MUSHROOMS4 Life - SHIITAKE - Certifikovaná BIO Medicinální houba v kapslích

655 Kč
Skladem

Medicinální houba SHIITAKE (někdy také "Voňavá houba) se považuje za houbu dlouhověkosti, také snižuje hladinu cholesterolu,  podporuje krevní oběh a správnou funkci imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnost.

Shiitake je houba pocházející z východní Asie. Jsou tmavě hnědé a rostou na stromech, které mají tvrdé dřevo. Shiitake může představovat celé jídlo, které je vhodné díky svým živinám například pro vegetariány, ale také lze Shiitake užívat jako doplněk stravy. Má nízký obsah kalorií, ale velké množství vlákniny, vitamínu B a některých minerálů jako je měď, zinek, mangan nebo selen. Dále obsahuje polysacharidy, terpenoidy, steroly a lipidy. 

Houba Shiitake má nejlepší kombinaci pro optimální přínosy :
  • 90% = Plně spektrální biomasa podhoubí (mycelia) a mladých plodnic pěstovaných na  bio hnědé rýži v identických podmínkách v přírodně, aby se dosáhlo vyššího výtěžku širokého spektra klíčových aktivních živin.
  • 10% = Extrakce horkou vodou zralé plodnice, aby byla zajištěna vyšší úroveň biologicky dostupných beta glukanů a specifičtějších živin.

 

2 kapsle poskytují : 1100mg čagy

  • Bio Shiitake (Lentinula edodes) biomasa 1000mg
  • Bio Shiitake (Lentinula edodes) 100mg

Tento produkt přirozeně neobsahuje lepek, mléko a sóju.
Vhodné pro vegetariány a vegany.

Dávkování : Dospělí užívají 2 tobolky, 1-3krát denně s jídlem nebo bez jídla.

Složení : Bio houževnatec jedlý (Lentinula edodes) biomasa, Bio houževnatec jedlý (Lentinula edodes) zralé plodnice, * kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). * Neorganické.

Doporučení : Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud kojíte, jste těhotná nebo zvažujete těhotenství, měli byste se před použitím tohoto přípravku poradit se svým lékařem.

Skladování : Skladujte na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí
Obal: Recyklovatelný plast PETE 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.