Nuvi Health Kapky retinolu vitaminu A - 5 000 IU (1 500 µg) 50ml

589 Kč
Skladem

Kapky retinolu vitaminu A - 5 000 IU (1 500 µg) denně - 1 700 kapek = 50 ml 

Většina přípravků vitaminu A obsahuje prekurzor vitaminu A ß-karoten. Tento rostlinný prekurzor však musí tělo přeměnit v komplexním procesu, a proto jej tělo nemůže vždy optimálně absorbovat. Kapky Nuvi Health Vitamin A jsou v přírodní formě retinol, který má obzvláště vysokou biologickou dostupnost, a proto může být tělem optimálně absorbován.

  • Vysokodávkové kapky vitaminu A vám poskytnou 1 500 µg retinolu (5 000 IU mezinárodních jednotek, 187% NRV) na denní porci (3 kapky). 
  • Každá láhev obsahuje 1700 bohatých kapek vitaminu A. Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje jednoduché a přesné dávkování.
  • Vysoká biologická dostupnost zajištěná rozpuštěním vitamínu A ve vysoce kvalitním MCT oleji z kokosu.
  • Vegan a bez nežádoucích přísad, bez konzervačních látek, bez geneticky modifikovaných přísad (bez GMO).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín A je jedním z vitamínů rozpustných v tucích a je nezbytný pro lidské tělo. Pojem vitamín A znamená řadu přírodních a syntetických látek, které mají biochemicky příbuznou strukturu. Vitamín A obsahuje několik látek rozpustných v tucích, jako je retinol, sítnice, kyseliny retinové, retinylpalmitát a další. Retinol je nejoblíbenější formou.

Většina přípravků vitaminu A obsahuje prekurzor vitaminu A ß-karoten. Tento rostlinný prekurzor však musí tělo přeměnit v komplexním procesu, a proto jej tělo nemůže vždy optimálně absorbovat. Kapky Nuvi Health Vitamin A jsou v přírodní formě retinol, který má  obzvláště vysokou biologickou dostupnost, a proto může být tělem optimálně absorbován.

Efekt vitaminu A.

Následující seznam uvádí účinky vitaminu A na člověka, které Evropský úřad pro bezpečnost potravin ( EFSA ) považuje za jisté.

Funkční tvrzení (informace týkající se zdraví) Vitamín A.

  • přispívá k udržení normálního zraku
  • přispívá k normálnímu metabolismu železa
  • přispívá k udržení normální pokožky
  • přispívá k udržení normálních sliznic
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • hraje roli v buněčné specializaci
 

Kapky vitaminu A ve vysokých dávkách

Kapky vitaminu A  od Nuvi Health jsou naprosto čisté a vysoké dávky kapek vitaminu A v prémiové kvalitě. Protože je vitamín A v tucích rozpustný vitamín, naše kapky obsahují další  MCT olej z kokosu, takže biologická dostupnost a vstřebávání vitaminu A se opět zvýší a tělo je může lépe vstřebat. Naše kapky vitaminu A s vysokou dávkou vám poskytnou 1  500 µg retinolu (5 000 IU mezinárodních jednotek, 187% NRV) na denní dávku (3 kapky).  Každá láhev obsahuje 1700 bohatých kapek vitaminu A. Vysoce kvalitní pipeta z přírodního kaučuku umožňuje jednoduché a přesné dávkování.

Doplněk stravy (NEM) s vitamínem A (tekutý). Tento přípravek není léčivý.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 3 kapky NRV *
Vitamín A.

1500 µg  
(5000 IU)

187%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: Složení: MCT olej (MCT = triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), retinylpalmitát (vitamín A).

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.