MUSHROOMS4 Life - Rozpustná káva ze Sumatry s houbou cordyceps, vanilkou a kardamomem (30g - 10 dávek)

489 Kč
Skladem

Rozpustná káva ze Sumatry obsahuje houbu CORDYCEPS, která vám dodá energii a zlepší vaší soustředěnost. Díky Vanilce a Kardamomu skvěle chutná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

O značce MUSHROOMS4LIFE

Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub pro zachování veškerého obsahu živin a nejvyšší biologické dostupnost.

Rozpustná káva ze Sumatry s houbou cordyceps, vanilkou a kardamomem od MUSHROOMS 4 LIFE je skvělá na dodání energie a soustředění bez nežádoucích propadů. Cordyceps totiž obsahuje neurotransmiter adenosin, který pomáhá blokovat nežádoucí účinky kofeinu, kvůli kterým propady energie vznikají. Káva má příjemně kořeněnou chuť díky vanilce a kardamomu.

 

 

 

Příprava : Smíchejte dvě čajové lžičky s horkou vodou, mlékem nebo jeho rostlinnou variantou podle vaší chuti a preference. Dospělí mohou užívat 1-3 porce denně.

 

Složení : káva v prášku ze Sumatry*, Cordyceps extrakt v prášku*, vanilka*, kardamom v prášku*

(*v certifikované bio kvalitě)

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

NUTRITIONAL VALUES PER 3g SERVING PER 100 g
ENERGY 5.3 Kcal 177.5 Kcal
PROTEIN 0.2 g 6.4 g
FAT <0.1 g 0.7 g
of which saturates <0.1 g 0.2 g
CARBOHYDRATE 0.6 g 18.5 g
of which sugar 0.1 g 3.8g
FIBRE 1.0 g 34. 7 g
SALT <0.1 g 0.1 g
SODIUM <0.1 g <0.1 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Obsah: 30g - 10 dávek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mushrooms4Life pochází z VB a byla vyvinuta specialistou na houby, Martinem Powellem, který je vydaným autorem známé knihy Medicinal Mushrooms – A Clinical Guide and Medical Mushrooms. Jedná se o BIO certifikované a čistě práškové doplňky stravy vitálních hub. Značka si klade za cíl zvýšit povědomí o zdravotním prospěchu hub a zpřístupnit je široké veřejnosti prostřednictvím kvalitních doplňků výživy. Vyberte si váš produkt Mushrooms 4 Life z níže uvedených druhů.

Mushrooms4Life chápe, že každá houba má svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Aby se maximalizoval účinek každé houby, výrobce věnuje velkou pozornost přípravě a extrakci hub, aby se zachoval veškerý obsah živin a jejich biologická dostupnost byla co nejvyšší.