LIVING NUTRITION - WARRIOR - Bylinný doplněk stravy kvašený s houbou CORDYCEPS (60 kapslí)

995 Kč
Skladem

Ideální doplněk výživy pro hormonální podporu, sportovce všeho druhu a všechny, co mají náročnou fyzickou práci nebo vedou uspěchané životy. Směs kvašených potravin a bylin obsahující posvátné kořeny a ovoce baobab byla vyvinuta pro podporu kořenové chakry.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 • Směs BIO aktivních superpotravin na bázi kefírovo-kombuchové fermentace - pro LEPŠÍ VÝKON A VITALITU.
 • Nejvyšší bio-dostupnost* díky této unikátní fermentaci - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny.
 • Kvašení s 35-ti druhy mikro-organismů včetně všech kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií.
 • Vyvinuto jako živý potravinový systém.
 • Šetrně lyofilizované potraviny- sušené mrazem pro zachování veškerých živin.

 

WARRIOR (ang. bojovník) je společně působící (synergická) směs BIO aktivovaných potravin a posvátných kořenových bylin pro podporu imunity, dobré vitality a zlepšení fyzických výkonů. Neutuchající energie, síla a výkonnost, a také mužnost, vychází ze silného základu. 

 

Co je to Kefírovo-kombuchová fermentace?

Tato směs je vyrobena unikátním výrobním procesem, který nemá na českém trhu konkurenci. Jedná se o speciální, měsíc dlouhou, fermentaci za použití kefírových mikrobů a kombuchové kultury.
Fermentace je tradiční metoda využívající enzymatické reakce mikroflóry k vytvoření vysoce kvalitní potraviny, zvyšující vstřebatelnost (bio-dostupnost) a účinnost obsažených látek.
Spojením kefírových zrn, kombuchové scoby a zeleninových kultur se získá tzv. svatá trojice kvašených potravin.
Living Nutrition využívá k proměně svých směsí BIO potravin a bylin na živou formu bioaktivních složek, enzymů a mikroorganismů ojedinělý druh kefírovo-kombuchového kvašení, které obsahuje 35 druhů mikroorganismů.
Kefír je původní „superpotravina“, velmi ceněná pro svou vysokou výživovou hodnotu. Kefír vzniká přidáním kefírových zrn do potravin, které spustí mimořádně silný proces kvašení. Kefírová zrna a jejich funkce nejsou vědci ještě zcela pochopena, protože se jedná o žijící celek bakterií, kvasinek, polysacharidů a dalších živin, kterému se na naší planetě nic nepodobá.
Kefírová zrna se přidávají do různých potravin, ve kterých okamžitě spustí proces kvašení, čímž je přemění na výživově bohatý celek vysoce bio-dostupných živin. Mnoho těchto živin právě vzniká pouze díky kvašení a jejich pozoruhodné účinky na zdraví jsou stále předmětem zkoumání.
Living Nutrition využívá jedinečnou kefírovou fermentaci za účelem vytvoření bioaktivních látek, enzymů a mikroorganismů z vybraných potravin a bylin.
Celý fermentační výrobní proces je navržen a kontrolován uznávaným odborníkem ve Veké Británii. Na výrobu každé směsi v této řadě výrobků je dohlíženo individuálně, protoře každá směs má jiné složení, požadavky a účel. Všechny fermentované směsi jsou jemně sušené mrazem, aby se zachovala jejich čerstvost a zachytilo nejvyšší možné množství aktivních živin.
100% čistota všech produktů Living Nutrition je garantována bez použití jakýchkoliv umělých přísad, pojiv nebo jiných pomocných látek.

Produkty living nutrition jsou vegan a certifikovány BIO, Britskou organizací, Soil Association Organic.

GB Soil Association a EU Organic logo, pravebio.cz

 

Hlavní výhody kefírového kvašení

 1. Maximum živých složek
 2. Maximální vstřebatelnost
 3. Bohaté na enzymy
 4. Jedinečná fermentovaná výživa

Dávkování

Dospělí: 1-3 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla. Vše se odvíjí podle individuálních potřeb každého člověka.
Děti 6 - 12 let: 1 kapsle denně s jídlem nebo bez jídla

 

Výživové hodnoty

3 kapsle obsahují:
Fermentovanou mrazem sušenou BIO směs:                              400 mg
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) kořen                   100 mg
Maca (Lepidium meyenii) kořen                                                   100 mg
Baobab (Adansonia digitata) ovoce                                              100 mg
Kurkuma (Curcuma longa) kořen                                                    80 mg
Ženšen (Zingiber officinale) kořen                                                  20 mg
BIO Cordyceps (Cordyceps sinensis)                                          200 mg
BIO bylinná báze listu pampelišky, kořenu zázvoru, fenyklového semena a listu kopřivy

 

3 kapsle také obsahují 200 mg jemně mleté biomasy sestávající ze zárodků mladých plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.
 • Bez přídavných látek a konzervantů.
 • Produkt neobsahuje pšenici, lepek, mléčné stopy a sóju.
 • Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení : Fermented blend (containing *Siberian ginseng (Eleutherococcus senticosus) root, *Maca (Lepidium meyenii) root, *Baobab (Adansonia digitata) fruit, *Turmeric (Curcuma longa) root, *Ginger (Zingiber officinale) root, *Cordyceps (Cordyceps sinensis) biomass, *Dandelion (Taraxacum officinale) leaf, *Nettle (Urtica dioica) leaf, *Ginger (Zingiber officinale) root, *Fennel (Foeniculum vulgare) seed, vegetable cellulose capsule (hydroxypropyl methyl cellulose).
*Certifikováno BIO od Soil Association Organic UK.

Upozornění : Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není vhodný jako náhrada pestré stravy a náhrada vyvážené diety. Jste-li v ošetřování (nemocní), těhotná nebo plánující těhotenství, konzultujte užívání výrobku s léčitelem. Není vhodné užívat pozdě večer nebo v noci - NEMUSELI BYSTE USNOUT.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní produkty a extrakty
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí
Minimální trvanlivost do: 06/11/2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Living Nutrition je renomovaná Anglická značka, jejímž zakladatelem a hlavním formulátorem je Graham Botfield, kvalifikovaný výživový terapeut, lektor a badatel. Během své kariéry reprezentoval mezinárodní značky zabývající se výrobou výživových doplňků, např. Country Life a New Chapter, jako hlavní poradce pro vzdělávání ve Velké Británii. Graham disponuje odbornou znalostí tradičních medicín včetně využití bylin a hub v neuropatické medicíně. Má také mnohaleté zkušenosti jako projektant a vývojář produktů pro mezinárodní značky.
Po mnoha letech vědeckého zkoumání metod jak různé tradiční kultury přeměňují nebo přeměňovaly své ceněné „superpotraviny“ na vyšší stupeň výživy (užíváné jak při obřadech tak v medicíně), Graham dané metody použil k vytvoření nového modelu fermentace živých doplňků stravy.
Living Nutrition klade důraz na výrobní dokonalost inovativních doplňků stravy. Jejich jedinečné výrobní procesy doslova zachycují živou podstatu potravin, čímž vznikají bio-aktivní výživové celky, které tělo intuitivně rozpozná a maximálně využije.