Nuvi Health MSM - 365 tablet 2000 mg

Tip Rodinné XL balení
Značka: Nuvi Health
639 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

MSM je organická sloučenina síry, takzvaný „sulfon“ a skládá se z přibližně 0,2% čisté síry. Kromě toho je methylsulfonylmethan přírodní látka, která se hojně vyskytuje v lidském organismu a také v rostlinách a zvířatech. To je v lidském těle životně důležité a plní zde řadu důležitých úkolů. MSM se podílí na mnoha metabolických procesech, produkci enzymů, aminokyselin a hormonů.

  • Extra silný s 2000 mg čistého MSM na denní dávku (2 tablety). 
  • 365 tablet s vysokou dávkou v praktické dodávce na 6 měsíců. 
  • Prémiová kvalita: vysoká čistota 99,9% a vysoce biologicky dostupný faktor ok 60-80
  • Sirné tablety obsahují pouze dvě složky: čistý MSM a přírodní vitamín C získaný z extraktu aceroly. 
  • Veganské a bez nežádoucích přísad  
  • Laboratorně testováno na obsah aktivní složky MSM, těžké kovy, plísně, E. Coli, a další relevantní testovací kritéria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je MSM?

MSM je organická sloučenina síry, takzvaný „sulfon“ a skládá se z přibližně 0,2% čisté síry. Kromě toho je methylsulfonylmethan přírodní látka, která se hojně vyskytuje v lidském organismu a také v rostlinách a zvířatech. To je v lidském těle životně důležité a plní zde řadu důležitých úkolů. MSM se podílí na mnoha metabolických procesech, produkci enzymů, aminokyselin a hormonů. Methylsulfonylmethan se nachází v čerstvých a syrových potravinách, jako jsou maso, mléko, ryby, káva, mořské plody, ovoce, zelenina, luštěniny a ořechy. Pokud se však tyto potraviny dále zpracovávají (vaří / ohřívají), organickou síru (MSM), kterou obsahují, lze výrazně omezit, což vede k absorpci nedostatku.

Hodnota MSM pro jiné minerály!

Jen velmi málo lidí přemýšlí o zásobě MSM a většinou je zmíněno pouze železo a hořčík (nedostatek)! Naše tělo obsahuje 40krát více MSM než železa a 5krát více sloučenin síry než hořčíku! To by mělo rychle ukázat, jak důležitý je MSM v našem organismu.

MSM se podílí na mnoha procesech v těle!

Zde jsou ty nejdůležitější: MSM se podílí na produkci aminokyselin, enzymů a hormonů a ovlivňuje strukturu enzymů a proteinů. Síra je také důležitou složkou kolagenu. Kolagen je zase důležitý pro zuby, kosti, chrupavky, šlachy, kůži, pojivové tkáně a vazy.

Vysoký faktor ok - nejlepší biologická dostupnost - nejlepší kvalita!

Síťový faktor udává, jak jemně mletý je prášek. Většina produktů MSM na trhu má faktor ok 40-60. Tablety Nuvi Health MSM mají faktor ok 40-80. To znamená, že náš prášek má ještě jemnější strukturu, což znamená, že tělo může optimálně absorbovat prášek MSM a má tak nejvyšší biologickou dostupnost.

Prášek našich tablet MSM se navíc vyrábí velmi složitým destilačním procesem. Zde se rozlišuje destilace a krystalizace.

  • Během krystalizace se prášek MSM pouze opláchne vodou a odstředí. Tento systém je velmi křehký a může vést ke kontaminaci.
  • Během destilace, kterou používáme, se prášek MSM jemně zahřívá v několika stupních, aby se odstranila vlhkost a nečistoty. Jedná se však o velmi složitý a nákladný proces, ale výsledek se vyplatí!

Kvalita a bezpečnost

V Nuvi Health má kvalita absolutní prioritu, proto používáme pouze čistý prášek MSM bez nežádoucích přísad. Naše tablety MSM jsou velmi kvalitní a neobsahují žádné nežádoucí přísady. Naše tablety MSM neobsahují stearát hořečnatý, škodlivá uvolňovací činidla, příchutě, barviva, stabilizátory, plniva a samozřejmě také bez GMO, bez laktózy, bez lepku a bez konzervačních látek.

Doplněk stravy (NEM) s  methylsulfonylmethanem + vitamínem C. Tento výrobek není léčivý.

Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty Na 2 tablety NRV *
MSM

2 000 mg

-

vitamín C

12 mg

15%


* Procento referenčních hodnot živin podle VO (EU) NR. 1169/2011.

Složení: methylsulfonylmethan, extrakt aceroly.

Doporučené dávkování: užívejte 2 tablety denně s dostatečným množstvím tekutin.

Důležité informace: Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Skladujte uzavřené, chladné, suché, chráněné před světlem a mimo dosah malých dětí. Není vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.3.2022
Velmi kvalitní produkt bez jakýchkoliv aditiv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Proč produkty Nuvi Health?

My v Nuvi Health se chceme starat o vaše zdraví s nejlepší možnou kvalitou produktů. Naše doplňky stravy jsou navrženy tak, aby vám poskytly to, co již není v denaturovaných potravinách k dispozici. S jasně navrženým obchodem, perfektním zákaznickým servisem a krátkými dodacími lhůtami žijeme filozofii prodeje, která je zaměřena na zákazníka a jeho potřeby. Vezměte nás za slovo - podpoříme vás ve vašem zdraví.

Bezpečnost produktů je na prvním místě

Čistým surovinám přikládáme velký význam. Naši dodavatelé surovin a smluvní výrobci nechávají kvalitu produktů neustále kontrolovat pomocí nejnovější technologie. Látky jako rtuť, pesticidy, olovo, houby, bakterie a další znečišťující látky nemají v našich výrobcích místo.

Složení a dávková forma doplňků stravy

Na každém štítku najdete úplné informace o odpovídajícím doplňku stravy. Všechny účinné látky a přísady jsou podrobně uvedeny, abyste věděli, z čeho se příslušný doplněk stravy skládá. Tímto způsobem také vylučujeme možnost alergie na neznámé látky. Pokud dodržujete veganskou nebo vegetariánskou dietu, můžete na první pohled vidět, zda jsou pro vás odpovídající přísady výrobku vhodné.