Nuvi Health Dreamer - spánek a regenerace - 5-HTP, L-tryptofan, GABA, chmel, meduňka - 120 kapslí

599 Kč
Skladem

Dreamer - doplněk spánku a regenerace - s 5 - HTP, L -tryptofanem, GABA, chmelem, meduňkou 

Dreamer - Sleep & Recovery od Nuvi Health se nám podařilo vyvinout přirozenou alternativu, která optimálně doprovází váš spánkový rytmus. Ve společnosti Nuvi Health jsme si dali za úkol vytvořit 100% přírodní produkt vyrobený z vysoce kvalitních aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů.

  • Dreamer je přírodní doplněk stravy s vysokými dávkami aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů.
  • Vyvinuto podle studie a odborných zjištění. 120 vysokodávkových tobolek. 
  • Naše kapsle obsahují extrakt Griffonia bez Peak-X s obsahem 99% 5-HTP, fermentovaný L-tryptofan z kukuřice, aminokyselinu Gaba (kyselina gama-amino-máselná) a rostlinné přísady, jako je chmelový extrakt, extrakt z citrónového balzámu a extrakt z černého pepře s 95% obsahem piperinu.
  • Náš komplex je čistě přírodní produkt, který je 100% veganský a bez stearátu hořečnatého, želatiny, příchutí, barviv, stabilizátorů, konzervačních látek, samozřejmě bez laktózy a bez lepku a bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO).
  • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonelu a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DREAMER - Spánek a regenerace

Mnoho vědců znovu a znovu zkoumá, jak důležitý je zdravý a klidný spánek pro celý náš každodenní život, pohodu, psychiku a náš výkon v práci a také ve sportu. Zdravý spánek je navíc předpokladem pro normální imunitní systém, duševní rovnováhu a normálně fungující metabolismus. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že spánek zabírá asi 1/3 našeho života, abychom si uvědomili jeho hodnotu a důležitost. V zásadě zde však nelze nastavit žádné „pravidlo“; jeden člověk potřebuje 5 hodin a druhý 8 hodin, aby mohl začít nový den plně uvolněný a plný energie. Na čem v tuto chvíli opravdu záleží.

Dreamer - podrobnější informace

Dreamer - Sleep & Recovery od Nuvi Health se nám podařilo vyvinout přirozenou alternativu, která optimálně doprovází váš spánkový rytmus. Ve společnosti Nuvi Health jsme si dali za úkol vytvořit 100% přírodní produkt vyrobený z vysoce kvalitních aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů. Produkt, který bude svůj plný potenciál využívat díky synergicky vybraným přísadám, zejména fermentovanému L-tryptofanu, gama amino - máselné kyseliny (GABA), extraktu Griffonia bez Peak-X s 99% 5-HTP, chmelového extraktu a extraktu z meduňky a extraktu z ashwagandhy pro relaxi a "rychlejší" spánek.

Náš produkt Dreamer máme také doplněn vysokým dávkováním extraktu z černého pepře (piperin) pro zlepšení absorpce účinných látek. Dreamer - Sleep & Recovery je založen na receptuře vyvinuté odborníky a je 100% veganský a bez nežádoucích přísad a uvolňovacích činidel. Na jedno balení dostanete 120 kapslí s vysokou dávkou, které jsou dostatečné pro každého uživatele po dobu 30 - 60 dnů. Mělo by se užívat vždy na prázdný žaludek a zhruba 30 - 60 minut před ulehnutím do postele.

Další tipy pro zlepšení kvality spánku:

  • Pokuste se uklidnit alespoň 30 minut před ulehnutím do postele (bez mobilu / PC / TV atd.)
  • Večer se vyhněte jídlům bohatým na sacharidy 
  • Nedovolte negativním myšlenkám, když ležíte v posteli 
  • Zajistěte, aby vaše ložnice byla příjemně chladná a tmavá 
 
 
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 2 kapsle Na 4 kapsle NRV *
Extrakt ze semen Griffonia

100 mg

200 mg

-

   z toho 5-HTP

99 mg

198 mg

-

L-tryptofan

250 mg

500 mg

-

GABA

500 mg

1000 mg

-

Chmelový extrakt

90 mg

180 mg

-

  z toho flavony 

3,6 mg

7,2 mg

-

Extrakt z meduňky

90 mg

180 mg

-

Extrakt z černého pepře

5 mg

10 mg

-

   z toho piperin

4,75 mg

9,5 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: GABA, L-tryptofan, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), extrakt ze semen Griffonia (z toho 99% 5-HTP), Extrakt z Ashwagandhy ( z toho 10% withanolidů), chmelový extrakt, extrakt z meduňky, protispékavá látka: rýžový extrakt, extrakt z černého pepře ( z toho 95% piperin).

Doporučené dávkování: Užijte 2–4 kapsle s dostatečným množstvím tekutiny 30–60 minut před spaním.

Důležité pokyny: Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky. Při užívání antidepresiv by měl být před konzumací konzultován lékař nebo terapeut. Po požití přípravku může být snížena schopnost řídit.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 16.12.2022
S alkoholem neučinkuje. Po více než 4. kapslích se objevují mírné halucinace. Ale, když to mám porovnat s jinými volně prodejnými doplňky pro spaní, tak dávám 5 hvězdiček.
5
V Avatar autora | 2.10.2022
Jen krátce - spím, takže super
5
J Avatar autora | 10.12.2021
K suplementům jsem obecně dost skeptický, nicméně tady musím změnit názor. Šest let jsem měl těžké problémy se spánkem. Hypnotika pomáhala krátce, antidepresiva podobně. Bez jakýchkoliv očekávání jsem na doporučení zkusil Dreamer jen jako jedno z dalších řešení. Výsledek je naprosto neuvěřitelný - zase spím!
5
S Avatar autora | 3.11.2021
Vemu 30min před spaním a spím jako miminko až do rána :-).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.