Myotec I Love BIO Protein 1,4kg

1 399 Kč
Skladem
Varianta

Jedná se o výběrovou směs proteinů v BIO v kvalitě pocházející od lokálních rakouských producentů s mlékem z biofarem v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Velké Británii. Neobsahuje žádné geneticky modifikované přísady, žádné růstové hormony, umělá sladidla, syntetické složky ani balastní aditiva. Je použita směs proteinového koncentrátu ze syrovátky a mléčného koncentrátu získaného přímo z kravského mléka.

  • Pro všechny zaměřené na zdravý životní styl
  • Pro všechny aktivní i vrcholové sportovce
  • Ideální zdroj bílkovin pro zástupce všech věkových kategorií
  • Pro každého kdo podporuje a upřednostňuje poctivou kvalitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

I lOVE BIO PROTEIN
 
I Love BIO Protein si neklade za cíl nic menšího než nabídnout ty nejčistší bílkoviny, které můžete použít v rámci doplňkové výživy. Jde o výběrovou směs proteinů v BIO v kvalitě pocházející od lokálních rakouských producentů s mlékem z biofarem v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Velké Británii. Neobsahuje žádné geneticky modifikované přísady, žádné růstové hormony, umělá sladidla, syntetické složky ani balastní aditiva. Je použita směs proteinového koncentrátu ze syrovátky a mléčného koncentrátu získaného přímo z kravského mléka - tyto složky nejsou průmyslově ani tepelně upravovány. Díky tomu má I Love BIO Protein naprosto bezkonkurenční smetanovou chuť a maximální využitelnost bílkovin pro organismus.
 
Pro koho je I love BIO Protein určen?
 
  • Pro všechny zaměřené na zdravý životní styl
  • Pro všechny aktivní i vrcholové sportovce
  • Ideální zdroj bílkovin pro zástupce všech věkových kategorií
  • Pro každého kdo podporuje a upřednostňuje poctivou kvalitu

Jasný původ v certifikované kvalitě BIO

I když se vše může zdát jednoduché, trvalo nám opravdu velmi dlouho "poskládat" tento výrobek dle našich požadavků, tedy z pohledu kvality, zdrojů a samozřejmě i co nejlepší chuti. Pokud je hlavním kritériem kvalita, tedy jasný původ mléka, potažmo bílkoviny, a následně zpracování v souladu s nejvyššími standardy kvality včetně etických požadavků, je ideálním řešením lokální evropská produkce - tedy opak globálních mlékárenských korporací s produkčními linkami na všech kontinentech, jejichž suroviny dnes využívá kvůli bezkonkurenčně nízké ceně většina značek. To však není naší filozofií, proto I Love BIO Protein obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z lokální rakouské mlékárny s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu mléka.

Víc nepotřebujete = Nedenaturovaný syrovátkový protein a nativní mléčný koncentrát

V receptuře I love BIO Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Mléčný koncentrát je složený z 20 % nativního syrovátkového proteinu a 80 % micelárního kaseinu.
 
Proč tyto přísady náročné na výrobu? Nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát neprošel žádnou úpravou (tepelnou, chemickou nebo jinou), která by poškodila přirozenou stavbu bílkoviny. Proto je výsledný protein v co nejvíce přirozeném stavu a tedy i nejlépe využitelný pro tělo.
 
Podobné je to i s nativním mléčným koncentrátem, který taktéž obsahuje syrovátkový protein, důležité je ale slovo nativní. Znamená to, že nebyl vyroben jako vedlejší produkt při výrobě sýra a neobsahuje tak žádné nežádoucí složky, navíc se jeho složení více blíží mateřskému mléku. Poslední jmenovanou složkou je micelární kasein, který je obsažen opět v nativní formě, bez problematických kaseinátů.
 
Syrovátkový koncentrát zase obsahuje složky (glykomakropeptidy = proteinové frakce), které v nativním syrovátkovém proteinu vůbec nejsou, proto je kombinace těchto dvou zdrojů nejlepším možným řešením. Ultrafiltrace je pak zárukou, že se protein ze syrovátky i mléka získá v co nejčistší možné formě.
 
Složení tedy jednoduše popsáno vypadá takto:
 
- 1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj BIO syrovátka) = syrovátkový protein
- 1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj BIO mléko) = 20% nativní syrovátkový protein, 80% micelární kasein

3:2 = optimální poměr rychlých a pomalých proteinů pro kteroukoliv denní dobu
 
Mezi jednotlivými proteinovými zdroji je rozdíl také z hlediska rychlosti jejich vstřebávání v organismu. Zatímco syrovátkový a nativní syrovátkový protein se vstřebávají rychle, micelární kasein naopak pomalu. Poměr mezi složkami z hlediska zásobení organismu živinami je tak 3:2 (rychlé : postupné), proto se I Love BIO hodí do kterékoli denní periody - ať už jako potréninková regenerace nebo jako tzv. druhá večeře, která zajistí dostatek živin pro regeneraci i během spánku. Takovéto složení odpovídá nejnovějším poznatkům v rámci sportovní výživy i lidskému zažívacímu traktu a jeho typologii.
 
A v čem je I Love BIO Protein vhodný pro naše zažívání?

Je všeobecně známým faktem, že existují dva hlavní typy mléka dle původu: albuminózní a kaseinové. Albuminózní mléko je např. mléko lidské a právě zde tvoří převažující část bílkoviny rychlé nad bílkovinami pomalými. Opakem je tzv. kaseinové mléko, např. kravské, kde tvoří převažující část bílkoviny pomalé. Oba typy tedy mají svůj jasný význam a poměr, který je dán již v původním stavu "matkou přírodou". Snahou tohoto produktu tedy není jen maximální využitelnost, ale i zachování vlastností, které jsou pro náš organizmus přirozené.
 
Balení: 1,4 kg

Příprava: jedna vrchovatá odměrka představuje cca 25 g. Doporučenou porci 25 g řádně rozmíchejte ve vodě. Poměr ředění je 25 g na 250 ml vody.

Doporučené dávkování:
 
Během dne
Před výkonem
Během výkonu
Po výkonu
Večer
TD*
x
 
 
x
x
ND**
x
 
 
 
x
TD* Tréninkové dny, ND** Netréninkové dny
 
Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Součástí balení je odměrka.
Alergeny vyznačeny tučně. Může obsahovat stopy lepku.

 
Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 56 x 25 g
100 g
v dávce 25 g
Energetická hodnota
1607,75 kJ / 379,25 kcal
402 kJ / 94,81 kcal
Tuky
3,25 g
0,81 g
Z toho nasycené mastné kyseliny
2,10 g
0,53 g
Sacharidy
7,50 g
1,88 g
Z toho cukry
7,50 g
1,88 g
Bílkoviny
80 g
20 g
Sůl
1,53 g
0,38 g
 

Aminokyselinové spektrum:
Obsah důležitých aminokyselin
100 g
v dávce 25 g
Esenciální aminokyseliny
51,1 g
12,78 g
BCAA
16,4 g
4,1 g
L- valin
4,0 g
1,0 g
L- leucin
8,2 g
2,05 g
L- isoleucin
4,2 g
1,05 g
L- lysin
7,2 g
1,8 g
L- methionin
1,8 g
0,45 g
L- fenylalanin
3,2 g
0,8 g
L- threonin
3,7 g
0,93 g
L- tryptofan
1,3 g
0,33 g
L- arginin
2,5 g
0,63 g
L- kyselina glutamová
15 g
3,75 g


Složení: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 50 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 50 %.
(Původ surovin - Rakousko, Švýcarsko, Německo, Velká Británie)

 
Instantní proteinová formule obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny
Bio: False

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Projekt značky MyoTec vznikl v roce 2011. Nabízíme seriózní sportovní výživu s nejčistšími přísadami, to vše bez použití umělých sladidel, která jsou pro naše tělo a životní prostředí nepřirozená. Upřednostňujeme složení a kvalitu produktů před jednostranným zaměřením na nízkou cenu a chuť. Takový je požadavek našich náročných zákazníků a přesně taková je i naše filozofie.