MUSHROOMS4 Life - BIO Extrakt Vitální houby REISHI (60 kapslí)

739 Kč
Skladem
Vitální houba HEISHI (Ganoderma či Lesklokorka lesklá) je právem přezdívána "Houbou Nesmrtelnosti". Hlavně v čínské medicíně se houba REISHI využívá pro podporu jater a správnou funkci imunitního systému.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnosti.

 

Houba REISHI

Houby Reishi jsou po celém světě milovány pro své využití v alternativní medicíně a holistické péči. Jedná se o císařské houby, které se po staletí hluboce uctívaly pro svůj hluboký potenciál uvnitř lidského těla a pro svůj dopad na lidského ducha. Pravidelně se zobrazovaly na královských malbách a na různých tkaninách již od dynastie Han. O Reishi se traduje, že pomáhá s nespavostí a otevírá srdcovou čakru.

Výroba extraktu REISHI

Výtažek naší houby Reishi se vyrábí z jemně mletých, 100% BIO pěstovaných plodnic Duan Wood Red Reishi, rostoucích až jeden rok na dlouhých dubových kmenech zapuštěných v zemi rostoucí v Číne v horské oblasti Jiangshan. Tato organicky pěstovaná plodnice nejprve prochází prvním procesem extrakce a koncentrace. Poté se vzniklý práškový koncentrát použije k provedení druhé extrakce, abychom získali nejsilnější reishi výtažek, jaký je jen možný. Jemný prášek umožňuje uvnitř alkoholového a vodného výtažku maximální povrchové vystavení a maximální účinnost.

Kdy užívat houbu REISHI ?

Nejlepší čas na užívaní houby reishi je údajně večer - po večeři, ale spíše tak okolo 20.00 hodiny, aby mohly posvátné sloučeniny nerušeně procházet vaším tělem během spánku. Načasování a dávkování samozřejmě závisí na konkrétním požadavku/ cíli každého z vás. Reishi pomáhá s vaším imunitním a oběhovým systémem, takže se doporučuje houbu užívat před cestováním, po ránu v zimě, před vstupem do hustě obydlených oblastí atd. Funguje úplně stejně.

 

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

 

Dávkování : Dospělí užívají 2 kapsle denně pro prevenci. Lze zkombinovat i s Reishi spórem pro maximální využití veškerých látek, které houba Reishi nabízí.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

2 kapsle obsahují: 800mg BIO výtažku Duan Wood červené Reishi (Ganoderma Lucidum) - širokospektrální biomasa podhoubí (mycelia) a mladé plodnice.
  • Tento produkt přirozeně neobsahuje lepek, mléko a sóju.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení : BIO kvalita - 100% lesklokorka lesklá (Ganoderma Lucidum) - mladé plodnice, extrakt z plodnic a biomasa.

*kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). *Neorganického původu.
Upozornění : Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud kojíte, jste těhotná nebo zvažujete těhotenství, měli byste se před použitím tohoto přípravku poradit se svým lékařem.
Skladování : Skladujte na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení : Baleno v tmavě hnědém skle - jako jedna z mála značek je Mushrooms4Life bezplastová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí
Obal: Lékárnické tmavě hnědé sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.