Nuvi Health Ashwagandha KSM 66 Extrakt® + piperin - 90 kapslí

599 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Ashwagandha KSM - 66 Extrakt® + extrakt z černého pepře - 5% withanolid

Naše Ashwagandha KSM-66® je vyrobena speciálním výrobním procesem, ve kterém se extrakt Ashwagandhy získává pouze z kořenů, nikoli z listů. Tudíž je u KSM vyloučeno obsah toxického withanolidu A, který se nachází pouze v listech Ashwagandhy. Speciální extrakční metoda funguje zcela bez toxických nebo chemických rozpouštědel a je zcela bez škodlivých zbytků po extrakci.

  • Patentová forma extraktu KSM 66, takovýto kompletní extrakt je minimálně v poměru 10:1
  • Kapsle s obsahem extraktu z černého pepře s 95% pro nejlepší možnou biologickou dostupnost.
  • Extrakt Ashwagandha získaný speciálním výrobním procesem, při kterém se zpracovávají pouze kořeny a žádné listy. 
  • Speciální extrakční metoda funguje zcela bez toxických nebo chemických rozpouštědel a je zcela bez škodlivých zbytků po extrakci. 
  • Extrakt Ashwagandha KSM-66 s vysokým obsahem přírodních 5% withanolidu.
  • Komplex je 100% veganský a bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).
  • Nezávisle laboratorně testováno na zatížení a kontaminaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ashwagandha obecně

Ashwagandha (Withania somnifera) nebo spící bobule, zimní třešeň nebo indický ženšen, je druh rostliny z rodu Withania a v němčině znamená něco jako „vůně koně“, která má symbolizovat sílu rostliny. Rostlina pochází z Indie, Pákistánu a Afghánistánu a je tam již přes 3000 let léčivou rostlinou ajurvédské medicíny. Jejich nejdůležitější a nejkoncentrovanější aktivní složky se nacházejí v jejich kořenech a ne v listech, včetně především alkaloidů a withanolidů, díky nimž je rostlina ashwagandha tak oblíbená.

Ashwagandha vs Ashwagandha KSM-66®

Naše Ashwagandha KSM-66® je vyrobena speciálním výrobním procesem, ve kterém se extrakt Ashwagandha získává pouze z kořenů, nikoli z listů , takže lze také vyloučit, že withanolid A je obsažen v čistém extraktu KSM z Ashwagandhy. Speciální extrakční metoda funguje zcela bez toxických nebo chemických rozpouštědel a je zcela bez škodlivých zbytků po extrakci. Tím je zajištěno, že je získán extrakt, který má celé spektrum a všechny přirozené vlastnosti rostliny, aniž by bylo nutné slevovat z kvality nebo bezpečnosti. Extrakt Ashwagandha KSM-66® má navíc nejvyšší přírodní obsah withanolidu na světě 5%.

Náš tip: Extrakt KSM-66, je nejlepší úžívat pro své povzbuzující účinky, jelikož obsahuje ještě přiměřené množství withanolidů a co je neméně důležité, že obsahuje i všechny účinné látky co se vyskytují v v prášku z kořene. Tím si zachovává 1 kapsle s KSM-66 stejně komplexní účinek na náš organismus, jako příjem cca 5-7 gramů prášku z kořene. Výrobky specializující na co nejvyšší obsah withanolidů jsou užívány spíše pro své sedativní účinky.

 

Podrobně extrakt z ašvagandy

Každá kapsle Nuvi Health Ashwagandha Extract KSM-66® vám nabízí 600 mg nejčistšího extraktu z kořene Ashwagandha s maximálním obsahem withanolidu 30 mg, což odpovídá 5%. Kromě toho kapsle obsahují i extrakt z černého pepře (piperin) s cílem zajistit co nejlepší biologickou dostupnost . Používáme 100% veganskou a zeleninovou skořápku kapslí HPMC a zcela jsme upustili od škodlivých a diskutabilních plniv a separačních prostředků.

Doplněk stravy (NEM) s výtažkem z ashwagandhy. Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty

Na denní porci
(2 kapsle)

NRV *
Extrakt z kořene ashwagandhy

1200 mg

**

   v nich obsažené withanolidy

60 mg

**

Extrakt z černého pepře

20 mg

**

   z toho piperin

19 mg

**


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.


Složení: Extrakt z kořene ašvagandy (KSM-66®), hydroxypropylmethylcelulóza (obal ze zelených tobolek), extrakt z černého pepře (z 95% je piperin).

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tobolky denně s přibližně 200 ml tekutiny jednu hodinu před jídlem.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 2.12.2022
Nejlepší doplněk co znám,mám mnohem víc energie a se vším se snadněji vypořádám.Dávám 2 kapsle ihned po ránu .
5
S Avatar autora | 3.11.2021
Beru dopoledne kolem 11h když na mně jde první "krize". Cítím konstatní přísun energie bez "propadu" jako u kafe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.