MUSHROOMS4 Life - CORDYCEPS - Certifikovaná BIO Medicinální houba v prášku (60g)

869 Kč
Skladem

Certifikovaná medicinální houba CORDYCEPS vám při pravidelném užívání napomáhá udržet optimální energii a podání dobrých fyzických výkonů.

Caterpillar Fungus – housenice čínská - Tochukas – Dong Chong Xia Cao

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnosti.

 

Houba CORDYCEPS

Houbě Cordyceps se často přezdívá císařská houba, protože byla tradičně dostupná pouze těm, kteří měli vysoké postavení ve společnosti. Cordyceps v práškové podobě byl v minulosti používán při náboženských obřadech pořádaných Číňany, křesťany a hinduist. Cordyceps je od nepaměti spojován s dlouhým životem a nesmrtelností a dnes se mimo jiné běžně používá pro udržení optimální energie a podání dobrých fyzických výkonů.

V tomto suplementu najdete speciální, vybraný kmen cordycepsu, Ophiocordyceps sinensis, v kombinaci s extraktem Cordycepsu militaris (bohatým na důležitou kyselinu cordycepsovou), který je pěstován v přírodě identických podmínkách, jež zajišťují vysoké hladiny kyseliny cordycepsové a příbuzných nukleosidových derivátů.

Tato houba je pěstována v USA na sterilním BIO substrátu obiloviny sorghum (čirok) v zařízení kontrolovaném FDA. Houbová biomasa obsahuje celé spektrum aktivních metabolitů z mycelia a mladé plodnice hub, včetně beta-glukanů, jiných intracelulárních a extracelulárních polysacharidů, nukleosidových derivátů (kyselina cordycepsová apod.), fytosterolů (včetně ergosterolu - provitaminu D2), proteoglykany a enzymy. Hladiny nukleosidových derivátů jsou dále zvýšeny přidáním vysoce koncentrovaným horko-vodním extraktem Cordyceps militaris.

Ve svém přirozeném prostředí houba Cordyceps parazituje na larvách hmyzu. Protože se nachází v extrémních podmínkách jako jsou náhorní roviny Himalájí, je nesmírně obtížné a drahé ji získat. Přehnaný sběr v minulých letech navíc způsobil takměř celkové vymizení této vzácné medicinální houby. Vědci proto zkoumali jak reprodukovat houbu Cordyceps udržitelným způsobem. Přišli na to, že pěstování cordycepsu na sterilizovaných BIO obilných substrátech jako je čirok (sorghum) v přírodě-identických podmínkách zachovává celou škálu nutných aktivních živin a produkuje udržitelné výnosy - poptávka po kvalitním cordycepsu je obrovská.

 
Houba Cordyceps se stala slavnou v roce 1993, kdy čínští atleti zlomili mnoho světových rekordů ve sportu a prozradili, že tajemstvím jejich zvýšeného výkonu byla právě houba Cordyceps, kterou tým užíval.

  • 90% = kompletní biomasa podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia) druhu Ophiocordyceps sinensis pěstovaná na sterilizovaném substrátu BIO obiloviny čirok (sorghum) v identických podmínkách přírody, aby se dosáhlo vyššího výtěžku širokého spektra klíčových aktivních živin.
  • 10% = zralá plodnice extrahovaná horkou vodou z druhu Cordyceps militaris, aby byla zajištěna vyšší úroveň biologicky dostupných beta-glukanů a více specifických živin.

 

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

2 kapsle obsahují:
  • Bio Cordyceps (Ophiocordyceps sinensis) biomasa - 900mg
  • Bio Cordyceps (Cordyceps militaris) výtažek ze zralé plodnice - 100mg
Tento produkt neobsahuje lepek, mléko a sóju. Vhodné pro vegany.

 

Dávkování

Dospělí: 2 odměrky 1 - 4x denně nejlépe na lačno a dostatečně zapít vodou.

Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek

Recept na ranní/ odpolední nápoj

350ml studené/ teplé kávy Latte, 1 odměrka Cordyceps prášku, ½ lžičky Maca prášku, ½ lžičky Ashwagandha prášku, 1 lžička kokosového cukru nebo medu podle osobní preference. Vše rozmixovat v mixéru a vypít.
Cordyceps houba (v prášku) je adaptogen, který napomáhá k rovnováze tělesných funkcí a schopnosti vyrovnat se stresem v těžkých situacích. Skvěle se hodí do teplé nebo studené kávy, protože dokáže balancovat takový ten tikavý/ nervózní efekt, který má kofein obsažený v kávě na některé osoby, a také podporuje funkci nadledvinek. Je to vynikající houba, jež přirozeně podporuje ideální hladinu energie, a proto je naprosto skvělé pít takovýto nápoj hned po ránu po probuzení, anebo po obědě, kdy se chceme vyhnout odpolední únavě. V horkých dnech pijme tento nápoj chlazený pro osvěžení a v zimě zase teplý pro zahřátí.

 

Složení : BIO Housenice čínská (Ophiocordyceps sinensis) - biomasa, BIO Housenice červená (Cordyceps militaris) výtažek ze zralé plodnice, *kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). *Není BIO certifikovaná složka.

Upozornění : Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí
Obal: Recyklovatelný plast PETE 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.