Nuvi Health Kyselina listová 5-MTHF - 800 µg folátu - 240 kusů - Quatrefolic®

629 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Bioaktivní folát 5-MTHF, který je velmi dobře snášen a má obzvláště vysokou biologickou dostupnost, navíc s přírodním jodem z řas a vitamínem B12 jako bioaktivní methylkobalamin.

  • Praktické 8 měsíční balení, 240 tablet s 800 μg / mcg přírodního folátu na tabletu. 
  • Tablety navíc obsahují přírodní JOD z řas a vitamin B12 jako bioaktivní methylkobalamin.
  • Folátové kapsle obsahují patentovanou Quatrefolic, bioaktivní, stabilní formu kyseliny listové jako 5-methyltetrahydrofolát (5-MTHF). Tato forma folátu je v těle okamžitě k dispozici a je účinnější než tradiční kyselina listová.
  • Bezkonkurenční cena na trhu
  • Laboratorně testováno na obsah účinné látky (obsah kyseliny listové).
  • Bez konzervačních látek, GMO, stearátu hořečnatého,  laktózy, bez želatiny, bez lepku, barviv a příchutí
  • 100% veganské

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina listová a folát obecně

Kyselina listová, známá také jako vitamin B9, vitamin B11 nebo vitamin M, patří do skupiny vitamínů B a je jedním z vitamínů rozpustných ve vodě, které si naše tělo nedokáže ukládat, ale je nezbytné.

Je třeba rozlišovat mezi takzvanými foláty, které se vyskytují v přírodě (přírodní původ) a průmyslově vyrobenými vitamíny (syntetické). Bioaktivní forma, jako je naše folátová sloučenina, je folát, který tělo nemusí přeměňovat, ale může ho použít přímo, a má tedy velmi vysokou biologickou dostupnost. 

Speciální vlastnost L-methylfolátu kyseliny listové 5-MTHF

Jak již bylo napsáno, kyselina listová je syntetický produkt, který tělo nemůže použít přímo a který musí být nejprve převeden na aktivní folát, než se projeví. Tato konverze však ne vždy probíhá hladce, protože důležitou roli hrají také jiné enzymy a kofaktory a konverze může být omezena kvůli genetice každého člověka.

Velmi často se kyselina listová doporučuje do vitamínových balíčků pro těhotné ženy. 

  • Pomáhá podporovat zdravý prenatální vývoj
  • Podporuje zdravý vývoj páteře plodu

Kyselina listová - 800 µg folátu na tabletu - 240 kusů (dodávka na 8 měsíců) - Premium: Quatrefolic®

 Doplněk stravy (NEM) s kyselinou listovou + jódem + vitamín B12. Tento produkt není léčivý přípravek.

Nutriční hodnoty

Na tabletu

NRV *
Kyselina listová (bioaktivní kyselina listová)

800 mcg

400

Extrakt z prstové stopy

15 mg

**

z toho jód

150 mcg

100

Vitamin B12

25 mcg

1000


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.
** nejsou známy žádné referenční hodnoty živin.

Doporučené dávkování: Užijte 1 tabletu denně s dostatečným množstvím tekutiny.


Složení: Plnivo: mikrokrystalická celulosa, extrakt z řasy, kyselina listová z Glucisaminsalz (Quatrefolic® (6S) -5-methyl-tetrahydrofolátový prášek)

Důležité informace: Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada vyvážené, rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.