MUSHROOMS4 Life - LIONS MANE (Lví hříva) 1000mg - BIO Medicinální houba 60 kapslí

655 Kč
Skladem

"Houba horských kněží" neboli Lví hříva má svůj jedinečný charakter a díky němu pozitivně působí na nervový systém : regeneruje a ochraňuje před poškozením neurony a regeneruje mozek. Má také příznivé účinky na imunitní systém a napomáhá správnému trávení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnost

Lví Hříva "Korálovec ježatý" 
Medicinální houba, která roste paraziticky na kmenech zejména dubů a buků. Tuto houbu využívá tradiční čínská medicína a i ve vědeckých kruzích se potvrdily především její účinky na imunitní systém, dokáže zničit bakterie stafylokoka a napomáhá trávení. Kromě toho příznivě působí na nervový systém, kde regeneruje a ochraňuje před poškozením neurony a regeneruje mozek. Mimo jiné zlepšuje kognitivní funkce, schopnost soustředění a posiluje imunitní systém. Hericium se hojně používá při neurologických onemocnění jako je demence, Alzheimerova, Parkinsonova choroba, neuropatie a roztroušená skleróza. Kromě toho je také vhodné užívat Hericium v obdobích stresu a může působit jako prevence rakoviny.

 

Houba korálovec ježatý (lion's mane - Hericium) má nejlepší kombinaci pro optimální přínosy:
  • 85% = Plně spektrální biomasa podhoubí (mycelia) a mladých plodnic pěstovaných na bio hnědé rýži v přírodně identických podmínkách, aby se dosáhlo vyššího výtěžku širokého spektra klíčových aktivních živin.
  • 15% = Čistě mladé plodnice, které poskytují superiorní úroveň bio-dostupných beta glukanů a více specifických živin.

 

2 kapsle obsahují : na 1000mg 

  • Bio korálovec ježatý (Hericium erinaceus) biomasa 850mg
  • Bio korálovec ježatý (Hericium erinaceus) čistě mladé plodnice 150mg

Tento produkt přirozeně neobsahuje lepek, mléko a sóju.
Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování : Dospělí užívají 2 tobolky, 1-3krát denně s jídlem nebo bez jídla.

Složení : Bio korálovec ježatý (Hericium erinaceus) biomasa, Bio korálovec ježatý (Hericium erinaceus) mladé plodnice, * kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). * Neorganické.

Doporučení : Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud kojíte, jste těhotná nebo zvažujete těhotenství, měli byste se před použitím tohoto přípravku poradit se svým lékařem.

Skladování : Skladujte na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí
Obal: Recyklovatelný plast PETE 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.