Nuvi Health Ginkgo Biloba Complex 50:1 - 365 kapslí

529 Kč –9 %
Nuvi Health Ginkgo Biloba Complex 365 kapslí | Natureforlife.cz
529 Kč –9 % 479 Kč
Skladem

Základem komplexu Ginkgo Biloba od Nuvi Health je speciální extrakt z ginkga v poměru 50:1. Navíc si vývojový tým Nuvi Health stanovil za úkol vytvořit komplex ginkga, jehož složky pracují opravdu synergicky. V Nuvi Health toho dosáhli přidáním amonné sloučeniny cholinu ve spojení s vhodnou směsí vitaminu B1, vitamínu B2, vitamínu B5 a vitaminu B12.

  • Nuvi Health Ginkgo Biloba jsou kapsle nejvyšší kvality a obsahují 120 mg vysoce koncentrovaného speciálního extraktu v poměru 50:1, což odpovídá množství 6000 mg čistého prášku z listů ginkga.
  • Vysoká snášenlivost: Obsah kyseliny ginkgolové je nižší než 1 ppm, což odpovídá téměř bezkyselému produktu bez kyseliny ginkgolové.
  • Bohatá zásoba 365 tobolek je dostatečná po dobu celých 12 měsíců při užívání jedné tobolky denně.
  • Vysoce kvalitní práškový extrakt z listů Ginkgo Biloba s 24% flavonovými glykosidy 24%, 6% ginkgolidy a 3% bilobalidy.
  • Zlepšená biologická dostupnost díky přidání cholinu a vitamínů B.
  • Obzvláště vysoká čistota díky šetrnému a přirozenému výrobnímu procesu, tedy bez chemických zbytků.
  • Naše ginkgové kapsle jsou 100% veganské a bez stearátu hořečnatého, želatiny, příchutí, barviv, stabilizátorů, konzervačních látek, samozřejmě bez laktózy a bez lepku a bez geneticky modifikovaných složek (bez GMO).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavá fakta o ginkgu

Ginkgo, slovo pochází z čínštiny a je odvozeno od "gin-kyo", což znamená "stříbrná meruňka". Ginkgo strom se zdá být jedním z nejstarších stromů, které stále máme na Zemi. Ve zkamenělinách byly stopy ginkgových stromů ze stejné doby, kdy byla naše planeta pravděpodobně ještě osídlena dinosaury. Proto se zdá, že je stará několik milionů let. Ginkgo je také známý jako "strom života". Legenda říká, že v Hirošimě, když byl veškerý život zničen atomovou bombou, byl strom ginkga první rostlinou, která se vrátila k životu a vytvořila nové listy. Ginkgo strom má přirozený ochranný štít a je velmi přizpůsobivý. Existují 3 látky, díky nimž je ginkgo tak cenné: ginkgolidy, bilobalidy a flavonoidy. Flavonoidy byly dostatečně prozkoumány a patří k sekundárním rostlinným látkám. Další dvě látky, bilobalidy a ginkgolidy, patří do skupiny terpenů.

Nuvi Health Ginkgo Komplex – podrobnější informace

Ginkgo kapsle od Nuvi Health jsou obzvláště dobře snášeny a mají vynikající biologickou dostupnost. Pro výrobu kapslí Ginkgo používáme pouze suroviny v prémiové kvalitě. Ginkgo kapsle od Nuvi Health se vyznačují vysokou dávkou, vysoce kvalitním extraktem ginkga, stejně jako jejich inovativním komplexem účinných látek.

Základem našeho komplexu Ginkgo Biloba je speciální extrakt z ginkga se standardizovaným podílem flavonových glykosidů a laktonů terpenů ginkgolidu. Podrobně to znamená, že každá kapsle komplexu Ginkgo Biloba vám poskytuje 100 mg extraktu Ginkgo Biloba v poměru 50:1, což odpovídá 6000 mg Gingo Biloba Leaf Powder. To se vyznačuje enormně vysokým obsahem flavonových glykosidů = 24 mg, ginkgolidových terpenových laktonů = 6 mg a bilobalidů = 3 mg

Ale co by byl komplex Ginkgo Biloba pouze s jednou základní účinnou látkou?

To je pravda - ginkgo doplněk jako téměř každý jiný.

A právě v tomto okamžiku si vývojový tým nuvi Health stanovil za úkol vytvořit komplex ginkga, jehož složky pracují synergicky. Dosáhli jsme toho přidáním amonné sloučeniny cholinu ve spojení s vhodnou směsí vitaminu B1, vitamínu B2, vitamínu B5 a vitaminu B12.

Cholin je užitečný pro různé tělesné funkce. Hraje důležitou roli při stavbě buněčných membrán jako neurotransmiter a přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu***. Homocystein je přirozeně se vyskytující aminokyselina v těle. Podílí se na tvorbě nových proteinů, nukleových kyselin a kreatininu. Zvýšená hladina homocysteinu je také považována za rizikový faktor pro neurodegenerativní onemocnění.

Vybraný komplex vitaminu B1 (thiamin*), vitaminu B2 (riboflavin**), vitaminu B5 (kyselina pantothenová*²) a vitaminu B12 přispívá k normální funkci nervového systému*, normálnímu energetickému metabolismu**, snížení únavy a vyčerpání*² a normálnímu metabolismu homocysteinu*³.

Završili jsme to přidáním jednoho z nejoblíbenějších zvýrazňovačů účinné látky ve formě extraktu z černého pepře, který odpovídá 9,5 mg čistého piperinu pro maximální absorpci.

Prémiová kvalita z přírody

V Nuvi Health je kvalita absolutní prioritou, a proto používáme pouze přírodní prémiové ingredience. Naše kapsle Ginkgo neobsahují žádné nežádoucí přísady a jsou 100% veganské. Tobolky neobsahují stearát hořečnatý, aroma, barviva, stabilizátory, želatinu a samozřejmě bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s ginkgem + cholin + vitamíny B + piperin. Tento produkt není lék.

Nähwertangaben / Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na kapsli NRP*
Ginkgo Biloba extrakt 50:1

100 mg

-

odpovídá prášku z listů Ginkgo Biloba

5000 mg

-

z toho flavonové glykosidy

24 mg

-

z toho terpenové laktony

6 mg

-

z toho bilobalidy

3 mg

-

Cholin

100 mg

-

Extrakt z černého pepře

20 mg

-

z toho piperin

9,5 mg

-

Vitamín B1

1,1 mg

100

Vitamín B2

1,4 mg

100

Vitamín B5

6,0 mg

100

Vitamín B12

2,5 μg

100


*Procento referenčních hodnot živin podle nařízení (EU) č. 1169/2011.

Složení: Ginkgo biloba extrakt 50:1 (24% flavonové glykosidy, 6% terpenové laktony, 3% bilobalidy), cholin-bitartrát, lešticí činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka rostlinné kapsle), protispékavá látka: rýžový extrakt, extrakt z černého pepře (95% piperin), D-pantothenát vápenatý, riboflavin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, methylkobalamin.

Doporučený příjem: Konzumujte 1 kapsli celou denně s hlavním jídlem s neperlivou vodou (min. 200 ml).

Důležité poznámky: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 24.10.2022
Ginkgo jsem začal užívat, protože jsem měl mrtvici a doufal jsem, že s ním podpořím svůj mozek a krevní oběh. Nedokážu říct, jestli jsem byl kvůli kapslím zase tak rychle fit, ale určitě pomohly mému zotavení. Původně jsem užíval kapsle od Vit4ever, ale momentálně jsem přešel na tuhle novinku, protože se mi zdá složení ještě o trošku lepší a to především kvůli cholinu.
L Avatar autora Lukas (Administrátor) 25.10.2022
Jiří, děkujeme za skvělou recenzi a držíme palce v rámci rekonvalescence. Lukáš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.