MUSHROOMS4 Life - BIO Vitální houba REISHI SPÓR (60 kapslí)

810 Kč
Skladem
Bio vitální houba REISHI spór pochází z čínské oblasti Longquan, kde je i původní domov houby REISHI. Houba REISHI spór a celý agrikulturní a výrobní proces je kontrolován a certifikován britskou Soil Association.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnosti.

 

Houba REISHI
Reishi (lesklokorka lesklá) nebo-li 'Božská Houba nesmrtelnosti' je v čínské medicíně považována za houbu pro podporu zdraví jater a imunitního systému. Spóry Reishi jsou nejkoncentrovanější formou houby Reishi, kterou nám příroda dala. Ve skutečnosti se musí použít asi 1000 kg houby Reishi, aby se vyrobilo 1-3 kg spór Reishi! Je mnohem účinnější než výtažek z plodnic, a proto také dražší.
  • Houba je drcená při nízké teplotě, aby byla zachována nejvyšší koncentrace triterpenů reishi pro maximální užitek (minimum 6%, běžně 3%).
  • Reishi (lesklokorka lesklá) zvaná „božská houba nesmrtelnost“ se tradičně používá pro podporu zdraví a jako ochrana před infekcemi. 

 


REISHI Spór
Reishi Spór lze považovat za tzv. pyl Reishi, který houba používá k reprodukci, takže se vlastně jedná o Jing nebo-li Esenci Života houby Reishi s obsahem vysoké koncentrace Triterpenů a Polysacharidů, které jsou nejdůležitějšími látkami pro naše tělo. Prášek z Reishi Spórů také obsahuje adenosin, třináct aminokyselin, germánium, selen, lipopolysacharidy, kyselinu askorbovou, alkaloidy a stopové prvky.
Je známo, že spóry Reishi se řadí mezi nejúčinnější 'Superfoods' či 'Tonic Herbs' podporujících dobrý imunitní systém našeho organismu. Bylo prokázáno, že spóry Reishi mají silné účinky na lidský imunitní systém a celkově zlepšují kvalitu zdraví a života. V Japonsku byly spóry Reishi vládou schváleny jako doplněk při léčbě rakoviny a v Číně jsou běžně doporučovány pro denní použití pro podporu zdraví, hlubokého spánku a ochranu proti infekcím všeho druhu.

 

Výroba : 

M4L spóry Reishi se získávají z certifikovaných BIO Reishi hub, které se v Číně pěstují na speciálních kmenech/ polenech z tvrdého dřeva ponořených do země a chráněných tunelovým zastřešením, aby byly spóry chráněné před vnějšími vlivy. Spóry jsou drceny pomocí tlakových a zvukových vibrací, které rozbijí tvrdou buněčnou zeď a odhalí nám božský poklad skrývající se uvnitř.

 

Dávkování : Pro prevenci se doporučuje užívat 2 kapsle výtažku Reishi a 2 kapsle Reishi spór společně 1-2x denně 20-30 minut před jídlem.

Složení : BIO lesklokorka lesklá - 100% spórový prášek (Ganoderma Lucidum)

*kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). *Neorganický původ.

 

Výživové hodnoty

2 kapsle poskytují : 800mg BIO Reishi spór (Ganoderma Lucidum) - běžně je to okolo 600mg u konkurenčních produktů.
  • Tento produkt přirozeně neobsahuje lepek, mléko a sóju, ani žádná plniva a konzervanty.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

Upozornění : Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud kojíte, jste těhotná nebo zvažujete těhotenství, měli byste se před použitím tohoto přípravku poradit se svým lékařem.

Skladování : Skladujte na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení : Baleno v tmavě hnědém skle - jako jedna z mála značek je Mushrooms4Life bezplastová. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí
Obal: Lékárnické tmavě hnědé sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.