházející z Evropy a některých částí Asie, ale roste i v Severní Americe. V extraktech se obvykle používá kořen, který údajně působí na mozek a nervový systém se sedativními účinky.

Mučenka je popínavá liána s fialovými a bílými květy pocházející z jihovýchodní části Spojených států a Střední a Jižní Ameriky. Je proslulá svými uklidňujícími účinky a tradičně se používá na spánek, ale i na úzkost, stres a bolest.

Chmel jsou samičí květy rostliny chmele, Humulus lupulus. Běžně se používají při výrobě piva, ale mají také dlouhou historii používání v bylinné medicíně, která v Evropě sahá až do 9. století. Chmel se často používá v situacích, kdy převládá vzrušení a napětí, má známé sedativní vlastnosti a stávající výzkumy naznačují, že konzumace chmele může zlepšit kvalitu spánku. I když chmel může mít sám o sobě užitečné účinky na spánek, v kombinaci s kozlíkem lékařským mohou být jeho účinky ještě silnější.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 kapsle spolu s jídlem večer před spaním. Kapsle můžete otevřít a přidat do nápojů nebo smoothies nebo přimíchat do jídla. Nepřidávejte však do horkých pokrmů, vyšší teplota by mohla znehodnotit obsažené živiny.

Složení

Fermentovaný kořen kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) root*, fermentovaný list mučenky flower (Passiflora incarnate)*, fermentovaný chmel otáčivý (Humulus lupulus)*, bio fermentované kapsle z tapioky*


*Certifikované bio ingredience

Nutriční hodnoty

2 kapsle obsahují kefír-kombucha fermentovaný komplex těchto živin:

bio kořen kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) - 200 mg

bio list mučenky (Passiflora incarnate)  - 160mg

bio šištice chmelu (Humulus lupulus) - 140mg


Účinné látky:

Kozlík lékařský - bylina pocházející z Evropy a některých částí Asie, ale roste i v Severní Americe. V léčivých extraktech se obvykle používá jeho kořen, který údajně působí sedativně na mozek a nervový systém. Obsahuje valerenové kyseliny, jako jsou monoterpeny a seskviterpeny, které se nacházejí v jeho těkavých silicích a dodávají mu zvláštní biologické účinky. Další soubor sloučenin zvaných glykosidy dodává kořenu jeho sedativní a protikřečové vlastnosti.


Mučenka - popínavá liána s fialovými a bílými květy pocházející z jihovýchodní části Spojených států a Střední a Jižní Ameriky. Je proslulá svými uklidňujícími účinky a tradičně se používá na spánek, ale i na úzkost, stres a bolest. Obsahuje účinné složky včetně chrysinu, vitexinu, kumarinu a umbelliferonu, z nichž chrysin je nejvíce prostudovaný.


Chmel - samičí květy rostliny chmele, Humulus lupulus. Běžně se používají při výrobě piva, ale mají také dlouhou historii používání v bylinné medicíně, která v Evropě sahá až do 9. století. Chmel se často používá v situacích, kdy převládá vzrušení a napětí. Má známé sedativní vlastnosti a stávající výzkumy naznačují, že konzumace chmele může zlepšit kvalitu spánku. V kombinaci s kozlíkem lékařským mohou být jeho účinky ještě silnější. Je bohatým zdrojem fytoestrogenů rostlinného původu. Mezi jeho účinné látky patří humulony a lupulony.

Proč fermentované přípravky Living Nutrition

Fermentací aktivované bylinné kapsle Living Nutrition nabízí špičkovou úroveň aktivních složek, které nemají na domácím trhu konkurenci. Díky fermentaci se tyto vitální složky aktivují a lidské tělo je tak schopno je vstřebat a využít jejich pozitivní účinky na maximum. 

Fermentované bylinky si zachovávají svou holistickou synergii, přičemž jsou mnohem koncentrovanější a biologicky dostupné. Díky TROJITÉMU fermentačnímu procesu jsou navíc bohaté na prospěšné mikroby, enzymy a obsahují řadu signálních molekul, specifických pro fermentační proces.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Living Nutrition je renomovaná Anglická značka, jejímž zakladatelem a hlavním formulátorem je Graham Botfield, kvalifikovaný výživový terapeut, lektor a badatel. Během své kariéry reprezentoval mezinárodní značky zabývající se výrobou výživových doplňků, např. Country Life a New Chapter, jako hlavní poradce pro vzdělávání ve Velké Británii. Graham disponuje odbornou znalostí tradičních medicín včetně využití bylin a hub v neuropatické medicíně. Má také mnohaleté zkušenosti jako projektant a vývojář produktů pro mezinárodní značky.
Po mnoha letech vědeckého zkoumání metod jak různé tradiční kultury přeměňují nebo přeměňovaly své ceněné „superpotraviny“ na vyšší stupeň výživy (užíváné jak při obřadech tak v medicíně), Graham dané metody použil k vytvoření nového modelu fermentace živých doplňků stravy.
Living Nutrition klade důraz na výrobní dokonalost inovativních doplňků stravy. Jejich jedinečné výrobní procesy doslova zachycují živou podstatu potravin, čímž vznikají bio-aktivní výživové celky, které tělo intuitivně rozpozná a maximálně využije.