MUSHROOMS4 Life - WILD CHAGA - Certifikovaná BIO Medicinální houba v kapslích

739 Kč
Skladem

V tomto suplementu najdete houbu čaga sbíranou divoce z bříz rostoucích na Sibiři, v nedotčené přírodě. Způsob výroby je metoda dvojité extrakce horkou vodou a etanolem pro zajištění nejvyššího množství polysacharidů a derivátů kyseliny betulinové. Doplněk stravy obsahuje min. 30% polysacharidů a 3% triterpenů (deriváty kyseliny betulinové a příbuzné sloučeniny).

Chaga - rezavec šikmý - Kabanoanatake - Bai Hua Rong - Inonotus obliquus

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnost.

Houba ČAGA
Čaga houba, často přezdívaná 'Lesní Diamant' se od nepaměti používá v Rusku a ve východní Evropě pro podporu vitality a prevenci proti onemocnění. Tradičně se používá pouze čaga rostoucí divoce na kůrách březových stromů, M4L Čaga pochází přímo ze Sibiře, z totálně nedotčené přírody.
Čaga obsahuje neuvěřitelné množství bioaktivních látek. Kromě vitamínů a minerálů obsahuje i melanin, díky němuž má svou typicky tmavou barvu, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou, které získává ze svého hostitele břízy, obliquol, a také důležité polysacharidy – beta glukany, flavonoidy, steroly či pteridin. 
 

Chaga byla v bývalém Sovětském Svazu považována za státní tajemství, a to zejména pro jejich národní tým vzpěračů, kteří byli v 80. letech rekordmani ve svém oboru. Chaga totiž obsahuje rostlinné steroly, které jsou považovány za přírodní steroidy. Někteří vzpěrači, kteří pili čaj z Chagy, zjistili, že jejich svalový tonus se hodně zlepšil. V té době onemocněl Americký šampion ve vzpírání, Fred Hatfield, a Rusové se mu rozhodli dát Chagu, aby se uzdravil. To se jim zanedlouho vymstilo, protože v roce 1987 Fred zlomil světový rekord ve vzpírání, kdy zvedl ve svých 45 letech 1014 liber (460 kg), přičemž vážil 255 liber (115 kg), to je neuvěřitelný 4 násobek jeho tělesné hmotnosti. Když si Rusové uvědomili, že jsou jejich vlastní vzpěrači takto 'ohrožení', přestali Chagu Fredovi dodávat. Číňané nazývají Chagu 'Králem všech bylin' a 'Darem od Boha'.

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

2 kapsle obsahují:
Certifikovaná BIO Chaga (Inonotus obliquus) conk/ plodnice - 800mg
Tento produkt neobsahuje lepek, mléko a sóju. Vhodné pro vegany.

 

Dávkování : 

  • Zvýšená dávka: 3–10 kapslí denně (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)
  • Běžná dávka: 1–2 kapsle denně


Doporučení : Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat
kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem
při užívání medicinálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek

Složení : BIO Rezavec šikmý (Inonotus obliquus), *kapsle z rostlinné celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza). *Není BIO certifikovaná složka.

Upozornění : Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 60 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.