Living Nutrition Fermentovaná synbiotika se zázvorem a kurkumou, 60 kapslí

895 Kč
Skladem

Your Flora GOLDSPICE - zlaté koření, byl vyvinut jako výživový doplněk stravy pro jedince, které trápí střevní choroby spadající do kategorie nespecifické střevní záněty (IBD - inflammatory bowel disease). V přípravku Goldspice funkci prebiotik zastupují byliny kurkuma a zázvor.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Culture (živé kultury) synbiotika od Living Nutrition se liší od běžných fermentovaných potravin několika klíčovými rozdíly.  Ke kvašení se využívá kombinace nejuznávanějších tzv. "nadřazených" fermentačních procesů: a to kefír (voda) s kombuchou. Fermentační proces se provádí velmi pečlivě, za účelem maximalizace mikrobiální rozmanitosti a aktivity.

Pro celý výrobní proces používají pouze certifikované bio ingredience a tradiční metody, aby dosáhli co nejlepších výsledků. V závěrečných fázích fermentace suší obsažené složky mrazem, aby je přirozeně zachovali, a poté analyzují konečný produkt pro zjištění jeho nutričních a mikrobiálních hodnot.

Synbiotická směs YOUR FLORA dodává tělu kompletní žijící ekosystém mikroorganismů a živin = tělo tak získává maximální množství aktivované výživy bez kompromisů. Synbiotika představují novou účinnější generaci doplňků výživy, ve které se spojují pozitivní účinky prebiotik s probiotiky.

V Living Nutrition výrobcích se nikdy nepoužívají žádná plniva, pojiva, pomocné látky, aditiva nebo umělé přísady.

Kefír-kombucha fermentovaná synbiotika dalece přesahují funkci probiotik. Vytváří přirozený, rozmanitý ekosystém s více než 100 kmeny prospěšných mikrobů a živin, které vyživují trávicí mikroflóru.

Věděli jste, že...?

Bakterie se mohou rozdělovat každých 15-20 minut, pokud jsou podmínky ve střevě příznivé. V nepříznivých podmínkách bakterie pravděpodobně buď hibernují, nebo zemřou.

1 bakterie v příznivém a podporovaném prostředí se po 12 hodinách rozmnoží na 64 miliard.

100 miliard bakterií se v toxickém prostředí po 1 hodině stane nulou.

Střeva představují největší styčnou plochou těla s okolním prostředím. A jsou tudíž zodpovědná za 70-80 % imunitního systému a potažmo našeho zdraví. Dvě studie provedené na Univerzity of Illinois (UI) dokazují, že fermentace sóji a produktů z ní může dramaticky snížit pravděpodobnost vzniku alergické reakce..

Nenechte se zmást tvrzením, že více dobré bakterie v jedné kapsli znamená lepší účinnost pro vás. Faktem zůstává, že veškeré živé organismy potřebují zdravé prostředí, aby mohly přežít a vzkvétat. Věděli jste, že z 1 bakterie se může stát 400 triliónů bakterií během jednoho dne pokud bude mít ty správné podmínky pro rozmnožování? Pro dobré bakterie a vaši střevní mikroflóru je důležitější správné prostředí než pouhý počet obsažených bakterií.

Mikrob není nic. Prostředí je všechno. 

Louis Pasteur (Francouzský biolog, mikrobiolog a chemik)

Váš trávicí mikrobiom je navržen tak, aby reagoval na potraviny, ne na megadávky syntetických látek.

Dávkování

Dospělí: Užívejte 1 kapsli dvakrát denně s jídlem. V případě potřeby zvyšte na 2 tobolky dvakrát denně s jídlem.

Vyhněte se současnému užívání s horkými potravinami nebo nápoji, které poškodí velmi křehké živiny.

Your Flora Goldspice může být kombinována s dalšími produkty Living Nutrition.

Your Flora synbiotika se nemusí uchovávat v lednici. Jsou proto ideálním pomocníkem na cesty a denní užívání bez překážek.

Výživové hodnoty

2 kapsle obsahují:

Živé kultury Symbiotic™, Kefírem-kombuchou fermentované, bio naklíčené sójové boby (Glycine max) - 300mg

Bio zázvor (Zingiber officinale) kořen – 200mg

Bio kurkuma (Curcuma longa) kořen – 200mg

Složení

Fermentované bio naklíčené sójové boby (Glycine max), bio zázvorový kořen (Zingiber officinale), bio kurkumový kořen (Curcuma longa), bio fermentovaná tapioková kapsle

Jedná se o synbiotickou™ fermentaci kefíru s kombuchou, která zajistí živé kultury. Potraviny jako kurkuma a zázvor se využívají pro studený, pomalu trávicí systém. V tradiční čínské medicíně se mu říká 'chybějící zažívací oheň'.

Alergeny jsou vyznačeny tučně.

 Rozdíly mezi synbiotiky a probiotiky

Synbiotika Probiotika
Přirozeně fermentované z rostlin Synteticky pěstované v laboratořích
100+ vyvážených a vyvinutých druhů Několik izolovaných druhů bakterií
Vázány na přírodní enzymy a peptidy Vázány na maltodextrin (cukr) kvůli stabilizaci
Kompletní s fermentovanou "matkou" Nikdy nepoznaly a ani neměly "matku" ☹
Bohaté na četné trávicí živiny Žádné trávicí živiny
Certifikované bio Synteticky vyrobené
Široká škála přírodních prebiotik Přidané prebiotické cukry/vláknina
Kompletní živý ekosystém, harmonický s vaším trávicím mikrobiomem V podstatě spousta odhalených, exponovaných bakterií

Proč název synbiotika?

Symbióza představuje blízký vztah různých organismů uvnitř ekosystému, které se harmonicky doplňují ku vzájemnému prospěchu. V případě YOUR FLORA se jedná o prebiotické nosiče v podobě sušeného ovoce a zeleniny, a probiotické kultury v podobě 35 kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií - Kefi-soya™. Výsledný pozitivní efekt této symbiózy umožňuje živým bakteriím lépe přežít v lidském střevě a správně jej kolonizovat, protože lidský organismus nedokáže střevní mikroflóru dostatečně obnovit sám. Její populace se navíc snižuje s přibývajícími roky, stresem, nevhodným stravováním, konzumací alkoholu a drog, kouřením či léky typu antibiotika a chemoterapeutika.

Tyto kombinované přípravky pomáhají při různých střevních a zažívacích potížích spojených s užíváním antibiotik, při průjmu či zácpě, a obecně přispívají ke zlepšení celkové imunity a zdraví.

Rozdíl mezi prebiotiky, probiotiky a synbiotiky

Prebiotika jsou v podstatě nestravitelné složky stravy a představují „substrát“ pro tělu prospěšné střevní bakterie, tj. navozují specifické změny ve složení a aktivitě střevní flóry, zejména pak podporují růst a množení těchto přátelských bakterií, čímž jsou přínosné pro svého hostitele. Prebiotiky se rozumí zejména vláknina, a to především na bázi oligosacharidů, které jsou přítomny v obilovinách, v ovoci a zelenině. YOUR FLORA každý výrobek obsahuje určitý druh ovoce, zeleniny nebo bylin pro své jedinečné vlastnosti při zažívání. Najdete mezi nimi mimo jiné například banán, heřmánek, aloe vera nebo mátu peprnou.

Probiotika jsou živé mikroorganismy, jinými slovy tělu prospěšné bakterie, žijící ve střevech. V případě YOUR FLORA se jedná o 35 druhů těchto živých kultur, s příznivými účinky na zdraví hostitele v případě, že jsou podávány v odpovídajících množstvích. Náš zažívací trakt obsahuje obrovské množství různých bakterií. Z hlediska zdraví je však žádoucí, aby byl zažívací trakt osídlen správnými bakteriemi, s převahou Lactobacillů a Bifidobakterií. Tyto bakterie totiž chrání organismus před patogeny, které mají negativní vliv na lidský organismus.

Synbiotika jsou takové přípravky, které obsahují probiotikum i prebiotikum současně. Příznivé účinky obou uvedených skupin se tak vzájemně doplňují.

100% čistota všech produktů Living Nutrition je garantována bez použití jakýchkoliv umělých přísad, pojiv nebo jiných pomocných látek.

Produkty Living Nutrition jsou vegan a certifikovány BIO, Britskou Soil Association Organic.

mulondon-certifications-vegansa_stickers_400x400_1

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s lékařem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Living Nutrition je renomovaná Anglická značka, jejímž zakladatelem a hlavním formulátorem je Graham Botfield, kvalifikovaný výživový terapeut, lektor a badatel. Během své kariéry reprezentoval mezinárodní značky zabývající se výrobou výživových doplňků, např. Country Life a New Chapter, jako hlavní poradce pro vzdělávání ve Velké Británii. Graham disponuje odbornou znalostí tradičních medicín včetně využití bylin a hub v neuropatické medicíně. Má také mnohaleté zkušenosti jako projektant a vývojář produktů pro mezinárodní značky.
Po mnoha letech vědeckého zkoumání metod jak různé tradiční kultury přeměňují nebo přeměňovaly své ceněné „superpotraviny“ na vyšší stupeň výživy (užíváné jak při obřadech tak v medicíně), Graham dané metody použil k vytvoření nového modelu fermentace živých doplňků stravy.
Living Nutrition klade důraz na výrobní dokonalost inovativních doplňků stravy. Jejich jedinečné výrobní procesy doslova zachycují živou podstatu potravin, čímž vznikají bio-aktivní výživové celky, které tělo intuitivně rozpozná a maximálně využije.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení