Nuvi Health Dreamer - spánek a regenerace - 5-HTP, L-tryptofan, GABA, chmel, meduňka - 120 kapslí

599 Kč
Skladem

Dreamer - doplněk spánku a regenerace - s 5 - HTP, L -tryptofanem, GABA, chmelem, meduňkou 

Dreamer - Sleep & Recovery od Nuvi Health se nám podařilo vyvinout přirozenou alternativu, která optimálně doprovází váš spánkový rytmus. Ve společnosti Nuvi Health jsme si dali za úkol vytvořit 100% přírodní produkt vyrobený z vysoce kvalitních aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů.

 • Inovativní složení: Dreamer je přírodní doplněk stravy s vysokými dávkami aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů.
 • Vyvinuto podle studie a odborných znalostí, 120 vysokodávkových kapslí. 
 • Vylepšené složení: kapsle obsahují extrakt Griffonia bez Peak-X s 99% 5-HTP, Ashwagandha s obsahem 10% withanolidů, fermentovaný L-tryptofan z kukuřice, aminokyselinu Gaba (kyselina gama-amino-máselná) a rostlinné složky jako chmelový extrakt, meduňkový extrakt & extrakt z černého pepře s 95% podílem piperinu.
 • Veganské a bez nežádoucích přísad, bez GMO
 • Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DREAMER - Spánek a zotavení

Mnoho vědců znovu a znovu zkoumá, jak důležitý je zdravý a klidný spánek pro celý náš každodenní život, pohodu, psychiku a náš výkon v práci a také ve sportu. Zdravý spánek je navíc předpokladem pro normální imunitní systém, duševní rovnováhu a normálně fungující metabolismus. Kromě toho bychom neměli zapomínat, že spánek zabírá asi 1/3 našeho života, abychom si uvědomili jeho hodnotu a důležitost. V zásadě zde však nelze nastavit žádné „pravidlo“; jeden člověk potřebuje 5 hodin a druhý 8 hodin, aby mohl začít nový den plně uvolněný a plný energie. Na čem v tuto chvíli opravdu záleží.

"Snílek" v detailu

Dreamer - Sleep & Recovery od Nuvi Health se nám podařilo vyvinout přirozenou alternativu, která optimálně doprovází váš spánkový rytmus. Ve společnosti Nuvi Health jsme si dali za úkol vytvořit 100% přírodní produkt vyrobený z vysoce kvalitních aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů. Produkt, který bude svůj plný potenciál využívat díky synergicky vybraným přísadám, zejména fermentovanému L-tryptofanu, gama amino - máselné kyseliny (GABA), extraktu Griffonia bez Peak-X s 99% 5-HTP, chmelového extraktu a extraktu z meduňky a extraktu z ashwagandhy pro relaxi a "rychlejší" spánek.

Náš produkt Dreamer máme také doplněn vysokým dávkováním extraktu z černého pepře (piperin) pro zlepšení absorpce účinných látek. Dreamer - Sleep & Recovery je založen na receptuře vyvinuté odborníky a je 100% veganský a bez nežádoucích přísad a uvolňovacích činidel. Na jedno balení dostanete 120 kapslí s vysokou dávkou, které jsou dostatečné pro každého uživatele po dobu 30 - 60 dnů. Mělo by se užívat vždy na prázdný žaludek a zhruba 30 - 60 minut před ulehnutím do postele.

Další tipy pro zlepšení kvality spánku:

 • Pokuste se uklidnit alespoň 30 minut před ulehnutím do postele (bez mobilu / PC / TV atd.)
 • Večer se vyhněte jídlům bohatým na sacharidy 
 • Nedovolte negativním myšlenkám, když ležíte v posteli 
 • Zajistěte, aby vaše ložnice byla příjemně chladná a tmavá 

 

Proč zrovna Dreamer od Nuvi Health:

 • INOVATIVNÍ SLOŽENÍ: Dreamer je přírodní doplněk stravy s vysokými dávkami aminokyselin a přírodních rostlinných extraktů. Vyvinuto podle studie a odborných znalostí. 120 kapslí s vysokou dávkou. 
 • PRÉMIOVÉ SUROVINY: Naše kapsle obsahují extrakt Griffonia bez Peak-X s 99% 5-HTP, Extrakt z ashwagandhy s 10% withanolidů, fermentovaný L-tryptofan z kukuřice, aminokyselinu Gaba (kyselina gama-amino-máselná) a rostlinné složky jako chmelový extrakt, meduňkový extrakt a extrakt z černého pepře s 95% podílem piperinu.
 • VEGÁNSKÉ A BEZ NEŽÁDOUCÍCH PŘÍSAD Bez GMO.
 • LABORATORY TESTED PURITY: Nezávisle laboratorně testováno na těžké kovy, plísně, E. coli, salmonely a další relevantní testovací kritéria.

 

 
 
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 2 kapsle Na 4 kapsle NRV *
Extrakt ze semen Griffonia

100 mg

200 mg

-

   z toho 5-HTP

99 mg

198 mg

-

L-tryptofan

250 mg

500 mg

-

GABA

500 mg

1000 mg

-

Chmelový extrakt

90 mg

180 mg

-

  z toho flavony 

3,6 mg

7,2 mg

-

Extrakt z meduňky

90 mg

180 mg

-

Extrakt z černého pepře

5 mg

10 mg

-

   z toho piperin

4,75 mg

9,5 mg

-


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: GABA, L-tryptofan, potahovací látka: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinných kapslí), extrakt ze semen Griffonia (z toho 99% 5-HTP), Extrakt z Ashwagandhy ( z toho 10% withanolidů), chmelový extrakt, extrakt z meduňky, protispékavá látka: rýžový extrakt, extrakt z černého pepře ( z toho 95% piperin).

Doporučené dávkování: Užijte 2–4 kapsle s dostatečným množstvím tekutiny 30–60 minut před spaním.

Důležité pokyny: Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah dětí. Není vhodné pro mladé lidi, těhotné ženy a kojící matky. Při užívání antidepresiv by měl být před konzumací konzultován lékař nebo terapeut. Po požití přípravku může být snížena schopnost řídit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 3.11.2021
Vemu 30min před spaním a spím jako miminko až do rána :-).

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.